Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881T├Álkeb├╝roo AD 3doors40+17.6%50.0%26.1%95.0%84.8%0.0359
882meisterplaatimine o├╝39-7.1%93.0%48.8%89.7%74.4%0.0358
883www.t-shirt.ee19-34.5%80.0%50.0%94.7%60.0%0.0757
884Nopri26-3.7%85.3%47.1%84.6%52.9%0.0557
885Velomarket37+5.7%91.9%16.2%91.9%75.7%0.0257
886Eduabi O├ť12-53.8%69.2%30.8%75.0%30.8%0.1654
887modelsshop.eu31+72.2%69.7%0.0%93.5%84.8%0.0154
888Kaikki verkkosivuston tiedot33-13.2%85.3%61.8%84.8%61.8%0.0354
889www.liiklusinfo.ee40+2.6%90.0%2.5%87.5%72.5%0.0354
890Espresso46+2.2%89.8%2.0%80.4%93.9%054
891Baila.ee31-40.4%90.6%71.9%93.5%71.9%0.0152
892sadulsepp.pri.ee34+13.3%91.7%13.9%97.1%69.4%0.0452
893Tallinna Tantsukool16-30.4%88.9%55.6%75.0%33.3%0.0751
894Ecodriveautokool.ee38+40.7%82.0%46.1%89.5%82.1%0.0351
895www.toolshop.ee35-27.1%88.9%19.4%97.1%80.6%0.0149
896mlehis.googlepages.com27+42.1%81.2%46.9%88.9%75.0%0.0748
897Sisustuskeskus.ee22-15.4%85.2%59.3%95.5%74.1%0.0247
898Studio Liv12-29.4%41.7%50.0%83.3%41.7%0.4446
899DJstore.ee DJ tehnika pood30+87.5%71.0%32.3%100.0%77.4%0.0145
900Vannisalong17+70.0%94.7%36.8%94.1%52.6%0.0244
901Aiaguru12-25.0%91.7%16.7%91.7%33.3%0.1443
902Urban Health & Fitness18-45.5%79.0%68.4%88.9%63.2%0.0543
903www.ross.ee28+21.7%71.4%39.3%89.3%64.3%0.0543
904SEPPS12-7.7%91.7%33.3%83.3%33.3%0.1642
905www.alkprojekt.eu20+42.9%35.0%65.0%95.0%75.0%0.0142
906Scented Cubes - Original12-40.0%0.0%53.9%100.0%53.8%0.0941
907www.atv4fun.eu230.0%87.0%34.8%100.0%69.6%0.0141
908Madis Mark24-29.4%67.9%42.9%83.3%85.7%0.0241
909test.kalastusinfo.ee22+10.0%95.7%21.7%81.8%69.6%0.0440
910http://www.seep.ee7-50.0%100.0%28.6%100.0%42.9%0.639
911kontorihuumor.blogspot.com9+50.0%100.0%0.0%66.7%58.3%139
912iBrokers.ee9-43.8%0.0%36.4%66.7%9.1%0.139
913Fix Elektroonika25-32.4%90.6%25.0%88.0%87.5%0.0239
914Talver10-72.2%90.0%20.0%90.0%0.0%0.1138
915Kuu Turismitalu27+12.5%92.6%44.4%92.6%74.1%0.0238
916www.proxmaster.ee13+18.2%86.7%13.3%84.6%60.0%0.1336
917Caotica.EE21-25.0%85.7%9.5%100.0%85.7%0.0136
918ajaveeb.keeletoimetajad.ee29+31.8%79.3%41.4%100.0%82.8%0.0136
919Minuveeb17-22.7%79.0%31.6%94.1%68.4%0.0435
920All Web Site Data28-6.7%55.2%31.0%85.7%79.3%0.0335
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗