Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Triathlon Estonia141+1662.5%2.1%48.2%100.0%0.0%0288
2Popseed.ee366+1162.1%90.9%56.3%95.6%47.4%0.012 137
3Al Mare Tervis63+425.0%45.1%53.7%95.2%76.8%0.04233
4Eurovisioon.ee2 001+295.5%77.1%63.6%91.3%58.4%06 840
5pidu.eu3+200.0%33.3%0.0%100.0%100.0%03
6Reisidiilid.ee13 966+159.9%90.7%72.5%51.6%76.5%027 412
7Vormel-1240+158.1%33.6%43.0%91.7%41.9%0453
8Antrotsenter events296+131.2%87.9%56.2%80.7%69.7%0626
9Londontown4+100.0%75.0%0.0%100.0%100.0%04
10Laadad.ee472+98.3%92.6%56.0%73.1%67.0%0886
11Emol26+85.7%7.7%76.9%100.0%100.0%026
12Gobotoru photography13+85.7%30.8%23.1%84.6%53.8%0.0331
13Estonian Tour 268+64.4%90.4%58.3%75.0%64.4%0.01782
14blog.reklaam.ee35+52.2%91.7%27.8%100.0%63.9%0.0263
15http://rahagramm.blogspot.com/3+50.0%100.0%0.0%66.7%66.7%1.634
16EYTK105+41.9%85.1%56.1%94.3%67.5%0.01246
17Jalgpall21+40.0%14.3%81.0%100.0%95.2%022
18pulmad.ee3 934+38.2%89.1%52.5%96.0%80.0%05 183
19Teine Maailmas├Áda106+35.9%89.0%30.5%93.4%74.6%0.02315
20justiceandenvironment.org119+35.2%3.0%36.4%89.9%62.9%0279
21www.reklaamitootja.ee562+33.8%78.9%44.9%97.9%64.5%01 086
22www.kylauudis.ee57+32.6%89.5%16.4%77.2%56.7%0.05174
23krav maga83+29.7%93.7%70.3%79.5%54.1%0.02282
24www.ilm.ee87 602+28.7%97.0%51.9%42.7%74.9%0275 760
25flyfisher.ee73+28.1%93.3%38.9%72.6%66.7%0.02224
26kodukokad.ee/1 250+27.9%94.2%61.1%84.6%76.6%04 503
271Paigake.ee222+27.6%94.1%37.7%82.0%31.5%0.021 543
28Katend O├ť134+26.4%97.3%51.7%91.8%70.2%0.01282
29enesekaitse.com257+26.0%96.7%69.6%93.0%88.4%0362
30www.sildid.ee49+25.6%83.3%31.5%100.0%0.0%0.01420
31Puugiinfo.ee203+25.3%90.5%5.8%85.7%61.8%0.01663
32Tallinnzoo.ee All Data7 377+24.9%90.9%61.1%82.5%50.0%025 962
33bsbc.basket.ee172+23.7%53.5%45.0%90.7%69.7%0.01725
34www.aldistoome.com22+22.2%81.8%27.3%100.0%63.6%0.0250
35Izmailova268+21.3%83.2%44.3%84.0%74.4%0481
364 Kliinik1 155+21.1%85.0%61.3%90.6%76.0%02 246
37rally.ee1 906+20.7%91.5%44.3%43.4%26.6%028 634
38www.citystyleapartments.ee18+20.0%36.8%31.6%94.4%73.7%0.0127
39reklaam.ee1 084+19.1%94.4%36.3%90.8%82.1%01 868
40Energiatalgud1 673+18.4%97.6%22.9%85.7%74.2%03 034
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗