Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601Koduleht39-46.6%50.0%41.1%76.9%33.9%0.13247
602citygold.ee63+34.0%65.6%32.8%96.8%56.2%0.02246
603jewel.ee63+34.0%65.6%32.8%96.8%56.2%0.02246
604www.citystyleapartments.ee81+22.7%25.8%19.1%91.4%69.7%0.02246
605ngo.ee149-51.3%84.8%24.1%86.6%75.3%0244
606tallinn-apartments.goodsonan...78-27.1%36.0%37.1%82.1%55.1%0.03242
607Companion104-11.1%75.3%17.8%92.3%69.2%0.01237
608www.ostakodust.net61+96.8%80.2%37.0%91.8%59.3%0.03233
609www.tikkurilagroup.com - Est...68+28.3%78.1%27.4%86.8%54.8%0.03228
610KuMa Wood O├ť59-7.8%89.1%42.2%89.8%50.0%0.03225
611wew.ee109+3.8%78.1%62.5%88.1%68.8%0.01225
612www.muusika.tv116+0.9%89.0%38.6%94.0%80.3%0224
613krav maga54-26.0%88.9%47.2%77.8%45.8%0.03223
614Veeseire60-1.6%57.4%26.5%81.7%17.6%0.02218
615Tornim├Ąe P├Áhikool69-41.0%92.5%30.0%71.0%45.0%0.02215
616www.okmovers.ee92+13.6%69.4%18.4%98.9%63.3%0.01214
617Antiikm├Â├Âbel.ee74+19.4%72.4%17.1%86.5%56.6%0.01213
618Helitehnikarent.ee49-5.8%72.7%9.1%87.8%36.4%0.05210
619All Web Site Data38-32.1%90.6%22.6%76.3%41.5%0.09209
620All Web Site Data132+8.2%83.2%49.0%95.5%76.2%0.01208
621BRN Veebilahendused102-23.9%59.5%25.2%99.0%65.8%0206
622Ekaubamaja2493-17.0%90.2%20.6%91.4%60.8%0.01201
623ratastelkodu.ee/69-26.6%68.4%44.7%94.2%57.9%0.01200
624www.sekspood.eu94+6.8%70.8%27.1%94.7%67.7%0.01200
625dn.ee79-6.0%81.0%25.4%64.6%78.2%0.01199
626Sushi Koju85+54.5%88.3%58.5%94.1%71.3%0.01198
627www.epoporand.ee86+22.9%75.5%37.8%94.2%62.2%0.01196
628Planlogi60-11.8%92.7%2.4%40.0%84.1%0.01194
629Bustrip bussireisid103-11.2%86.5%45.0%85.4%66.7%0193
630Plaatimist├Â├Âd76+2.7%86.4%51.9%94.7%58.0%0.02192
631interflux.ee50+2.0%0.0%12.7%84.0%60.3%0.02191
632Luisa Solvub127+10.4%93.6%67.3%64.6%80.8%0190
633www.homelessbob.ee125+20.2%28.5%14.6%96.8%83.1%0189
634Aarne ajaveeb150-13.3%81.0%19.6%98.7%80.4%0188
635I.V.A. Leon61-44.0%75.8%19.7%86.9%60.6%0.02185
636autoks.ee57-35.2%87.7%26.1%78.9%24.6%0.04184
637www.matsalu.net105-30.9%71.8%39.1%94.3%70.9%0.01184
638top-kiirlaenud.ee143-6.5%66.2%2.5%92.3%87.9%0.01183
639teataja.ee95-26.9%58.6%10.1%94.7%79.8%0.01181
640Jalgpall19+35.7%89.7%27.6%100.0%72.4%0.06180
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗