Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Naistesebija ajaveeb1-75.0%100.0%0.0%100.0%0.0%33.3714
2ATV-sport.net1-83.3%100.0%100.0%0.0%0.0%0.034
3tisain.blogspot.com1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
4Herz - Massaa┼ż ja Shiatsu1-97.6%100.0%0.0%0.0%0.0%0.6812
5Ärihoonete Kataloog10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
6otsmann.ee20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
7killud.blogspot.com2-60.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
8www.bandcamp.ee20.0%100.0%50.0%100.0%100.0%02
9Londontown20.0%100.0%0.0%100.0%50.0%1.243
10All Web Site Data2+100.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
11Komponent O├ť2-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%02
12www.frontpage.ee3-66.7%100.0%0.0%100.0%40.0%0.039
13www.pixmasoft.ee3-40.0%100.0%0.0%66.7%100.0%03
14lordofmagi.blogspot.com3-66.7%100.0%33.3%66.7%100.0%03
15Rahvakogu3-72.7%100.0%0.0%100.0%66.7%0.115
16Jalgpall3-66.7%100.0%0.0%100.0%66.7%0.064
17rahandus.ee3-50.0%100.0%25.0%33.3%100.0%04
18Miljun├Ą├Ąrid ajaveeb40.0%100.0%20.0%50.0%100.0%05
19blog.mees.eu4-33.3%100.0%0.0%75.0%100.0%04
20Romuline.eu40.0%100.0%33.3%75.0%83.3%0.5111
21├Ľpetused5+150.0%100.0%0.0%80.0%80.0%0.066
22gigake.blogspot.com5-58.3%100.0%0.0%80.0%100.0%05
23Pildid v├Ąrvimiseks 5-50.0%100.0%0.0%40.0%88.9%0.0210
24Tulumaks All Data6+100.0%100.0%16.7%83.3%33.3%0.558
25Ex/treme7+16.7%100.0%25.0%85.7%75.0%0.0111
26SparkSync.net7-30.0%100.0%0.0%85.7%11.1%1.1677
27Kortsleht8-27.3%100.0%25.0%100.0%75.0%0.0812
28keskraamatukogu8-38.5%100.0%37.5%100.0%37.5%0.2517
29Henrik Roonemaa ajaveeb9-10.0%100.0%10.0%88.9%100.0%010
30www.keeletoimetajad.ee10+150.0%100.0%10.0%100.0%60.0%0.0721
31Pistik.net E-pood10+25.0%100.0%0.0%100.0%90.0%0.0114
32Kohaliku Info Keskus (uus)10+11.1%100.0%20.0%100.0%70.0%0.1521
33Tihend.eu12-20.0%100.0%7.7%91.7%100.0%013
34All Web Site Data22+10.0%100.0%8.0%86.4%28.0%0.0776
35Santehnik.ee22+22.2%100.0%18.2%95.5%45.5%0.0551
36Planlogi30+15.4%100.0%0.0%30.0%95.4%092
37EE - Svea.com94-42.3%100.0%25.9%85.1%45.5%0.01272
38ELIIS711-51.2%98.5%21.4%21.9%0.7%025 274
39eis.ekk.edu.ee1 540-38.6%98.4%16.8%54.2%28.2%027 490
40All Web Site Data828+35.3%98.3%10.7%68.5%39.5%05 179
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗