Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
961SCS Profit5+25.0%100.0%40.0%100.0%60.0%0.018
962Aiaguru50.0%80.0%0.0%100.0%0.0%0.832
963LuxDeal.eu5-44.4%100.0%0.0%100.0%60.0%0.0213
964Cammax - Raamatupidamine5+66.7%40.0%0.0%100.0%100.0%05
965www.raudla.com5+66.7%100.0%60.0%100.0%80.0%0.037
966killud.blogspot.com5-50.0%100.0%20.0%100.0%100.0%05
967vanlida.com5+150.0%40.0%20.0%100.0%100.0%05
968www.saiku.eu5-58.3%60.0%0.0%100.0%100.0%05
969kontorihuumor.blogspot.com5-54.5%80.0%0.0%60.0%100.0%05
970├Ľpetused5-16.7%100.0%0.0%100.0%100.0%08
971Ideelabor5-16.7%100.0%20.0%80.0%100.0%05
972Henrik Roonemaa ajaveeb5-16.7%100.0%20.0%100.0%100.0%05
973Pildid v├Ąrvimiseks 4+300.0%83.3%0.0%100.0%83.3%0.0317
974Proyard Piirdeaiad ja haljas...4+300.0%40.0%0.0%75.0%60.0%0.087
975EXE News4-50.0%0.0%0.0%100.0%75.0%0.336
976Ruby Rent40.0%75.0%0.0%100.0%50.0%0.037
977All Web Site Data4+33.3%75.0%0.0%100.0%25.0%0.7911
978All Web Site Data4+33.3%100.0%40.0%100.0%80.0%0.066
979Jalgpall4+33.3%75.0%50.0%75.0%50.0%0.9919
980AT B├╝roo O├ť40.0%75.0%50.0%100.0%75.0%0.058
981gigake.blogspot.com4-55.6%75.0%25.0%100.0%100.0%04
982veebiaken.ee4-42.9%100.0%0.0%75.0%100.0%05
983SCS Logistika4+33.3%100.0%50.0%75.0%25.0%1.2220
984www.seikle.me4-20.0%75.0%75.0%100.0%75.0%0.066
985Londontown4+33.3%100.0%0.0%100.0%75.0%0.025
986nonsense.ee4-33.3%25.0%0.0%100.0%100.0%04
987www.keeletoimetajad.ee4-69.2%100.0%0.0%100.0%75.0%0.156
988feldmann.us4+300.0%75.0%50.0%100.0%100.0%04
989Kortsleht4-60.0%100.0%0.0%100.0%100.0%04
990korstenpuhtaks.ee3+200.0%25.0%75.0%100.0%75.0%0.638
991www.17.ee30.0%66.7%33.3%66.7%66.7%0.055
992Maiu Blogi30.0%100.0%33.3%33.3%66.7%0.024
993EuroPark Estonia O├ť3+200.0%100.0%0.0%33.3%0.0%0.789
994iBrokers.ee3-40.0%0.0%0.0%100.0%33.3%05
995www.vpwebz.com3-40.0%100.0%0.0%100.0%66.7%0.014
996Kaiemassaa┼ż3-62.5%100.0%100.0%100.0%100.0%03
997bsbc.basket.ee30.0%33.3%66.7%100.0%66.7%0.035
998Komponent O├ť3+200.0%66.7%66.7%100.0%66.7%0.075
999Kiften3+50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
1000www.d7-x.com3-57.1%66.7%0.0%100.0%100.0%03
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗