Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
961Naistesebija ajaveeb6+20.0%100.0%16.7%83.3%83.3%0.4615
962Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb6+100.0%66.7%16.7%100.0%100.0%06
963Wipeco5-73.7%100.0%0.0%100.0%0.0%0.320
964ClickerBuild5+25.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
965Milshed - Militaarpood5+66.7%0.0%0.0%100.0%100.0%05
966All Web Site Data50.0%100.0%12.5%80.0%0.0%0.4733
967Tallinn Gallery5-61.5%55.6%77.8%80.0%66.7%0.1922
968AnsiVeeb5+150.0%100.0%0.0%100.0%100.0%05
969www.swesteng.com5+400.0%80.0%0.0%100.0%100.0%05
970Mullihotell5-16.7%83.3%16.7%100.0%66.7%0.018
971A-Ehitus O├ť5+66.7%40.0%0.0%100.0%100.0%05
972Abja Linavabrik5-44.4%50.0%33.3%100.0%83.3%0.017
973SCS Profit5+25.0%100.0%40.0%100.0%60.0%0.018
974Aiaguru50.0%80.0%0.0%100.0%0.0%0.832
975LuxDeal.eu5-44.4%100.0%0.0%100.0%60.0%0.0213
976Cammax O├ť5+66.7%40.0%0.0%100.0%100.0%05
977www.raudla.com5+66.7%100.0%60.0%100.0%80.0%0.037
978killud.blogspot.com5-50.0%100.0%20.0%100.0%100.0%05
979vanlida.com5+150.0%40.0%20.0%100.0%100.0%05
980www.saiku.eu5-58.3%60.0%0.0%100.0%100.0%05
981kontorihuumor.blogspot.com5-54.5%80.0%0.0%60.0%100.0%05
982├Ľpetused5-16.7%100.0%0.0%100.0%100.0%08
983Ideelabor5-16.7%100.0%20.0%80.0%100.0%05
984Henrik Roonemaa ajaveeb5-16.7%100.0%20.0%100.0%100.0%05
985Pildid v├Ąrvimiseks 4+300.0%83.3%0.0%100.0%83.3%0.0317
986Proyard Piirdeaiad ja haljas...4+300.0%40.0%0.0%75.0%60.0%0.087
987EXE News4-50.0%0.0%0.0%100.0%75.0%0.336
988Ruby Rent40.0%75.0%0.0%100.0%50.0%0.037
989All Web Site Data4+33.3%75.0%0.0%100.0%25.0%0.7911
990All Web Site Data4+33.3%100.0%40.0%100.0%80.0%0.066
991Jalgpall4+33.3%75.0%50.0%75.0%50.0%0.9919
992AT B├╝roo O├ť40.0%75.0%50.0%100.0%75.0%0.058
993gigake.blogspot.com4-55.6%75.0%25.0%100.0%100.0%04
994veebiaken.ee4-42.9%100.0%0.0%75.0%100.0%05
995SCS Logistika4+33.3%100.0%50.0%75.0%25.0%1.2220
996www.seikle.me4-20.0%75.0%75.0%100.0%75.0%0.066
997Londontown4+33.3%100.0%0.0%100.0%75.0%0.025
998nonsense.ee4-33.3%25.0%0.0%100.0%100.0%04
999www.keeletoimetajad.ee4-69.2%100.0%0.0%100.0%75.0%0.156
1000feldmann.us4+300.0%75.0%50.0%100.0%100.0%04
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗