Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
961LuxDeal.eu5-44.4%100.0%0.0%100.0%60.0%0.0213
962Cammax - Raamatupidamine5+66.7%40.0%0.0%100.0%100.0%05
963www.raudla.com5+66.7%100.0%60.0%100.0%80.0%0.037
964killud.blogspot.com5-50.0%100.0%20.0%100.0%100.0%05
965vanlida.com5+150.0%40.0%20.0%100.0%100.0%05
966www.saiku.eu5-58.3%60.0%0.0%100.0%100.0%05
967kontorihuumor.blogspot.com5-54.5%80.0%0.0%60.0%100.0%05
968├Ľpetused5-16.7%100.0%0.0%100.0%100.0%08
969Ideelabor5-16.7%100.0%20.0%80.0%100.0%05
970Henrik Roonemaa ajaveeb5-16.7%100.0%20.0%100.0%100.0%05
971Proyard Piirdeaiad ja haljas...4+300.0%40.0%0.0%75.0%60.0%0.087
972EXE News4-50.0%0.0%0.0%100.0%75.0%0.336
973Ruby Rent40.0%75.0%0.0%100.0%50.0%0.037
974All Web Site Data4+33.3%75.0%0.0%100.0%25.0%0.7911
975All Web Site Data4+33.3%100.0%40.0%100.0%80.0%0.066
976Jalgpall4+33.3%75.0%50.0%75.0%50.0%0.9919
977AT B├╝roo O├ť40.0%75.0%50.0%100.0%75.0%0.058
978gigake.blogspot.com4-55.6%75.0%25.0%100.0%100.0%04
979veebiaken.ee4-42.9%100.0%0.0%75.0%100.0%05
980SCS Logistika4+33.3%100.0%50.0%75.0%25.0%1.2220
981www.seikle.me4-20.0%75.0%75.0%100.0%75.0%0.066
982Londontown4+33.3%100.0%0.0%100.0%75.0%0.025
983nonsense.ee4-33.3%25.0%0.0%100.0%100.0%04
984www.keeletoimetajad.ee4-69.2%100.0%0.0%100.0%75.0%0.156
985feldmann.us4+300.0%75.0%50.0%100.0%100.0%04
986Kortsleht4-60.0%100.0%0.0%100.0%100.0%04
987korstenpuhtaks.ee3+200.0%25.0%75.0%100.0%75.0%0.638
988www.17.ee30.0%66.7%33.3%66.7%66.7%0.055
989Maiu Blogi30.0%100.0%33.3%33.3%66.7%0.024
990EuroPark Estonia O├ť3+200.0%100.0%0.0%33.3%0.0%0.789
991iBrokers.ee3-40.0%0.0%0.0%100.0%33.3%05
992www.vpwebz.com3-40.0%100.0%0.0%100.0%66.7%0.014
993Kaiemassaa┼ż3-62.5%100.0%100.0%100.0%100.0%03
994bsbc.basket.ee30.0%33.3%66.7%100.0%66.7%0.035
995Komponent O├ť3+200.0%66.7%66.7%100.0%66.7%0.075
996Kiften3+50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
997www.d7-x.com3-57.1%66.7%0.0%100.0%100.0%03
998www.nordlum.fi3+50.0%33.3%0.0%100.0%66.7%0.025
999ptarmigan.ee3-25.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
1000lordofmagi.blogspot.com3-40.0%100.0%0.0%100.0%66.7%0.146
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗