Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1http://atlanta.ee/ru/10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.321
2royalpetshop.ee users8-11.1%100.0%27.3%0.0%0.0%0.1993
3Ecoplanet520.0%93.3%41.7%88.5%0.0%0.03306
4utro.ee7-41.7%96.2%11.5%71.4%0.0%0.51458
5skyplus.fm20.0%0.0%50.0%100.0%0.0%4.5322
6www.sildid.ee10-67.7%80.0%30.0%100.0%0.0%0.0576
7All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%26.8819
8Incomic10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%02
9All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%2.022
10Scanet10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.024
11NovaMama42+133.3%93.3%83.3%83.3%0.0%0.01265
12Auna9-25.0%77.8%22.2%77.8%0.0%0.0354
13GECC Projekt O├ť20.0%100.0%50.0%100.0%0.0%04
14Rein Purpuri ajaveeb10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%4.587
15Jaano Martin Otsa ajaveeb1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%0.32
16tempgroup.ee26+18.2%37.0%22.2%100.0%0.0%0.03115
17Pruulmeistrid.ee777-1.0%85.2%40.1%59.8%0.0%018 503
18www.restbag.ee27-22.9%93.9%51.5%88.9%0.0%0121
19Peetri album (album.peetri.ee)10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%3.554
20Wipeco4-69.2%100.0%50.0%100.0%0.0%0.2420
21iBrokers.ee5-68.8%0.0%0.0%100.0%0.0%0.3122
22All Web Site Data9-35.7%55.6%22.2%88.9%0.0%0.127
23T├Ąitsamehe Bussid O├ť41+5.1%90.9%43.6%90.2%0.0%0.04308
24Viljandi Kutse├Áppekeskus1 504-5.7%98.5%56.6%57.4%0.1%016 244
25ELIIS17 170-4.6%99.3%26.6%20.4%0.2%01 134 284
26ICONFIT1 220-28.0%94.7%55.5%78.0%0.3%09 820
27metshein.com1 254-19.7%95.6%13.8%74.1%0.3%023 329
28www.bitboard.ee930+39.0%92.5%33.5%85.7%0.3%08 285
29Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...8 355+15.0%85.8%60.8%63.3%0.6%074 682
30Motokuur.ee709-1.3%91.5%43.3%67.8%0.6%0.017 716
31OOT-OOT Design Studio3 318-19.3%54.0%53.4%79.4%0.6%027 413
32Alas-Kuul AS1 806-1.1%82.2%23.2%68.5%0.8%024 891
33Mallukas.com52 824+34.6%89.3%79.8%39.2%1.0%0492 913
34www.stereomeedia.ee255+9.9%39.5%23.0%85.1%1.0%0.012 378
35www.muurileht.ee2 857-42.1%86.8%37.3%67.0%1.1%013 539
36eterniit.com273-13.3%90.4%44.6%77.7%1.1%0.012 321
37meestekas.net4 923+3.8%85.1%65.2%41.4%1.4%052 072
38www.netiraadio.net649-7.4%78.6%24.6%41.9%1.5%04 484
39Kaju K├Â├Âk1 945+7.0%89.6%59.6%71.7%1.6%08 394
40trip.ee40 253+6.9%88.6%52.6%40.5%1.8%0524 133
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗