Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
561Teleskooplaadur250+152.5%48.3%68.5%89.2%28.8%0560
562Sel aastal teen j├Áulukingid...254-5.2%86.9%52.5%90.2%75.2%0560
563www.radius.ee67+34.0%63.9%14.5%85.1%2.4%0.03555
564www.kummihai.ee278+5.3%84.6%41.1%86.0%65.3%0555
565www.ehitatargalt.ee278+79.4%51.0%60.3%90.3%31.5%0552
566Ecoplanet166+219.2%27.0%76.4%91.6%1.1%0551
567S├Áudespinning.ee117-36.8%61.4%40.5%53.8%44.7%0.01548
568Stilist.ee296-7.5%92.3%46.0%93.2%77.3%0.01546
569Sushi Koju179+18.5%88.6%58.5%95.0%62.2%0.01545
570www.almaro.ee98-11.7%84.1%35.5%70.4%34.8%0.01543
571www.riided24.ee198-12.0%92.6%47.4%86.9%68.4%0541
572Taivo Aarna Photos237+102.6%67.0%45.3%89.9%76.4%0.01540
573tervisenurk.ee357-7.0%84.5%55.9%95.0%89.5%0540
574www.darjatamm.ee/232+6.9%82.4%57.0%86.2%67.4%0538
575Omena ├Ľigusb├╝roo222-29.1%82.0%69.7%91.9%41.8%0537
576www.veematkad.ee223-3.5%86.8%35.5%96.4%62.9%0.01531
577Kadrina.ee283+3.3%96.5%23.0%41.3%93.1%0531
578Ilutooted24.ee83-1.2%87.2%33.0%90.4%43.6%0.03528
579Dayrent Autorent145+2.1%83.7%33.7%92.4%31.3%0.01527
580mikare.net193+45.1%55.7%35.2%91.7%79.9%0.01524
581decowood249+2.9%87.4%36.1%85.5%64.9%0.01516
582Top1 veebikaubamaja235+9.8%91.1%33.3%89.8%71.7%0510
583Eesti Raadiod289-11.9%86.0%28.7%74.0%84.6%0509
584ROHENÄPP149-11.3%95.7%15.3%92.6%62.0%0.02506
585Ekspertiisid Ehituses87-3.3%85.2%24.6%96.6%43.4%0.04505
586Fertility Clinic Nordic119+7.2%68.0%30.7%88.2%46.4%0.01503
587Esto193-16.8%63.2%60.5%93.3%55.9%0.01499
588Saaremaa193-16.8%63.2%60.5%93.3%55.9%0.01499
589tallinn-apartments.goodsonan...124-5.3%39.2%38.0%79.8%49.4%0.02498
590no internal traffic210+105.9%24.9%60.9%91.9%23.6%0491
591Europrojektid, fondid, toetu...217+8.5%90.8%34.5%87.1%63.9%0.01480
592V├Ąrvitud voodrilaud213+8.7%92.8%40.4%90.1%65.1%0477
593www.bflsecurity.ee163-3.0%82.1%30.7%91.4%65.9%0.01476
594www.krishaamer.com349-3.3%2.5%43.1%96.0%89.8%0475
595www.rehvigrupp.ee118+15.7%85.5%29.8%87.3%21.4%0.02474
596Eesti Reisibussid156-34.5%92.7%24.0%85.3%56.4%0.01474
597www.kardla-airport.ee128-15.2%72.1%5.4%89.8%48.3%0.01470
598Meestetervis.ee1290.0%86.0%38.0%89.1%51.3%0.02467
599www.estemploy.eu159+5.3%22.3%50.0%92.5%30.3%0.01467
600inf.ee186-8.8%93.3%26.0%85.5%78.7%0.01462
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗