Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
681iSMS61+32.6%88.1%31.3%86.9%37.3%0.07373
682Adore Bella naisteriided60-21.1%83.1%26.1%91.7%3.1%0.02321
683prica.ee60-7.7%77.5%5.0%91.7%66.2%0.05529
684www.randotomson.com59+13.5%78.5%38.5%84.7%66.2%0.01114
685Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda58+26.1%95.1%27.9%93.1%26.2%0.03256
686Vendario.com57-9.5%48.3%43.3%86.0%66.7%0.01134
687Saunamehed56-11.1%91.9%17.7%89.3%46.8%0.04162
688Minest55+57.1%65.4%11.5%74.5%71.8%0.02109
689Ex/treme55-33.7%75.0%45.3%98.2%71.9%0.0180
690Nutikiosk54-3.6%96.9%36.9%94.4%60.0%0.01167
691riina vaikmaa54-6.9%82.5%35.1%96.3%57.9%0.03127
692www.kardaanid.ee54+14.9%72.4%17.2%87.0%44.8%0.03148
693Avaliku S├Ána N├Áukogu53-3.6%94.0%10.4%77.4%62.7%0.03143
694jewel.ee53-18.5%89.7%58.6%96.2%51.7%0.04252
695citygold.ee53-18.5%89.7%58.6%96.2%51.7%0.04252
696www.gerdtarand.eu53+35.9%58.9%14.3%98.1%89.3%068
697www.koduring.ee/50-27.5%92.5%20.8%92.0%73.6%0.02114
698ledproff.ee50+38.9%92.6%40.7%96.0%0.0%0.03384
699Ecodriving Eesti50+2.0%83.9%57.1%92.0%85.7%0.0192
700www.muusikud.ee50+42.9%57.1%42.9%86.0%58.7%0.03469
701T├Álketee O├ť50-26.5%74.5%58.2%96.0%85.5%092
702www.matsalu.net50-5.7%94.1%49.0%98.0%51.0%0.06131
703www.okmovers.ee50-12.3%91.2%36.8%100.0%47.4%0.01132
704Reisisell.ee49-5.8%59.1%11.3%95.9%57.7%0.1485
705Al Mare Tervis49-23.4%80.9%39.7%87.8%54.4%0.04230
706See on fakt49-23.4%74.5%51.0%98.0%88.2%0.0171
707Piltnik24.ee49+16.7%90.4%21.1%95.9%73.1%0.03117
708Baila.ee49+16.7%82.7%65.4%98.0%73.1%0.0271
709Peetri veeb (www.peetri.ee)49+2.1%93.9%3.0%75.5%78.8%091
710No1148-4.0%83.9%8.9%93.8%57.1%0.02125
711Reval Kivi O├ť48+2.1%81.1%30.2%91.7%30.2%0.08176
71212kuud.net48-5.9%97.5%18.8%56.2%78.8%0.01160
713www.targotennisberg.com48-84.2%78.2%10.9%81.2%59.3%0.03113
714www.soomre.com48-46.1%81.5%27.8%89.6%48.1%0.04449
715www.tarmohaud.ee47-77.0%82.5%29.8%76.6%42.1%0.06307
716www.tikkurilagroup.com - Est...46+7.0%81.6%16.3%84.8%71.4%0.0188
717www.ehitus.ee45+12.5%93.3%8.9%97.8%97.8%046
718www.citystyleapartments.ee45+2.3%39.6%14.6%95.6%68.8%0.0279
719All Web Site Data44+37.5%94.9%37.3%88.6%33.9%0.07258
720Andares44-13.7%68.6%43.1%90.9%72.5%0.01105
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗