Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
561revalcandle.eu10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.524
562Revinek9-10.0%100.0%58.3%66.7%58.3%0.0120
563Riidekaubad736+19.5%92.3%54.1%83.4%41.6%05 753
564riina vaikmaa3-70.0%100.0%0.0%66.7%50.0%0.0413
565ROI1 355-10.6%88.7%28.3%80.5%47.2%06 947
566rolest.ee/38+22.6%93.0%2.3%86.8%14.0%0.05165
567Rosenvald.com1 225+842.3%90.0%50.8%90.4%28.3%04 396
568royalpetshop.ee users10+150.0%100.0%25.0%70.0%0.0%0.11100
569rus.softkey.ee20-4.8%56.5%13.0%100.0%52.2%0.1568
570russkoeradio.fm6 078+14.2%73.2%65.6%62.7%33.9%027 654
571rybolov.ee8 570+3.2%80.0%41.7%55.2%27.0%0131 189
572sadulsepp.pri.ee13-40.9%100.0%12.5%100.0%56.2%0.1331
573saeme.ee14-33.3%100.0%43.8%100.0%56.2%0.153
574Salong Puukoi87-4.4%91.0%39.0%78.2%44.0%0.02224
575Salveesia22+15.8%85.2%7.4%95.5%22.2%0.08108
576Samara elekter64+60.0%25.0%6.2%96.9%4.7%0.03203
577Santehnik.ee18+28.6%88.9%27.8%100.0%66.7%0.0735
578Saunamehed46-9.8%94.1%31.4%93.5%51.0%0.03118
579Savimees Osa├╝hing78+39.3%93.8%8.2%85.9%57.7%0.02252
580Scented Cubes - Austria31+287.5%0.0%12.1%100.0%78.8%044
581Scented Cubes - Original44+33.3%15.1%41.5%88.6%34.0%0.07236
582SCS Logistika78+290.0%95.3%33.7%88.5%39.5%0.03238
583SCS Profit20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
584See on fakt46-9.8%80.8%42.5%100.0%93.6%0.0153
585See on see10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
586Sel aastal teen j├Áulukingid...199+29.2%87.8%99.6%80.9%74.4%0574
587SEPPS7-12.5%100.0%28.6%100.0%42.9%0.1131
588ShoppaTargalt8 957-11.4%0.0%53.4%95.0%64.5%012 543
589Signatuur.ee109-91.4%86.3%49.2%67.9%41.9%0.01588
590Signs24384+12.9%60.4%40.3%94.5%62.3%01 628
591Silver.pri.ee8-33.3%88.9%22.2%100.0%88.9%0.0110
592Silvermuru.ee104+89.1%89.3%38.4%93.3%83.9%0142
593Sinulaps.com233+2.6%88.3%6.5%85.8%66.7%0.01605
594sipelgapood405+4.1%95.4%49.2%81.5%44.6%0.013 085
595Sits&Sats moet├Ąika406-25.4%90.9%71.2%78.3%33.8%0.014 303
596SKP Invest28-66.3%26.7%16.7%96.4%76.7%0.0275
597Skrivanek Baltic t├Álkeb├╝roo213+2.4%71.7%63.3%95.3%71.7%0423
598sky-radio.fm3 378-5.8%77.4%44.2%46.7%10.2%021 459
599skydive.ee333+37.6%73.0%52.1%88.6%54.0%0905
600Sleepwellbed2 685+9.3%81.2%65.3%76.7%26.8%018 900
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗