Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
921www.kardaanid.ee94-23.6%77.1%31.2%90.4%45.9%0.02318
922Kristlik portaal Kaev73-17.0%89.6%14.6%90.4%87.5%0.01126
923citygold.ee176-16.2%92.5%43.8%90.3%36.8%0.01907
924jewel.ee176-16.2%92.5%43.8%90.3%36.8%0.01907
925Pesupanda keemiline puhastus672-0.7%94.6%51.5%90.3%50.3%01 660
926www.seto.ee31-32.6%82.3%41.2%90.3%85.3%0.0349
927www.puhjapuitdisain.ee31-20.5%88.2%32.4%90.3%64.7%0.0374
928e-ostukeskus1 187+10.3%92.8%28.7%90.3%86.3%01 608
929teataja.ee72-26.5%81.2%12.5%90.3%57.5%0.03327
930www.elfond.ee72+46.9%83.8%29.7%90.3%75.7%0.01110
931Kristi Heck113-17.5%88.9%45.2%90.3%55.6%0.01230
932Reval Kivi O├ť164-15.9%85.8%36.3%90.2%47.1%0.01775
933Sushi Koju194-5.8%93.7%62.4%90.2%61.0%0.01643
934veetapesu.ee102+17.2%91.9%38.7%90.2%58.6%0.03395
935www.greenspirit.ee81-21.4%74.1%20.4%90.1%62.0%0.03225
936Eesti Reisibussid212+3.4%86.2%24.2%90.1%54.6%0.01689
937All Web Site Data212-0.9%78.7%57.8%90.1%36.5%0.01731
938Talotehdas494+8.6%3.7%56.0%90.1%46.9%01 860
939www.parim.ee1 316-44.9%88.9%0.7%90.0%64.0%03 171
940www.dragon.ee271-11.7%93.7%41.2%90.0%71.7%0749
941voucherid.ee10+25.0%100.0%20.0%90.0%90.0%011
942All Web Site Data10-76.7%70.0%10.0%90.0%0.0%0.0546
943All Web Site Data100.0%50.0%50.0%90.0%75.0%0.0915
944ajaveeb.keeletoimetajad.ee20-33.3%75.0%30.0%90.0%85.0%0.0128
945Minuveeb20+42.9%66.7%19.1%90.0%71.4%0.0534
946P├Árandak├╝te.ee Infoportaal30-31.8%97.1%45.7%90.0%71.4%0.0256
947Catching wish60-21.1%46.9%48.4%90.0%81.2%0.01105
948Rehvimaailm.ee60+5.3%84.1%28.6%90.0%49.2%0.01182
949Ohtlike puude langetamine ja...100-14.5%95.7%34.2%90.0%40.2%0.02355
950All Web Site Data119-35.3%88.9%42.4%89.9%63.9%0.01280
951Mika Tuupola7 125+1.0%0.2%4.5%89.8%68.3%017 253
952www.velomania.fi3 274+27.9%1.0%70.4%89.8%31.4%025 147
953jaaknilson.photoshelter.com176-19.6%66.0%33.5%89.8%43.7%0.023 863
954Kokteil.ee479+16.8%88.6%71.8%89.8%69.9%01 251
955Fix Elektroonika39+2.6%91.1%37.8%89.7%82.2%0.0356
956WebShark29+123.1%48.5%21.2%89.7%81.8%0.0346
957motokaup.ee174-7.9%59.7%11.4%89.7%53.2%0.02840
958www.koertekoda.ee48-9.4%92.0%40.0%89.6%82.0%0.0169
959Puurkaevude Infoportaal354+21.2%90.9%32.4%89.5%48.5%0898
960Wildberry411-22.2%90.1%41.3%89.5%25.7%0.013 044
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗