Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
921rolest.ee/74+27.6%92.4%1.3%93.2%26.6%0.03344
922Romuline.eu40.0%100.0%33.3%75.0%83.3%0.5111
923Romuralli52-10.3%78.2%30.9%92.3%76.4%0.01112
924Rosenvald.com277+16.4%83.7%42.6%87.0%55.8%0.01791
925Ruby Rent25-10.7%71.4%32.1%92.0%35.7%0.0569
926rus.softkey.ee28+3.7%50.0%8.8%92.9%38.2%0.09106
927russkoeradio.fm3 293-20.9%61.0%53.0%50.0%72.3%021 787
928Ruudu Kinnisvarateenused20.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
929rybolov.ee7 520-0.1%75.1%36.8%63.1%33.2%084 004
930S2L60.0%0.0%0.0%100.0%100.0%06
931Saaremaa169+20.7%51.4%55.2%94.7%60.2%0.01391
932sadama360.0%0.0%0.0%100.0%100.0%06
933sadulsepp.pri.ee430.0%93.5%19.6%95.3%58.7%0.0377
934saeme.ee18+50.0%61.1%27.8%100.0%66.7%0.0237
935Salong Puukoi109-26.8%88.2%22.8%88.1%48.8%0.02410
936Salveesia22-4.3%69.6%26.1%90.9%47.8%0.0354
937Samara elekter22-66.2%72.7%0.0%95.5%9.1%0.0160
938Santehnik.ee22+22.2%100.0%18.2%95.5%45.5%0.0551
939Sants50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
940Sauna Club 693 469+117.6%82.8%68.9%77.0%75.1%06 240
941Saunamehed40.0%0.0%0.0%100.0%100.0%04
942Savimees Osa├╝hing113+7.6%88.1%34.1%88.5%61.1%0.01278
943sbsbkatus.ee90.0%0.0%0.0%100.0%100.0%09
944Scanet6+50.0%0.0%0.0%100.0%66.7%08
945Scented Cubes - Austria12+20.0%0.0%30.8%100.0%76.9%0.0534
946Scented Cubes - Original23+21.1%7.4%37.0%91.3%37.0%0.17138
947SCF57-17.4%48.4%29.0%96.5%50.0%0.02113
948SCS Logistika24-29.4%70.8%45.8%83.3%58.3%0.0357
949SCS Profit9+350.0%33.3%0.0%100.0%100.0%09
950Securitas E-Pood70.0%0.0%0.0%100.0%100.0%07
951See on fakt48-14.3%75.5%36.7%97.9%89.8%0.0362
952Sel aastal teen j├Áulukingid...205-17.0%89.8%47.4%89.8%76.3%0.01428
953SEPPS13+44.4%38.5%7.7%100.0%92.3%014
954Sex24.TOP30.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
955ShoppaTargalt181-16.6%0.0%49.2%98.3%71.7%0.01460
956Sift.pics1-85.7%0.0%0.0%0.0%0.0%0.858
957Signs24322-10.8%69.6%45.0%90.7%54.0%0.012 018
958Silky Home50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
959Silver.pri.ee10+42.9%100.0%9.1%90.0%81.8%0.0113
960Silvermuru.ee23-34.3%80.0%48.0%87.0%84.0%0.0135
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗