Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601Jahipood info137-5.5%84.4%35.1%87.6%78.6%0.01258
602Signatuur.ee (uus)59-75.7%83.8%56.8%55.9%43.2%0.02254
603ledproff.ee35+12.9%91.7%36.1%97.1%2.8%0.03251
604November Child E-pood60-3.2%92.5%37.3%95.0%55.2%0.02251
605Koduleht39-46.6%50.0%41.1%76.9%33.9%0.13247
606citygold.ee63+34.0%65.6%32.8%96.8%56.2%0.02246
607jewel.ee63+34.0%65.6%32.8%96.8%56.2%0.02246
608www.citystyleapartments.ee81+22.7%25.8%19.1%91.4%69.7%0.02246
609ngo.ee149-51.3%84.8%24.1%86.6%75.3%0244
610tallinn-apartments.goodsonan...78-27.1%36.0%37.1%82.1%55.1%0.03242
611Companion104-11.1%75.3%17.8%92.3%69.2%0.01237
612www.ostakodust.net61+96.8%80.2%37.0%91.8%59.3%0.03233
613www.tikkurilagroup.com - Est...68+28.3%78.1%27.4%86.8%54.8%0.03228
614KuMa Wood O├ť59-7.8%89.1%42.2%89.8%50.0%0.03225
615wew.ee109+3.8%78.1%62.5%88.1%68.8%0.01225
616www.muusika.tv116+0.9%89.0%38.6%94.0%80.3%0224
617krav maga54-26.0%88.9%47.2%77.8%45.8%0.03223
618Veeseire60-1.6%57.4%26.5%81.7%17.6%0.02218
619Tornim├Ąe P├Áhikool69-41.0%92.5%30.0%71.0%45.0%0.02215
620www.okmovers.ee92+13.6%69.4%18.4%98.9%63.3%0.01214
621Antiikm├Â├Âbel.ee74+19.4%72.4%17.1%86.5%56.6%0.01213
622Helitehnikarent.ee49-5.8%72.7%9.1%87.8%36.4%0.05210
623All Web Site Data38-32.1%90.6%22.6%76.3%41.5%0.09209
624All Web Site Data132+8.2%83.2%49.0%95.5%76.2%0.01208
625BRN Veebilahendused102-23.9%59.5%25.2%99.0%65.8%0206
626Ekaubamaja2493-17.0%90.2%20.6%91.4%60.8%0.01201
627ratastelkodu.ee/69-26.6%68.4%44.7%94.2%57.9%0.01200
628www.sekspood.eu94+6.8%70.8%27.1%94.7%67.7%0.01200
629dn.ee79-6.0%81.0%25.4%64.6%78.2%0.01199
630Sushi Koju85+54.5%88.3%58.5%94.1%71.3%0.01198
631www.epoporand.ee86+22.9%75.5%37.8%94.2%62.2%0.01196
632Planlogi60-11.8%92.7%2.4%40.0%84.1%0.01194
633Bustrip bussireisid103-11.2%86.5%45.0%85.4%66.7%0193
634Plaatimist├Â├Âd76+2.7%86.4%51.9%94.7%58.0%0.02192
635interflux.ee50+2.0%0.0%12.7%84.0%60.3%0.02191
636Luisa Solvub127+10.4%93.6%67.3%64.6%80.8%0190
637www.homelessbob.ee125+20.2%28.5%14.6%96.8%83.1%0189
638Aarne ajaveeb150-13.3%81.0%19.6%98.7%80.4%0188
639I.V.A. Leon61-44.0%75.8%19.7%86.9%60.6%0.02185
640autoks.ee57-35.2%87.7%26.1%78.9%24.6%0.04184
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗