Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1All Web Site Data10.0%100.0%0.0%0.0%16.7%231
2http://rahagramm.blogspot.com/3+50.0%100.0%0.0%66.7%66.7%1.634
3Pildid v├Ąrvimiseks 10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.128
4Fiiberplast50-18.0%89.7%34.5%88.0%0.0%0.06402
5P├Árandak├╝te.ee Infoportaal21-22.2%91.7%37.5%100.0%66.7%0.0551
6www.kylauudis.ee57+32.6%89.5%16.4%77.2%56.7%0.05174
7Al Mare Tervis63+425.0%45.1%53.7%95.2%76.8%0.04233
8kalakoht.ee30-16.7%76.7%53.3%90.0%53.3%0.0470
9Pensions.ee48+4.3%28.9%30.8%93.8%78.8%0.0478
10Gobotoru photography13+85.7%30.8%23.1%84.6%53.8%0.0331
11flyfisher.ee73+28.1%93.3%38.9%72.6%66.7%0.02224
12krav maga83+29.7%93.7%70.3%79.5%54.1%0.02282
13Sinulaps.com97-32.2%93.1%3.9%90.7%63.7%0.02198
14HELK78+11.4%88.5%53.1%85.9%52.1%0.02457
15Teine Maailmas├Áda106+35.9%89.0%30.5%93.4%74.6%0.02315
161Paigake.ee222+27.6%94.1%37.7%82.0%31.5%0.021 543
17www.aldistoome.com22+22.2%81.8%27.3%100.0%63.6%0.0250
18blog.reklaam.ee35+52.2%91.7%27.8%100.0%63.9%0.0263
19Eesti Reisibussid112+15.5%95.2%27.8%90.2%56.3%0.01302
20Muigur e-pood96+15.7%96.0%43.0%91.7%53.0%0.01462
21Veeseire74-16.9%51.2%41.2%97.3%30.0%0.01210
22F├╝sioterapeut Priit Teniste135+9.8%94.8%53.1%84.4%63.5%0.01384
23Kiire.ee420.0%88.1%32.2%90.5%61.0%0.01141
24All Web Site Data56-18.8%73.5%39.7%67.9%82.4%0.0189
25www.sildid.ee49+25.6%83.3%31.5%100.0%0.0%0.01420
26MAAK├ťTE.INFO Portaal256+13.8%91.4%38.0%85.2%67.7%0.01645
27muinastuled.ee110+3.8%58.9%53.2%98.2%66.1%0.01489
28Popseed.ee366+1162.1%90.9%56.3%95.6%47.4%0.012 137
29WRC Ralliportaal.ee81+9.5%54.4%57.8%92.6%84.4%0.01134
30P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal82-6.8%95.5%24.7%96.3%77.5%0.01139
31See on see16-33.3%82.3%64.7%87.5%82.4%0.0122
32https://www.e-suits.eu/200+5.8%85.3%38.4%79.0%64.3%0.01934
33Puugiinfo.ee203+25.3%90.5%5.8%85.7%61.8%0.01663
34Sisustusnipid101-78.9%74.3%28.4%94.1%75.2%0.01164
35Kristlik portaal Kaev99+6.5%86.4%35.9%92.9%84.5%0.01134
36bsbc.basket.ee172+23.7%53.5%45.0%90.7%69.7%0.01725
37Motokuur.ee961+2.3%94.3%54.4%75.3%1.0%0.018 172
38Estonian Tour 268+64.4%90.4%58.3%75.0%64.4%0.01782
39EYTK105+41.9%85.1%56.1%94.3%67.5%0.01246
40www.citystyleapartments.ee18+20.0%36.8%31.6%94.4%73.7%0.0127
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗