Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Terje P├Ąrliblogi1-66.7%100.0%0.0%100.0%0.0%45.1510
2Peetri album (album.peetri.ee)10.0%100.0%100.0%100.0%0.0%0.133
3www.crazydeal.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.252
4superale.ee10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
5www.tervislikettevotlus.ee10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%02
6Herz - Massaa┼ż ja Shiatsu10.0%100.0%0.0%0.0%0.0%11.329
7Komponent O├ť10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
8Puugiinfo.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%2.9810
9laanesluusijakoda.blogspot.com1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
10killud.blogspot.com2-33.3%100.0%0.0%100.0%100.0%02
11www.bandcamp.ee2+100.0%100.0%0.0%50.0%50.0%6.597
12Pistik.net E-pood2-71.4%100.0%50.0%100.0%100.0%02
13www.divedivedive.org20.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.256
14Jalgpall20.0%100.0%100.0%100.0%50.0%0.14
15Miljun├Ą├Ąrid ajaveeb3+50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
16Things I almost remember3-80.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
17Planlogi Blogi3+50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
18blog.mees.eu40.0%100.0%25.0%100.0%75.0%0.185
19lordofmagi.blogspot.com4+33.3%100.0%50.0%50.0%100.0%04
20www.soojus.ee4-69.2%100.0%60.0%100.0%40.0%0.039
21Londontown4+300.0%100.0%40.0%75.0%60.0%0.017
22SparkSync.net4-20.0%100.0%40.0%100.0%60.0%0.2519
23Mullihotell4-42.9%100.0%0.0%100.0%25.0%0.3619
24rahandus.ee4-33.3%100.0%10.0%50.0%30.0%2.72111
25All Web Site Data5+400.0%100.0%40.0%100.0%60.0%0.512
26Romuline.eu5+25.0%100.0%80.0%100.0%40.0%0.4620
27www.pippen.ee6-57.1%100.0%50.0%100.0%50.0%0.1313
28www.sale24.ee7+16.7%100.0%37.5%100.0%75.0%0.0611
29Rahvakogu70.0%100.0%14.3%100.0%85.7%0.059
30Pildid v├Ąrvimiseks 8-11.1%100.0%0.0%62.5%87.5%0.0710
31kunstitarbed.blogspot.com9+80.0%100.0%22.2%100.0%66.7%0.1221
32Pulmastuudio.ee11+83.3%100.0%64.3%100.0%78.6%0.0322
33Ex/treme13+160.0%100.0%7.7%92.3%84.6%0.0113
34Uusveeb14+16.7%100.0%0.0%85.7%76.5%0.0222
35Teadmiseks.ee14-61.1%100.0%21.4%71.4%28.6%0.0543
36Karlova Raadio15+15.4%100.0%11.1%80.0%38.9%0.150
37Cardmen.ee15+66.7%100.0%0.0%86.7%52.6%0.0441
38aloel.ee17-26.1%100.0%31.6%76.5%57.9%0.0449
39test.kalastusinfo.ee20-9.1%100.0%20.0%90.0%60.0%0.0634
40www.ad.ee21+10.5%100.0%13.6%90.5%81.8%0.0437
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗