Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
401Kokteil.ee463-7.4%90.7%75.0%90.1%74.9%01 127
402www.sissy.ee292+24.8%68.5%37.6%88.0%50.0%01 122
403All Web Site Data653-6.2%73.8%46.4%87.9%81.5%01 121
404jaaknilson.photoshelter.com131-16.0%49.6%34.0%89.3%53.2%0.011 120
405olev.ee563+9.1%86.8%34.5%87.6%66.7%0.011 108
406tuuleenergia.ee499-19.5%72.1%21.4%82.4%68.0%01 105
407www.heamaitse.ee742+17.2%92.3%53.9%87.5%82.6%01 095
408Lepmets & N├Áges Law Firm37-28.8%74.3%38.6%83.8%44.6%0.141 094
409www.sandauto.ee332+38.9%59.5%34.0%92.2%53.2%01 084
410rekrol.ee366-24.2%73.1%25.6%80.6%62.1%01 084
411Meestekuu475+4.4%89.7%49.3%90.5%64.7%01 080
412Kiire.ee395+25.0%85.9%34.5%89.9%60.3%01 075
413Koduleht225+9.8%33.9%56.6%92.9%59.4%0.011 071
414organismidiagnostika.ee611-20.9%89.6%56.3%88.9%75.4%01 055
415www.jutekott.ee132+127.6%79.1%49.4%92.4%45.6%0.021 054
416www.allahindlused.info475+12.6%82.3%37.6%68.6%72.6%01 036
417Pelletikamin136+28.3%89.4%42.3%77.2%32.3%0.021 033
418Iluexpress286-4.0%89.5%50.6%73.8%0.0%01 032
419Bussifoto 201542+2.4%62.3%15.6%81.0%41.6%0.031 028
420Karu Nuti Lastehoid269+6.7%93.2%47.4%87.7%44.0%0.011 026
421www.arhitektuurikeskus.ee408+85.5%85.8%23.6%78.7%63.3%01 021
422DKHOBBYCARDS100-24.8%77.0%35.7%72.0%54.0%0.04996
423Energiatalgud554-18.4%89.2%20.5%81.6%75.9%0981
424www.goodsonandred.com179-4.3%42.2%27.0%89.9%45.6%0.02978
425raamatupidamise-abc.ee442-18.9%95.0%20.0%82.8%68.8%0970
426www.kohvik.ee162+19.1%69.8%45.0%92.0%41.2%0967
427visitant.ee83-4.6%82.5%31.1%96.4%1.0%0.01966
428casabella401+15.9%79.4%59.8%84.8%59.4%0953
429www.tollaratas.ee297-76.0%82.0%59.5%82.5%48.1%0.01952
430MASSAGEshop206+30.4%84.0%24.6%85.9%53.5%0950
431Cinamon Kino26+30.0%40.5%6.8%38.5%6.8%0.21948
432www.skeptik.ee577+9.5%80.9%40.2%93.9%81.4%0931
433Visiit.ee hambaravi portaal287-0.3%92.5%31.2%81.5%59.6%0921
434Economy Hotel305+7.8%46.0%28.9%93.1%51.7%0916
435Kadrina.ee472-21.2%94.5%22.1%48.3%91.6%0903
436Androidifoorum.ee538-19.6%88.3%46.7%93.9%80.6%0896
437Muigur e-pood99-22.0%96.5%45.7%82.8%33.6%0.03885
438Cinamon Kino25+19.0%40.0%5.7%40.0%7.1%0.21876
439motokaup.ee163+9.4%47.5%13.5%83.4%45.0%0.01859
440ACE Puhastus328+8.3%77.5%53.1%93.0%63.2%0848
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗