Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
561Metroprint136+4.6%77.7%16.9%88.2%44.6%0.02561
562Teleskooplaadur250+152.5%48.3%68.5%89.2%28.8%0560
563Sel aastal teen j├Áulukingid...254-5.2%86.9%52.5%90.2%75.2%0560
564www.radius.ee67+34.0%63.9%14.5%85.1%2.4%0.03555
565www.kummihai.ee278+5.3%84.6%41.1%86.0%65.3%0555
566www.ehitatargalt.ee278+79.4%51.0%60.3%90.3%31.5%0552
567Ecoplanet166+219.2%27.0%76.4%91.6%1.1%0551
568S├Áudespinning.ee117-36.8%61.4%40.5%53.8%44.7%0.01548
569Stilist.ee296-7.5%92.3%46.0%93.2%77.3%0.01546
570Sushi Koju179+18.5%88.6%58.5%95.0%62.2%0.01545
571www.almaro.ee98-11.7%84.1%35.5%70.4%34.8%0.01543
572www.riided24.ee198-12.0%92.6%47.4%86.9%68.4%0541
573Taivo Aarna Photos237+102.6%67.0%45.3%89.9%76.4%0.01540
574tervisenurk.ee357-7.0%84.5%55.9%95.0%89.5%0540
575www.darjatamm.ee/232+6.9%82.4%57.0%86.2%67.4%0538
576Omena ├Ľigusb├╝roo222-29.1%82.0%69.7%91.9%41.8%0537
577www.veematkad.ee223-3.5%86.8%35.5%96.4%62.9%0.01531
578Kadrina.ee283+3.3%96.5%23.0%41.3%93.1%0531
579Ilutooted24.ee83-1.2%87.2%33.0%90.4%43.6%0.03528
580Dayrent Autorent145+2.1%83.7%33.7%92.4%31.3%0.01527
581mikare.net193+45.1%55.7%35.2%91.7%79.9%0.01524
582decowood249+2.9%87.4%36.1%85.5%64.9%0.01516
583Top1 veebikaubamaja235+9.8%91.1%33.3%89.8%71.7%0510
584Eesti Raadiod289-11.9%86.0%28.7%74.0%84.6%0509
585ROHENÄPP149-11.3%95.7%15.3%92.6%62.0%0.02506
586Ekspertiisid Ehituses87-3.3%85.2%24.6%96.6%43.4%0.04505
587Fertility Clinic Nordic119+7.2%68.0%30.7%88.2%46.4%0.01503
588Esto193-16.8%63.2%60.5%93.3%55.9%0.01499
589Saaremaa193-16.8%63.2%60.5%93.3%55.9%0.01499
590tallinn-apartments.goodsonan...124-5.3%39.2%38.0%79.8%49.4%0.02498
591no internal traffic210+105.9%24.9%60.9%91.9%23.6%0491
592Europrojektid, fondid, toetu...217+8.5%90.8%34.5%87.1%63.9%0.01480
593V├Ąrvitud voodrilaud213+8.7%92.8%40.4%90.1%65.1%0477
594www.bflsecurity.ee163-3.0%82.1%30.7%91.4%65.9%0.01476
595www.krishaamer.com349-3.3%2.5%43.1%96.0%89.8%0475
596www.rehvigrupp.ee118+15.7%85.5%29.8%87.3%21.4%0.02474
597Eesti Reisibussid156-34.5%92.7%24.0%85.3%56.4%0.01474
598www.kardla-airport.ee128-15.2%72.1%5.4%89.8%48.3%0.01470
599Meestetervis.ee1290.0%86.0%38.0%89.1%51.3%0.02467
600www.estemploy.eu159+5.3%22.3%50.0%92.5%30.3%0.01467
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗