Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
841nonsense.ee180.0%5.6%11.1%100.0%83.3%022
842Velomarket19-70.8%68.4%5.3%84.2%89.5%0.0122
843ilusnaine.ee4+100.0%75.0%25.0%75.0%75.0%1.4621
844M├Â├Âbliparandus5+25.0%100.0%20.0%100.0%40.0%0.3521
845Caotica.EU7-85.7%28.6%0.0%100.0%85.7%0.0321
846Vidin.ee9+125.0%88.9%0.0%100.0%66.7%0.0221
847www.proxmaster.ee11-26.7%72.7%18.2%100.0%63.6%0.0821
848www.voruvk.ee210.0%0.0%0.0%100.0%100.0%021
849www.spordikool.voru.ee210.0%0.0%0.0%100.0%100.0%021
850veetapesu.ee8+700.0%100.0%88.9%75.0%33.3%0.0620
851Astra Lastelaulud9+350.0%77.8%22.2%100.0%22.2%0.0120
852Karlova Raadio110.0%92.9%7.1%81.8%78.6%0.1420
853Amazing Productions16+60.0%68.8%6.2%93.8%81.2%0.1220
854M├╝├╝giekspert200.0%0.0%0.0%100.0%100.0%020
855ELAMUS.ee20-9.1%0.0%0.0%100.0%100.0%020
856Aiaguru4-85.7%100.0%25.0%100.0%0.0%0.1819
857Abja Linavabrik9-69.0%77.8%33.3%100.0%66.7%0.1119
858saeme.ee10-64.3%100.0%27.3%80.0%72.7%0.0419
859www.ipkaamera.ee13-79.7%92.3%7.7%100.0%69.2%019
860Vannisalong (uus)5-44.4%80.0%0.0%100.0%20.0%0.2418
861voucherid.ee7+40.0%88.9%11.1%85.7%55.6%0.4918
862www.aurelia.ee8+33.3%75.0%25.0%100.0%62.5%0.3718
863www.majutus.ee13+18.2%71.4%28.6%100.0%78.6%018
864inf.ee17-84.1%100.0%0.0%94.1%94.1%018
865gigake.blogspot.com7-30.0%100.0%0.0%100.0%28.6%0.1517
866Revinek9-80.0%100.0%40.0%77.8%60.0%0.0917
867Caotica.EE11-77.1%63.6%0.0%90.9%81.8%0.0117
868test.kalastusinfo.ee12-77.4%100.0%33.3%91.7%83.3%0.0717
869vautserid.ee20.0%50.0%0.0%100.0%0.0%10.6616
870Swimitation11-79.6%36.4%9.1%90.9%81.8%0.1216
871ajaveeb.keeletoimetajad.ee12-7.7%100.0%16.7%100.0%91.7%016
872www.bosal.ee10-16.7%90.0%10.0%50.0%70.0%0.0115
873www.nissens.ee11-15.4%27.3%9.1%100.0%72.7%0.0115
874www.maxkaubad.ee2+100.0%0.0%50.0%100.0%0.0%3.114
875kampaaniad.ee11-64.5%91.7%41.7%90.9%83.3%0.0114
876puistevill.org11+37.5%76.9%23.1%90.9%92.3%0.0214
877www.puurits.ee7-61.1%100.0%25.0%100.0%75.0%0.0113
878Uusveeb10-23.1%100.0%20.0%90.0%80.0%0.0413
879Ex/treme110.0%45.5%63.6%90.9%72.7%0.0113
880www.soojus.ee12+9.1%83.3%25.0%100.0%91.7%013
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗