Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
441Mereblog220+5.8%68.6%37.6%90.9%74.0%0318
442videoturundus.ee219-11.3%73.3%36.4%93.6%5.9%0719
443www.darjatamm.ee/218-17.7%77.9%68.3%92.2%67.5%0448
444www.dragon.ee217-10.3%89.5%41.8%91.7%79.3%0.01439
445Arvutistuudio216-16.3%93.0%38.3%91.7%32.6%0.01575
446J├Áel├Ąhtme Singel213+104.8%94.5%43.2%77.5%27.5%0.011 127
447kehatrimmi.ee212+3.4%83.7%51.8%91.5%75.9%0.01416
448www.fotopesa.ee209-11.4%91.4%53.9%88.0%29.6%0.011 063
449Bon Soya206-8.0%71.9%41.7%88.8%56.1%0954
450All Web Site Data (uus)205-12.8%93.1%62.2%89.3%53.6%0613
451www.finewine.ee204-47.6%86.6%39.4%75.5%41.3%0.011 202
452www.sissy.ee204+29.9%89.7%54.7%86.3%21.4%0.011 194
453Elektritarbed203-27.2%84.3%34.9%90.6%58.6%0.01843
454Roseni Hambakliinik201-19.6%87.9%32.1%85.1%87.5%0305
455www.sandauto.ee196-16.9%71.4%37.5%80.6%35.7%0.01937
456enesekaitse.com194+0.5%91.6%57.2%93.3%80.0%0.01457
457├ľ├Âbikuoru Villa193-17.2%87.2%48.8%84.5%28.4%0.01813
458Unistuste Kook191-5.9%94.1%43.0%73.3%48.0%0.011 538
459sooduskupongid.ee190+19.5%92.0%47.6%82.6%66.2%0.01397
460antiigistuudio189-3.1%88.8%27.9%79.4%45.8%0.011 548
461REISIBUSSID.EE188+13.3%96.6%25.8%89.4%41.2%0.01887
462klassileht.ee188+5.6%89.5%30.1%87.8%67.6%0.01371
463www.matsalu.net186+48.8%94.2%53.4%96.2%69.4%0.01325
464Movemaster182-10.3%68.3%40.7%92.9%45.7%0.01563
465bsbc.basket.ee182+0.6%58.3%38.7%86.8%73.9%0.01507
466Dondella180+50.0%83.2%47.7%83.3%53.8%0.01941
467www.estemploy.eu180+9.1%20.8%55.7%91.1%25.9%0.01594
468www.radius.ee180+74.8%65.8%14.4%84.4%0.5%0.011 355
469Kinnisvaraturg179-8.7%83.2%15.8%95.5%73.9%0.01452
470Karu Nuti Lastehoid178-11.4%91.2%52.3%84.8%49.1%0.01705
471Tartu Kolgata baptistikogudu...178+17.1%85.5%26.8%62.4%70.6%0382
472All Web Site Data (uus)175-4.4%95.0%55.0%87.4%61.9%0408
473Sinulaps.com175-24.9%86.7%7.6%82.3%64.9%0.01391
474Kiire.ee175+150.0%92.6%54.2%93.1%60.6%0577
475Aiaehitus173-19.2%94.4%27.6%87.9%40.8%0.01558
476Koduleht173-9.4%28.2%56.8%93.6%60.2%0.01758
477Osalusveeb173-4.9%72.3%19.0%94.8%82.1%0291
478Must Turg172+97.7%49.5%8.3%86.0%73.9%0512
479Aarne ajaveeb172+4.9%75.6%22.7%98.8%81.8%0221
480www.eurostrip.ee171+10.3%39.4%57.9%91.2%62.4%0.01419
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗