Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1kalale.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%11.435
2401+15.9%100.0%0.0%83.3%0.0%5.029
3EuroPark Estonia O├ť1-50.0%100.0%0.0%0.0%0.0%3.0518
4Naistesebija ajaveeb4-93.8%100.0%0.0%75.0%75.0%2.7620
5http://rahagramm.blogspot.com/40.0%75.0%25.0%75.0%50.0%1.648
6Kuu Turismitalu2-33.3%50.0%50.0%100.0%50.0%1.394
7All Web Site Data70.0%88.9%22.2%85.7%0.0%1.16149
8www.vpwebz.com3-25.0%100.0%100.0%66.7%60.0%0.9718
9headisu.ee4-81.0%75.0%0.0%75.0%50.0%0.689
10ALIQ15+36.4%75.7%1.4%73.3%12.2%0.611 095
11iBrokers.ee3-88.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.5826
12Vidin.ee10.0%100.0%0.0%0.0%0.0%0.56
13kehadiagnostika.blogspot.com/8-38.5%100.0%0.0%100.0%75.0%0.531
14www.autoladu.ee20.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.483
15GECC Projekt O├ť2-33.3%50.0%50.0%100.0%50.0%0.475
16Jaano Martin Otsa ajaveeb6+20.0%100.0%0.0%83.3%66.7%0.4512
17Aiaguru7+133.3%71.4%0.0%100.0%14.3%0.4547
18www.imeedia.ee7+40.0%57.1%42.9%85.7%57.1%0.4319
19All Web Site Data11-31.2%96.2%42.3%54.5%42.3%0.43182
20www.aurelia.ee7+133.3%100.0%14.3%100.0%28.6%0.4247
21annafoto.ee2-50.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.428
22SCS Profit3-57.1%100.0%33.3%66.7%33.3%0.4112
23www.sale24.ee9-40.0%88.9%11.1%100.0%66.7%0.413
24koosolek.ee16+77.8%81.0%4.8%87.5%47.6%0.38114
25utro.ee7-41.7%100.0%28.6%100.0%0.0%0.3541
26www.mltec.ee13+44.4%80.0%13.3%92.3%53.3%0.3431
27Pistik.net RU7+75.0%71.4%28.6%71.4%28.6%0.3131
28LE-Projects elektriprojektid 4-42.9%100.0%0.0%100.0%50.0%0.2912
29Minuveeb10+11.1%80.0%20.0%100.0%60.0%0.2623
30SparkSync.net17+41.7%64.3%7.1%82.4%42.9%0.25223
31Pet & Travels9+50.0%11.1%44.4%77.8%33.3%0.2520
32Henrik Roonemaa ajaveeb8+100.0%100.0%10.0%100.0%70.0%0.2313
33Video TOP14-39.1%83.3%27.8%64.3%50.0%0.2340
34Sulane31-18.4%97.8%14.8%45.2%6.0%0.2210 300
35CitoMed O├ť10+11.1%90.0%20.0%100.0%40.0%0.2242
36www.swesteng.com21-25.0%59.1%0.0%95.2%36.4%0.2290
37Esitex-K O├ť4-69.2%100.0%0.0%100.0%33.3%0.2119
38www.ilmaruum.ee6-79.3%83.3%16.7%83.3%50.0%0.2138
39Puugiinfo.ee21+162.5%95.8%0.0%85.7%29.2%0.21137
40www.nissens.ee8-11.1%50.0%0.0%75.0%75.0%0.2112
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗