Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
481www.finewine.ee216-40.5%80.7%36.2%83.3%49.4%0.01930
482www.siidisukk.ee158+59.6%91.9%9.1%72.2%34.4%0.02920
483www.sadulsepp.ee211-1.9%89.4%42.9%86.7%36.6%0.01919
484www.kaanon.ee259-56.0%90.0%23.5%84.2%40.5%0918
485www.barprof.ee466-10.6%84.2%52.7%94.2%84.0%0915
486Ilusalong Intersalon241-25.4%83.5%44.7%75.5%34.0%0.01905
487Kokteil.ee367-27.8%90.7%61.2%91.6%71.0%0901
488Kadrina.ee386-51.0%97.6%18.5%42.0%91.8%0900
489kassid.ee451+31.1%88.2%53.9%87.8%72.9%0896
490Ettev├Átlusportaal www.hakka...163-49.7%94.5%42.5%70.6%0.9%0.01895
491Europrojektid, fondid, toetu...494+153.3%94.0%31.0%83.2%73.7%0890
492www.goodsonandred.com197+13.9%59.7%33.5%91.4%44.6%0.01879
493Karu Nuti Lastehoid225+45.2%91.7%41.5%84.4%43.9%0.01873
494Antrotsenter274+80.3%96.1%35.8%66.4%46.1%0.01870
495MAAK├ťTE.INFO Portaal338+47.6%85.9%28.1%85.8%68.8%0863
496www.firmaturg.ee152+34.5%92.0%37.9%91.4%46.0%0.02859
497YU Magazine442-34.4%89.6%45.2%83.3%76.4%0858
498Pelletikamin130+3.2%89.8%36.4%81.5%31.8%0.02855
499Protehnika.ee822+127.1%6.7%95.6%99.3%98.2%0853
500Stuudio Tasapisitasakaal279-11.1%92.0%46.0%88.5%54.3%0.01849
501www.kohvik.ee167+51.8%72.7%45.7%89.2%41.4%0.01847
502www.skeptik.ee465-35.6%89.2%40.6%89.2%77.0%0845
503citygold.ee187+13.3%91.7%47.1%90.9%31.4%0.01844
504jewel.ee187+13.3%91.7%47.1%90.9%31.4%0.01844
505All Web Site Data277+13.5%83.8%33.1%93.9%60.2%0.01844
506ShoppaTargalt217+18.6%0.0%60.2%95.4%62.3%0.01842
507www.abcorp.ee213+37.4%87.3%29.7%91.5%57.2%0.01830
508www.hev.edu.ee158-19.0%95.7%29.5%68.4%49.8%0.01827
509Omena ├Ľigusb├╝roo334+42.7%93.6%62.7%93.4%37.0%0825
510Metroprint153+11.7%85.9%17.5%87.6%37.3%0.01823
511www.rulluisud.ee165+17.0%92.7%43.6%81.2%42.6%0.01823
512Energiatalgud330+6.8%94.3%14.3%86.1%72.0%0.01819
513Movemaster251+35.7%71.8%44.0%93.6%47.7%0.01814
514Blog24364-1.1%89.3%40.4%90.4%73.8%0811
515F├╝sioterapeut Priit Teniste436+12.4%89.2%40.8%84.9%73.7%0804
516Naistejutud.forum.co.ee23-4.2%98.7%36.7%26.1%31.0%0.03801
517Arvutikaitse462+33.9%91.1%17.0%94.4%76.0%0787
518www.parnu-airport.ee194+32.0%57.1%16.7%93.8%44.8%0.01783
519tuuleenergia.ee334+12.5%67.6%15.0%83.2%71.3%0.01781
520Friv.ee2670.0%32.1%2.8%87.6%68.3%0.01777
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗