Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Things I almost remember48+2300.0%2.1%0.0%97.9%83.3%0.0156
2Henrik Roonemaa ajaveeb22+2100.0%18.2%4.5%100.0%50.0%0.1333
3www.matsalu.net21+2000.0%0.0%0.0%100.0%61.9%0.0829
4EluLife (uus)3 012+1881.6%86.1%87.3%97.9%95.6%04 561
5Companion Dream99+1880.0%97.1%75.0%92.9%76.0%0.01187
6KuMa Wood O├ť702+1276.5%97.4%92.5%93.6%89.1%01 006
7www.it-ekspert.eu24+1100.0%0.0%0.0%100.0%54.2%0.1535
8ClickerBuild21+950.0%4.8%0.0%95.2%47.6%0.3432
9www.goodsonandred.com10+900.0%0.0%0.0%100.0%100.0%010
10EHITUS.GURU69+762.5%84.0%32.1%95.7%62.3%0.02193
11tempgroup.ee124+726.7%7.2%4.8%98.4%8.0%0264
12www.fixusmustamae.ee30+650.0%87.9%9.1%46.7%97.0%0.0134
13100 Objects from Finland478+646.9%1.9%60.3%97.9%70.5%02 168
14www.pixmasoft.ee29+625.0%26.7%3.3%96.6%66.7%0.0346
15Minuveeb28+600.0%25.0%14.3%100.0%50.0%0.247
16www.saiku.eu13+550.0%7.7%0.0%100.0%100.0%013
17www.aveod.ee223+537.1%89.7%64.8%77.6%81.1%0364
18Skatemag.ee31+520.0%12.9%0.0%96.8%67.7%0.0341
19Eduabi O├ť32+433.3%6.2%3.1%100.0%62.5%0.0253
20ISKU11 912+424.8%92.2%39.5%86.4%50.1%042 900
21WRC195+375.6%92.0%45.6%90.3%66.8%0.01491
22Kuu Turismitalu9+350.0%100.0%30.0%100.0%60.0%0.0817
23CCE3 583+341.3%96.2%64.9%50.6%75.2%09 549
24LE-Projects elektriprojektid 26+333.3%15.4%0.0%100.0%46.2%0.0442
25Anneli Ustav Photography4+300.0%100.0%50.0%100.0%25.0%0.069
26Baltic Steelarc O├ť - Metall...51+292.3%0.0%11.8%98.0%64.7%0.02100
27Caotica.EE35+288.9%42.9%20.0%100.0%60.0%0.0553
28Gobotoru photography33+266.7%5.9%2.9%100.0%67.6%0.0653
29Vaatenurk - Reklaamid, anima...33+266.7%6.1%3.0%100.0%72.7%0.0342
30avatudvalitsemine27+237.5%17.2%10.3%92.6%55.2%0.0676
31Revinek23+228.6%65.4%7.7%91.3%57.7%0.18124
32koosolek.ee26+225.0%19.2%11.5%100.0%88.5%0.0145
33taskuautopesula.ee2 033+219.2%94.6%63.1%88.3%41.6%04 978
34Signatuur.ee (uus)35+218.2%31.4%17.1%94.3%45.7%0.0881
35M├Â├Âbliparandus6+200.0%100.0%0.0%100.0%33.3%0.3518
36Tohvri turismitalu9+200.0%100.0%40.0%100.0%30.0%0.2242
37Video TOP15+200.0%6.7%13.3%100.0%93.3%0.0818
38www.bandcamp.ee3+200.0%100.0%100.0%100.0%33.3%0.095
39map.html3+200.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
40Investeerimine.com6+200.0%100.0%10.0%83.3%60.0%0.5329
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗