Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Banki.ee11+266.7%58.3%50.0%81.8%33.3%0.1528
2SEPPS22+144.4%88.0%48.0%86.4%32.0%0.08110
3Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb2+100.0%100.0%50.0%100.0%100.0%02
4LeiaLaen.ee Kiirlaen14+100.0%53.3%66.7%100.0%93.3%0.0217
5Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb11+83.3%58.3%50.0%100.0%66.7%0.0519
6Izmailova241+52.5%68.7%26.4%92.1%74.7%0.01403
7kontorihuumor.blogspot.com3+50.0%66.7%0.0%66.7%100.0%03
8OOT-OOT Design Studio1 862+44.5%63.0%60.2%85.1%27.6%010 711
9EluLife30 563+27.3%90.7%83.5%42.9%85.3%058 892
10www.belbin.ee385+26.6%90.8%39.4%90.4%68.2%0924
11Erimell1 296+22.3%94.9%48.8%69.3%32.1%07 131
12Aarne ajaveeb147+21.5%83.5%34.2%98.0%85.5%0183
13Iluexpress211+19.9%90.7%52.1%82.0%0.4%0699
14Andrus Purde ajaveeb77+18.5%41.5%25.5%90.9%83.0%0.01118
15Kaju K├Â├Âk2 346+14.4%90.9%68.1%80.2%1.1%09 506
16www.heamaitse.ee1 026+10.8%93.4%59.7%90.4%80.6%01 687
17Autoblogi.ee218+10.7%91.8%42.2%92.2%60.7%0.01474
18Sel aastal teen j├Áulukingid...297+10.4%95.5%99.4%91.9%71.3%0.01932
19Wildberry589+10.1%79.3%65.1%93.2%45.2%03 409
20YU Magazine396+10.0%92.0%54.1%95.7%88.1%0507
21Madis Mark157+9.0%21.1%56.2%95.5%88.1%0.01239
22Elekaalujutud50+8.7%96.5%27.6%76.0%46.6%0.02146
23Sten Tamkivi ajaveeb41+7.9%56.9%52.9%100.0%92.2%0.0154
24metshein.com1 700+7.5%96.1%12.3%72.0%42.7%011 311
25Tervise ABC2 035+6.0%94.2%77.1%84.7%1.2%06 274
26Bryton46+4.5%4.0%8.0%95.7%66.7%0.0537
27Gobotoru photography23+4.5%21.7%43.5%95.7%34.8%0.0467
28Piltnik24.ee49+4.3%73.1%34.6%95.9%78.8%0.0179
29Mereblog240+3.9%73.1%38.1%90.4%79.6%0334
30www.krishaamer.com587+3.5%3.9%37.2%96.4%90.0%0749
31Sinulaps.com298+3.1%79.1%30.6%94.0%37.6%0.01916
32kassid.ee294+2.1%93.0%60.2%91.8%79.9%0467
33mariliisilover.com9 016+0.4%92.2%68.4%62.7%81.0%020 262
34filmsmusic.blogspot.com/60.0%57.1%0.0%100.0%100.0%07
35Miljun├Ą├Ąrid ajaveeb20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
36vello42.com870.0%81.9%51.4%94.3%61.9%0.02310
37methodik's blog40.0%75.0%0.0%100.0%75.0%0.5412
38Mika Tuupola3 435-0.1%0.1%9.2%93.0%77.9%06 095
39blog.ut.ee1 472-0.7%13.2%45.4%94.6%89.6%01 850
40www.tsitaat.com1 530-1.0%94.3%53.9%85.4%50.1%07 619
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗