Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.epoporand.ee65+22.6%60.2%40.9%86.2%64.8%0.02195
22 310-8.4%57.6%70.7%72.1%84.4%03 667
3www.nordlum.fi10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
4401+15.9%100.0%0.0%83.3%0.0%5.029
50-Takso O├ť17+54.5%47.1%29.4%100.0%100.0%017
61. kasutatud.net7+16.7%85.7%14.3%100.0%85.7%0.0710
7100 Objects from Finland671-32.6%8.4%47.2%88.8%56.1%0.015 380
812kuud.net50-19.4%93.4%5.5%62.0%81.3%0.01121
92016.07.06 - Alimendid.ee750-21.5%89.6%52.5%83.9%69.9%01 436
103dkogudus.ee324+11.3%94.7%48.0%56.2%47.2%0.011 671
116.Aven├╝├╝1 886+0.9%82.0%36.9%85.5%38.2%013 481
12A-Ehitus O├ť4-42.9%25.0%0.0%100.0%100.0%04
13Aarne ajaveeb132-21.9%92.2%31.0%93.9%75.7%0182
14Aastavahetus.ee27+107.7%55.6%11.1%96.3%85.2%0.0235
15ABC Rent581-37.1%65.8%36.2%87.6%61.7%01 751
16Abja Linavabrik70.0%75.0%12.5%100.0%50.0%0.1414
17ACE Puhastus297+0.7%91.8%38.1%93.6%49.7%01 048
18Adaur Grupp2 380-3.4%90.5%29.2%77.9%63.1%04 503
19Adore Bella naisteriided88-3.3%95.7%34.0%89.8%2.1%0.02655
20Aerusurf22+46.7%60.9%34.8%95.5%34.8%0.0395
21affliction.ee (uus)49+133.3%89.7%29.9%77.6%26.5%0.081 322
22Aiaguru7+133.3%71.4%0.0%100.0%14.3%0.4547
23Airsoft24.ee28+7.7%87.9%33.3%85.7%48.5%0.0397
24Ajakiri Lasteaed2 564+31.3%98.0%28.8%63.7%71.2%06 063
25Ajakiri SPORT5 261+4.2%94.0%31.2%66.8%36.5%023 022
26ajalugu.net748+68.1%89.3%35.3%87.7%57.9%02 166
27Ajapaik2 396-5.9%86.6%22.8%77.2%61.2%013 173
28ajaveeb.keeletoimetajad.ee30+150.0%87.1%32.3%100.0%87.1%038
29akkru.ee160.0%96.0%4.0%93.8%48.0%0.05370
30akud24.ee365+9.9%95.7%29.2%89.6%45.5%0.011 774
31Alas-Kuul AS1 848+11.9%86.5%25.1%70.8%38.7%013 863
32ALIQ15+36.4%75.7%1.4%73.3%12.2%0.611 095
33All Web Site Data770-3.1%94.6%66.5%84.2%0.0%03 142
34All Web Site Data6 959-17.8%92.8%18.7%60.9%58.4%025 920
35All Web Site Data18+38.5%71.4%33.3%77.8%38.1%0.0845
36All Web Site Data70.0%88.9%22.2%85.7%0.0%1.16149
37All Web Site Data21+23.5%52.4%4.8%85.7%95.2%022
38All Web Site Data27+22.7%82.8%31.0%96.3%96.6%030
39All Web Site Data30.0%66.7%0.0%100.0%100.0%03
40All Web Site Data48-15.8%92.9%66.1%91.7%83.9%0.0281
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗