Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
481YU Magazine442-34.4%89.6%45.2%83.3%76.4%0858
482Pelletikamin130+3.2%89.8%36.4%81.5%31.8%0.02855
483Protehnika.ee822+127.1%6.7%95.6%99.3%98.2%0853
484Stuudio Tasapisitasakaal279-11.1%92.0%46.0%88.5%54.3%0.01849
485www.kohvik.ee167+51.8%72.7%45.7%89.2%41.4%0.01847
486www.skeptik.ee465-35.6%89.2%40.6%89.2%77.0%0845
487citygold.ee187+13.3%91.7%47.1%90.9%31.4%0.01844
488jewel.ee187+13.3%91.7%47.1%90.9%31.4%0.01844
489All Web Site Data277+13.5%83.8%33.1%93.9%60.2%0.01844
490ShoppaTargalt217+18.6%0.0%60.2%95.4%62.3%0.01842
491www.abcorp.ee213+37.4%87.3%29.7%91.5%57.2%0.01830
492www.hev.edu.ee158-19.0%95.7%29.5%68.4%49.8%0.01827
493Omena ├Ľigusb├╝roo334+42.7%93.6%62.7%93.4%37.0%0825
494Metroprint153+11.7%85.9%17.5%87.6%37.3%0.01823
495www.rulluisud.ee165+17.0%92.7%43.6%81.2%42.6%0.01823
496Energiatalgud330+6.8%94.3%14.3%86.1%72.0%0.01819
497Movemaster251+35.7%71.8%44.0%93.6%47.7%0.01814
498Blog24364-1.1%89.3%40.4%90.4%73.8%0811
499F├╝sioterapeut Priit Teniste436+12.4%89.2%40.8%84.9%73.7%0804
500Naistejutud.forum.co.ee23-4.2%98.7%36.7%26.1%31.0%0.03801
501Arvutikaitse462+33.9%91.1%17.0%94.4%76.0%0787
502www.parnu-airport.ee194+32.0%57.1%16.7%93.8%44.8%0.01783
503tuuleenergia.ee334+12.5%67.6%15.0%83.2%71.3%0.01781
504Friv.ee2670.0%32.1%2.8%87.6%68.3%0.01777
505www.dragon.ee306+9.7%93.8%35.9%90.2%74.8%0772
506Eesti Reisibussid181+24.8%89.2%19.9%85.1%45.5%0.01768
507All Web Site Data218+22.5%86.0%53.5%84.9%38.4%0.01768
508GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...372-69.4%73.3%57.3%85.5%74.8%0763
5093dkogudus.ee195+16.8%87.2%45.8%68.7%42.2%0.01756
510www.elitec.ee187+16.1%81.9%24.2%88.8%58.1%0.01754
511Kohviklubi.ee235+6.3%90.2%33.6%88.1%50.0%0.01752
512Sporditurg.ee133+17.7%94.3%25.8%82.0%47.8%0.01749
513thelaaed.blogspot.com312+24.3%96.9%11.7%45.2%74.4%0749
514Brenafitness283+4.4%86.4%38.1%63.3%63.9%0.01748
515Luisa Solvub444+28.7%97.0%65.4%57.7%90.6%0745
516Puitkatused230+65.5%75.6%36.8%91.3%61.7%0.01719
517Europabus68+7.9%82.8%9.1%83.8%53.5%0.02712
518Rosenvald.com238+20.2%90.0%35.6%81.9%53.0%0.01707
519Sushi Koju219+29.6%88.9%56.8%90.4%64.1%0.01703
520www.tollaratas.ee203+19.4%82.4%53.2%87.7%36.9%0.01693
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗