Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
921Kristlik portaal Kaev73-17.0%89.6%14.6%90.4%87.5%0.01126
922citygold.ee176-16.2%92.5%43.8%90.3%36.8%0.01907
923jewel.ee176-16.2%92.5%43.8%90.3%36.8%0.01907
924Pesupanda keemiline puhastus672-0.7%94.6%51.5%90.3%50.3%01 660
925www.seto.ee31-32.6%82.3%41.2%90.3%85.3%0.0349
926www.puhjapuitdisain.ee31-20.5%88.2%32.4%90.3%64.7%0.0374
927e-ostukeskus1 187+10.3%92.8%28.7%90.3%86.3%01 608
928teataja.ee72-26.5%81.2%12.5%90.3%57.5%0.03327
929www.elfond.ee72+46.9%83.8%29.7%90.3%75.7%0.01110
930Kristi Heck113-17.5%88.9%45.2%90.3%55.6%0.01230
931Reval Kivi O├ť164-15.9%85.8%36.3%90.2%47.1%0.01775
932Sushi Koju194-5.8%93.7%62.4%90.2%61.0%0.01643
933veetapesu.ee102+17.2%91.9%38.7%90.2%58.6%0.03395
934www.greenspirit.ee81-21.4%74.1%20.4%90.1%62.0%0.03225
935Eesti Reisibussid212+3.4%86.2%24.2%90.1%54.6%0.01689
936All Web Site Data212-0.9%78.7%57.8%90.1%36.5%0.01731
937Talotehdas494+8.6%3.7%56.0%90.1%46.9%01 860
938www.parim.ee1 316-44.9%88.9%0.7%90.0%64.0%03 171
939www.dragon.ee271-11.7%93.7%41.2%90.0%71.7%0749
940voucherid.ee10+25.0%100.0%20.0%90.0%90.0%011
941All Web Site Data10-76.7%70.0%10.0%90.0%0.0%0.0546
942All Web Site Data100.0%50.0%50.0%90.0%75.0%0.0915
943ajaveeb.keeletoimetajad.ee20-33.3%75.0%30.0%90.0%85.0%0.0128
944Minuveeb20+42.9%66.7%19.1%90.0%71.4%0.0534
945P├Árandak├╝te.ee Infoportaal30-31.8%97.1%45.7%90.0%71.4%0.0256
946Catching wish60-21.1%46.9%48.4%90.0%81.2%0.01105
947Rehvimaailm.ee60+5.3%84.1%28.6%90.0%49.2%0.01182
948Ohtlike puude langetamine ja...100-14.5%95.7%34.2%90.0%40.2%0.02355
949All Web Site Data119-35.3%88.9%42.4%89.9%63.9%0.01280
950Mika Tuupola7 125+1.0%0.2%4.5%89.8%68.3%017 253
951www.velomania.fi3 274+27.9%1.0%70.4%89.8%31.4%025 147
952jaaknilson.photoshelter.com176-19.6%66.0%33.5%89.8%43.7%0.023 863
953Kokteil.ee479+16.8%88.6%71.8%89.8%69.9%01 251
954Fix Elektroonika39+2.6%91.1%37.8%89.7%82.2%0.0356
955WebShark29+123.1%48.5%21.2%89.7%81.8%0.0346
956motokaup.ee174-7.9%59.7%11.4%89.7%53.2%0.02840
957www.koertekoda.ee48-9.4%92.0%40.0%89.6%82.0%0.0169
958Puurkaevude Infoportaal354+21.2%90.9%32.4%89.5%48.5%0898
959Wildberry411-22.2%90.1%41.3%89.5%25.7%0.013 044
960www.belbin.ee86+7.5%82.6%46.7%89.5%79.3%0.01120
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗