Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
681Playin.ee60-4.8%80.0%40.0%75.0%65.7%0.03124
68212kuud.net60+150.0%62.9%8.6%78.3%80.0%087
683Salveesia59+55.3%67.1%25.7%91.5%45.7%0.03163
684www.keeletoimetajad.ee59+1375.0%10.0%3.3%98.3%95.0%086
685www.jaatisekunn.net59+22.9%93.2%32.2%98.3%84.7%0.0180
686prica.ee58+18.4%81.5%2.5%82.8%66.7%0.02220
687Spordihai.ee58-15.9%86.4%32.2%93.1%79.7%0.0189
688ratastelkodu.ee/58-15.9%54.7%28.1%98.3%53.1%0.02196
689Sten Tamkivi ajaveeb58-21.6%32.8%31.2%94.8%68.8%0.02123
690Ilublogi.tradehouse.ee57-10.9%86.7%56.7%52.6%86.7%0.0172
691All Web Site Data57+612.5%23.3%16.7%91.2%46.7%0.03121
692Aerusurf56-17.6%83.6%52.5%92.9%39.3%0.01191
693www.ilmaruum.ee56+833.3%10.7%0.0%100.0%96.4%0104
694www.firmahaldus.ee56+12.0%96.5%20.7%96.4%82.8%0.0181
695www.session.ee55+139.1%22.0%32.2%98.2%71.2%0.0282
696Video TOP54+145.5%0.0%0.0%100.0%100.0%055
697FLUX PROJEKT54+74.2%55.2%32.8%90.7%65.5%0.02106
698Lasteriieteladu54-31.6%94.6%57.1%92.6%44.6%0.02192
699Samara elekter54-1.8%27.3%7.3%96.3%25.5%0.02152
700J├Áel├Ąhtme Singel54+68.8%64.3%19.6%74.1%55.4%0.04105
701Cardmen.ee53+89.3%20.8%5.7%100.0%56.6%0.0386
702muhkinvest53+32.5%59.7%14.5%92.5%59.7%0.01148
703Europabus53+51.4%87.0%14.3%81.1%58.4%0.02351
704Optimeeri.ee53+3.9%59.3%25.9%96.2%37.0%0.0174
705http://www.mind.ee53-8.6%41.1%7.1%88.7%66.1%0.0286
706www.turuplats.ee53-8.6%89.3%30.4%92.5%75.0%0104
707www.aveod.ee53-13.1%55.4%17.9%94.3%76.8%0.03105
708blog.devion.ee53-11.7%58.5%22.6%100.0%79.2%0.0167
709www.citystyleapartments.ee53-30.3%42.6%22.2%98.1%59.3%0.02131
710Kohaliku Info Keskus52+372.7%24.5%9.4%100.0%66.0%0.0471
711Ekaubamaja2452-11.9%95.0%38.3%96.2%61.7%0.03142
712Puugiinfo.ee52+18.2%98.3%0.0%84.6%30.0%0.04321
713www.aldistoome.com52+116.7%44.4%7.4%94.2%27.8%0.01116
714No1152+2.0%42.9%15.9%84.6%55.6%0.03133
715vegard.ee50+78.6%66.7%20.6%88.0%41.3%0.04264
716Miljonim├Ąng50+8.7%99.3%7.2%56.0%9.4%0.1210 129
717Proyard Piirdeaiad ja haljas...48-47.3%85.7%32.6%91.7%51.0%0.04107
718Kuressaare Linnahotell47+4.4%84.0%24.0%91.5%14.0%0.05223
719www.rannahall.ee47-20.3%98.0%44.0%74.5%54.0%0.03108
720Fiiberplast46+39.4%92.3%30.8%87.0%0.0%0.04297
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗