Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.fixusmustamae.ee42+4100.0%97.8%19.6%59.5%89.1%0.0251
2krav maga29+866.7%89.5%55.3%79.3%47.4%0.0491
3www.pixmasoft.ee24+700.0%12.0%0.0%100.0%100.0%025
4Anneli Ustav Photography15+650.0%13.3%0.0%100.0%100.0%015
5Wipeco7+600.0%75.0%50.0%85.7%37.5%0.0216
6SCS Profit23+475.0%4.3%0.0%95.7%95.7%024
7Tallinn Gallery17+466.7%73.7%36.8%82.4%89.5%0.0325
8LE-Projects elektriprojektid 5+400.0%100.0%0.0%100.0%40.0%0.5113
9Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb23+360.0%8.7%0.0%100.0%100.0%023
10www.presenter.ee25+316.7%14.8%7.4%100.0%100.0%027
11All Web Site Data253+308.1%91.2%62.6%96.4%68.7%0546
12Mullihotell31+287.5%29.0%3.2%96.8%87.1%0.0138
13foto.ok.ee22+214.3%90.9%31.8%100.0%45.5%0.11193
14Vanglaplaneet906+209.2%76.6%59.3%71.5%85.8%01 561
15Rosenvald.com492+203.7%89.0%54.6%75.8%65.0%0999
16Komponent O├ť3+200.0%66.7%33.3%100.0%100.0%03
17www.alkprojekt.eu3+200.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.039
18Astra Lastelaulud6+200.0%66.7%0.0%100.0%33.3%0.0520
19All Web Site Data3+200.0%100.0%0.0%66.7%100.0%03
20Tallinna Tantsukool15+200.0%86.7%40.0%86.7%40.0%0.1343
21www.puhjapuitdisain.ee9+200.0%88.9%55.6%88.9%33.3%0.1852
22Estonian Tour 663+193.4%92.6%64.1%56.9%50.9%02 430
23www.augustiunetus.ee1 609+165.5%94.6%67.7%87.9%59.7%04 311
24Heelstop387+165.1%92.9%77.9%78.8%43.0%01 644
25Aerusurf752+151.5%93.8%61.1%96.0%19.7%03 942
26All Web Site Data5+150.0%100.0%20.0%100.0%60.0%0.1215
27www.greenspirit.ee390+143.8%85.7%38.9%94.6%59.2%01 157
28Europrojektid, fondid, toetu...633+142.5%92.5%29.4%76.1%69.2%01 132
29filmsmusic.blogspot.com/12+140.0%66.7%0.0%91.7%100.0%012
30Vormel-1380+133.1%89.8%37.4%54.2%63.1%01 512
31aloel.ee16+128.6%88.2%41.2%93.8%64.7%0.0244
32www.ilmaruum.ee9+125.0%66.7%0.0%77.8%100.0%09
33All Web Site Data9+125.0%100.0%28.6%77.8%28.6%0.2493
34elektrilevi.ee26 818+118.5%92.1%36.7%66.1%43.9%086 129
35feldmann.us2+100.0%100.0%50.0%100.0%100.0%02
36www.maxkaubad.ee2+100.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.212
37Baltic Steelarc O├ť - Metall...22+100.0%0.0%38.5%90.9%50.0%0.04112
38heakodanik.blogspot.com2+100.0%0.0%0.0%100.0%50.0%2.333
39kunstitarbed.blogspot.com6+100.0%100.0%50.0%100.0%66.7%0.0915
40www.tartutants.ee2+100.0%50.0%0.0%50.0%50.0%0.093
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗