Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
921sbsbkatus.ee90.0%0.0%0.0%100.0%100.0%09
922Scanet6+50.0%0.0%0.0%100.0%66.7%08
923Scented Cubes - Austria12+20.0%0.0%30.8%100.0%76.9%0.0534
924Scented Cubes - Original23+21.1%7.4%37.0%91.3%37.0%0.17138
925SCF57-17.4%48.4%29.0%96.5%50.0%0.02113
926SCS Logistika24-29.4%70.8%45.8%83.3%58.3%0.0357
927SCS Profit9+350.0%33.3%0.0%100.0%100.0%09
928Securitas E-Pood70.0%0.0%0.0%100.0%100.0%07
929See on fakt48-14.3%75.5%36.7%97.9%89.8%0.0362
930Sel aastal teen j├Áulukingid...205-17.0%89.8%47.4%89.8%76.3%0.01428
931SEPPS13+44.4%38.5%7.7%100.0%92.3%014
932Sex24.TOP30.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
933ShoppaTargalt181-16.6%0.0%49.2%98.3%71.7%0.01460
934Sift.pics1-85.7%0.0%0.0%0.0%0.0%0.858
935Signs24322-10.8%69.6%45.0%90.7%54.0%0.012 018
936Silky Home50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
937Silver.pri.ee10+42.9%100.0%9.1%90.0%81.8%0.0113
938Silvermuru.ee23-34.3%80.0%48.0%87.0%84.0%0.0135
939Sinulaps.com243-10.0%87.3%6.5%88.9%62.8%0558
940sipelgapood1 346+69.9%96.4%46.6%84.5%42.3%08 850
941Sisukas.ee20.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
942Sisustuskeskus.ee8-50.0%77.8%5.6%100.0%88.9%0.0123
943Skatemag.ee10-60.0%90.0%30.0%100.0%80.0%0.0129
944SKP Invest41+64.0%62.2%22.2%90.2%53.3%0.03123
945SKP Invest30.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
946skpinvest20.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
947Skrivanek Baltic t├Álkeb├╝roo102-17.1%82.6%28.7%97.1%76.5%0.01220
948sky-radio.fm3 094-14.3%79.5%40.1%54.6%20.9%017 162
949skydive.ee519+8.8%82.3%50.9%80.5%39.8%01 992
950skyplus.fm19 387-11.4%84.2%36.7%45.2%16.4%095 407
951Sleepwellbed1 491-11.2%58.9%42.0%82.2%33.3%012 102
952SmartBloggie60.0%0.0%0.0%100.0%100.0%06
953Smobie100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%010
954Sobib.eu 60.0%0.0%0.0%100.0%100.0%06
955soccernet.ee21 867+12.8%87.8%56.6%40.0%30.4%0495 811
956S├Áltumatu Infokeskus30.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
957Soodsad tooted50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
958Sooduk.ee19+280.0%79.0%0.0%94.7%94.7%0.0123
959sooduskupongid.ee175-4.4%95.4%39.8%80.0%92.3%0212
960Soojapood260-13.0%89.5%25.5%79.2%43.0%0.011 374
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗