Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601ohtujuht.ee99+175.0%37.0%10.0%98.0%68.0%0.02176
602www.rahakott.ee99+102.0%37.6%15.8%85.9%60.4%0.01180
603All Web Site Data98+226.7%38.5%13.8%92.9%61.5%0.01225
604www.himmex.eu98+21.0%38.1%13.3%93.9%47.6%0.02210
605www.tarmohaud.ee98+108.5%33.3%9.8%94.9%57.8%0.01187
606pere-eelarve.eu98+308.3%57.0%14.6%80.6%27.9%0.031 376
607prica.ee97+64.4%29.6%0.9%93.8%62.0%0.01221
608www.kating.ee97+79.6%38.6%10.9%95.9%68.3%0.01141
609iSMS97+162.2%37.6%22.9%94.8%44.0%0.02337
610Optimeeri.ee96+317.4%31.2%13.5%100.0%42.7%0.01147
611ezma.ee96+200.0%29.4%11.8%95.8%61.8%0.02178
612DRKD Arvutiparandus96+33.3%56.2%21.9%93.8%32.4%0.01268
613www.baltifonolukk.ee96+300.0%33.3%5.0%97.9%64.6%0.02180
61412kuud.net96+104.3%49.1%10.2%84.4%55.1%0.02261
615www.gerdtarand.eu96+100.0%18.8%4.2%100.0%70.8%0.01125
616www.siidisukk.ee95+171.4%32.3%3.0%91.6%58.6%0.01231
617interflux.ee95+227.6%1.0%4.1%97.9%55.7%0.01162
618Lepaka pildid94-11.3%30.9%19.6%98.9%56.7%0.01248
619www.masskampaaniad.net93+93.8%37.5%19.6%95.7%65.2%0.01186
620www.targotennisberg.com93+244.4%33.7%8.9%91.4%62.4%0.01159
621All Web Site Data92+170.6%31.2%16.7%93.5%47.9%0.02198
622Minest91+333.3%30.8%6.7%92.3%62.5%0.02207
623Andares91+213.8%34.0%15.0%100.0%63.0%0.01169
624Samara elekter91+193.5%9.7%2.1%100.0%45.2%0194
625Salveesia90+210.3%35.2%7.7%94.4%48.4%0.02186
626Must Turg90-9.1%92.4%19.8%70.0%53.5%0.01563
627V├Ąrvitud voodrilaud90+34.3%96.9%39.8%90.0%64.3%0.01257
628Salong Puukoi89+9.9%92.9%33.7%91.0%34.7%0.02272
629Konstanet Exhibition Space89+493.3%2.2%4.4%100.0%56.7%0.01158
630No1189+242.3%33.3%12.4%96.6%54.3%0.01173
631www.kardaanid.ee89-5.3%71.9%40.4%84.3%53.5%0.02308
632www.session.ee89+256.0%16.7%13.3%100.0%61.1%0.01129
633www.muusikud.ee88+266.7%61.1%51.2%94.3%52.5%0.03320
634flyfisher.ee880.0%92.8%67.3%27.3%43.4%0.011 565
635Bustrip bussireisid87+81.2%90.5%56.8%85.1%73.7%0.01159
636Autotuba.ee87+335.0%29.6%12.5%96.6%55.7%0.01158
637Espresso87+117.5%35.1%2.1%94.3%63.8%0.01128
638Avaliku S├Ána N├Áukogu86+120.5%35.2%10.2%95.3%54.5%0.01150
639Ilutooted24.ee86+975.0%32.6%23.9%95.3%51.1%0.03210
640Kleebisreklaam86+273.9%40.6%7.3%97.7%56.2%0.01171
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗