Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601Companion104-11.1%75.3%17.8%92.3%69.2%0.01237
602www.ostakodust.net61+96.8%80.2%37.0%91.8%59.3%0.03233
603www.tikkurilagroup.com - Est...68+28.3%78.1%27.4%86.8%54.8%0.03228
604KuMa Wood O├ť59-7.8%89.1%42.2%89.8%50.0%0.03225
605wew.ee109+3.8%78.1%62.5%88.1%68.8%0.01225
606www.muusika.tv116+0.9%89.0%38.6%94.0%80.3%0224
607krav maga54-26.0%88.9%47.2%77.8%45.8%0.03223
608Veeseire60-1.6%57.4%26.5%81.7%17.6%0.02218
609Tornim├Ąe P├Áhikool69-41.0%92.5%30.0%71.0%45.0%0.02215
610www.okmovers.ee92+13.6%69.4%18.4%98.9%63.3%0.01214
611Antiikm├Â├Âbel.ee74+19.4%72.4%17.1%86.5%56.6%0.01213
612Helitehnikarent.ee49-5.8%72.7%9.1%87.8%36.4%0.05210
613All Web Site Data38-32.1%90.6%22.6%76.3%41.5%0.09209
614All Web Site Data132+8.2%83.2%49.0%95.5%76.2%0.01208
615BRN Veebilahendused102-23.9%59.5%25.2%99.0%65.8%0206
616Ekaubamaja2493-17.0%90.2%20.6%91.4%60.8%0.01201
617ratastelkodu.ee/69-26.6%68.4%44.7%94.2%57.9%0.01200
618www.sekspood.eu94+6.8%70.8%27.1%94.7%67.7%0.01200
619dn.ee79-6.0%81.0%25.4%64.6%78.2%0.01199
620Sushi Koju85+54.5%88.3%58.5%94.1%71.3%0.01198
621www.epoporand.ee86+22.9%75.5%37.8%94.2%62.2%0.01196
622Planlogi60-11.8%92.7%2.4%40.0%84.1%0.01194
623Bustrip bussireisid103-11.2%86.5%45.0%85.4%66.7%0193
624Plaatimist├Â├Âd76+2.7%86.4%51.9%94.7%58.0%0.02192
625interflux.ee50+2.0%0.0%12.7%84.0%60.3%0.02191
626Luisa Solvub127+10.4%93.6%67.3%64.6%80.8%0190
627www.homelessbob.ee125+20.2%28.5%14.6%96.8%83.1%0189
628Aarne ajaveeb150-13.3%81.0%19.6%98.7%80.4%0188
629I.V.A. Leon61-44.0%75.8%19.7%86.9%60.6%0.02185
630autoks.ee57-35.2%87.7%26.1%78.9%24.6%0.04184
631www.matsalu.net105-30.9%71.8%39.1%94.3%70.9%0.01184
632top-kiirlaenud.ee143-6.5%66.2%2.5%92.3%87.9%0.01183
633teataja.ee95-26.9%58.6%10.1%94.7%79.8%0.01181
634Jalgpall19+35.7%89.7%27.6%100.0%72.4%0.06180
635Arvutidoktor138-2.1%40.1%30.6%94.9%92.5%0180
636EuroPark Estonia O├ť1-50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%2.14177
637www.ehitusala.ee113-30.7%69.2%13.7%97.3%81.7%0.01177
638Kristlik portaal Kaev116-20.0%73.6%31.8%93.1%89.1%0173
639E-Sigaretipood Eesti Tallinn72+242.9%20.6%26.0%98.6%78.1%0169
640www.kylauudis.ee72-38.5%72.2%6.3%77.8%60.8%0.03167
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗