Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.fixusmustamae.ee42+4100.0%97.8%19.6%59.5%89.1%0.0251
2krav maga29+866.7%89.5%55.3%79.3%47.4%0.0491
3www.pixmasoft.ee24+700.0%12.0%0.0%100.0%100.0%025
4Anneli Ustav Photography15+650.0%13.3%0.0%100.0%100.0%015
5Segasumma (uus)7+600.0%71.4%42.9%100.0%57.1%0.0612
6Wipeco7+600.0%75.0%50.0%85.7%37.5%0.0216
7SCS Profit23+475.0%4.3%0.0%95.7%95.7%024
8Tallinn Gallery17+466.7%73.7%36.8%82.4%89.5%0.0325
9LE-Projects elektriprojektid 5+400.0%100.0%0.0%100.0%40.0%0.5113
10Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb23+360.0%8.7%0.0%100.0%100.0%023
11www.presenter.ee25+316.7%14.8%7.4%100.0%100.0%027
12All Web Site Data253+308.1%91.2%62.6%96.4%68.7%0546
13Mullihotell31+287.5%29.0%3.2%96.8%87.1%0.0138
14foto.ok.ee22+214.3%90.9%31.8%100.0%45.5%0.11193
15Vanglaplaneet906+209.2%76.6%59.3%71.5%85.8%01 561
16Rosenvald.com492+203.7%89.0%54.6%75.8%65.0%0999
17Tallinna Tantsukool15+200.0%86.7%40.0%86.7%40.0%0.1343
18All Web Site Data3+200.0%100.0%0.0%66.7%100.0%03
19www.alkprojekt.eu3+200.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.039
20Komponent O├ť3+200.0%66.7%33.3%100.0%100.0%03
21Astra Lastelaulud6+200.0%66.7%0.0%100.0%33.3%0.0520
22www.puhjapuitdisain.ee9+200.0%88.9%55.6%88.9%33.3%0.1852
23Estonian Tour 663+193.4%92.6%64.1%56.9%50.9%02 430
24www.augustiunetus.ee1 609+165.5%94.6%67.7%87.9%59.7%04 311
25Heelstop387+165.1%92.9%77.9%78.8%43.0%01 644
26Aerusurf752+151.5%93.8%61.1%96.0%19.7%03 942
27All Web Site Data5+150.0%100.0%20.0%100.0%60.0%0.1215
28www.greenspirit.ee390+143.8%85.7%38.9%94.6%59.2%01 157
29Europrojektid, fondid, toetu...633+142.5%92.5%29.4%76.1%69.2%01 132
30filmsmusic.blogspot.com/12+140.0%66.7%0.0%91.7%100.0%012
31Vormel-1380+133.1%89.8%37.4%54.2%63.1%01 512
32aloel.ee16+128.6%88.2%41.2%93.8%64.7%0.0244
33www.ilmaruum.ee9+125.0%66.7%0.0%77.8%100.0%09
34All Web Site Data9+125.0%100.0%28.6%77.8%28.6%0.2493
35elektrilevi.ee26 818+118.5%92.1%36.7%66.1%43.9%086 129
36Auna12+100.0%93.3%13.3%83.3%6.7%0.0489
37kunstitarbed.blogspot.com6+100.0%100.0%50.0%100.0%66.7%0.0915
38wew.ee2+100.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.215
39feldmann.us2+100.0%100.0%50.0%100.0%100.0%02
40www.maxkaubad.ee2+100.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.212
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗