Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
561www.jutekott.ee108+151.2%80.2%43.8%85.2%52.9%0.01571
562Meestekuu283-3.7%94.0%52.5%92.9%65.4%0566
563Metroprint136+4.6%77.7%16.9%88.2%44.6%0.02561
564Teleskooplaadur250+152.5%48.3%68.5%89.2%28.8%0560
565Sel aastal teen j├Áulukingid...254-5.2%86.9%52.5%90.2%75.2%0560
566www.radius.ee67+34.0%63.9%14.5%85.1%2.4%0.03555
567www.kummihai.ee278+5.3%84.6%41.1%86.0%65.3%0555
568www.ehitatargalt.ee278+79.4%51.0%60.3%90.3%31.5%0552
569Ecoplanet166+219.2%27.0%76.4%91.6%1.1%0551
570S├Áudespinning.ee117-36.8%61.4%40.5%53.8%44.7%0.01548
571Stilist.ee296-7.5%92.3%46.0%93.2%77.3%0.01546
572Sushi Koju179+18.5%88.6%58.5%95.0%62.2%0.01545
573www.almaro.ee98-11.7%84.1%35.5%70.4%34.8%0.01543
574www.riided24.ee198-12.0%92.6%47.4%86.9%68.4%0541
575Taivo Aarna Photos237+102.6%67.0%45.3%89.9%76.4%0.01540
576tervisenurk.ee357-7.0%84.5%55.9%95.0%89.5%0540
577www.darjatamm.ee/232+6.9%82.4%57.0%86.2%67.4%0538
578Omena ├Ľigusb├╝roo222-29.1%82.0%69.7%91.9%41.8%0537
579www.veematkad.ee223-3.5%86.8%35.5%96.4%62.9%0.01531
580Kadrina.ee283+3.3%96.5%23.0%41.3%93.1%0531
581Ilutooted24.ee83-1.2%87.2%33.0%90.4%43.6%0.03528
582Dayrent Autorent145+2.1%83.7%33.7%92.4%31.3%0.01527
583mikare.net193+45.1%55.7%35.2%91.7%79.9%0.01524
584decowood249+2.9%87.4%36.1%85.5%64.9%0.01516
585Top1 veebikaubamaja235+9.8%91.1%33.3%89.8%71.7%0510
586Eesti Raadiod289-11.9%86.0%28.7%74.0%84.6%0509
587ROHENÄPP149-11.3%95.7%15.3%92.6%62.0%0.02506
588Ekspertiisid Ehituses87-3.3%85.2%24.6%96.6%43.4%0.04505
589Fertility Clinic Nordic119+7.2%68.0%30.7%88.2%46.4%0.01503
590Esto193-16.8%63.2%60.5%93.3%55.9%0.01499
591Saaremaa193-16.8%63.2%60.5%93.3%55.9%0.01499
592tallinn-apartments.goodsonan...124-5.3%39.2%38.0%79.8%49.4%0.02498
593no internal traffic210+105.9%24.9%60.9%91.9%23.6%0491
594Europrojektid, fondid, toetu...217+8.5%90.8%34.5%87.1%63.9%0.01480
595V├Ąrvitud voodrilaud213+8.7%92.8%40.4%90.1%65.1%0477
596www.bflsecurity.ee163-3.0%82.1%30.7%91.4%65.9%0.01476
597www.krishaamer.com349-3.3%2.5%43.1%96.0%89.8%0475
598www.rehvigrupp.ee118+15.7%85.5%29.8%87.3%21.4%0.02474
599Eesti Reisibussid156-34.5%92.7%24.0%85.3%56.4%0.01474
600www.kardla-airport.ee128-15.2%72.1%5.4%89.8%48.3%0.01470
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗