Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
681rolest.ee/62-20.5%73.4%1.6%88.7%43.8%0.01183
682All Web Site Data61-7.6%92.4%43.9%91.8%39.4%0.03202
683Ecoplanet61+8.9%65.7%31.4%80.3%15.7%0.02279
684interflux.ee61+19.6%0.0%8.5%85.2%48.8%0.02190
685Playin.ee60-4.8%80.0%40.0%75.0%65.7%0.03124
686Salveesia59+55.3%67.1%25.7%91.5%45.7%0.03163
687www.keeletoimetajad.ee59+1375.0%10.0%3.3%98.3%95.0%086
688www.jaatisekunn.net59+22.9%93.2%32.2%98.3%84.7%0.0180
689prica.ee58+18.4%81.5%2.5%82.8%66.7%0.02220
690Spordihai.ee58-15.9%86.4%32.2%93.1%79.7%0.0189
691ratastelkodu.ee/58-15.9%54.7%28.1%98.3%53.1%0.02196
692Sten Tamkivi ajaveeb58-21.6%32.8%31.2%94.8%68.8%0.02123
693Ilublogi.tradehouse.ee57-10.9%86.7%56.7%52.6%86.7%0.0172
694All Web Site Data57+612.5%23.3%16.7%91.2%46.7%0.03121
695Aerusurf56-17.6%83.6%52.5%92.9%39.3%0.01191
696www.ilmaruum.ee56+833.3%10.7%0.0%100.0%96.4%0104
697www.firmahaldus.ee56+12.0%96.5%20.7%96.4%82.8%0.0181
698www.session.ee55+139.1%22.0%32.2%98.2%71.2%0.0282
699Video TOP54+145.5%0.0%0.0%100.0%100.0%055
700FLUX PROJEKT54+74.2%55.2%32.8%90.7%65.5%0.02106
701Lasteriieteladu54-31.6%94.6%57.1%92.6%44.6%0.02192
702Samara elekter54-1.8%27.3%7.3%96.3%25.5%0.02152
703J├Áel├Ąhtme Singel54+68.8%64.3%19.6%74.1%55.4%0.04105
704Cardmen.ee53+89.3%20.8%5.7%100.0%56.6%0.0386
705muhkinvest53+32.5%59.7%14.5%92.5%59.7%0.01148
706Europabus53+51.4%87.0%14.3%81.1%58.4%0.02351
707Optimeeri.ee53+3.9%59.3%25.9%96.2%37.0%0.0174
708http://www.mind.ee53-8.6%41.1%7.1%88.7%66.1%0.0286
709www.turuplats.ee53-8.6%89.3%30.4%92.5%75.0%0104
710www.aveod.ee53-13.1%55.4%17.9%94.3%76.8%0.03105
711blog.devion.ee53-11.7%58.5%22.6%100.0%79.2%0.0167
712www.citystyleapartments.ee53-30.3%42.6%22.2%98.1%59.3%0.02131
713Kohaliku Info Keskus52+372.7%24.5%9.4%100.0%66.0%0.0471
714Ekaubamaja2452-11.9%95.0%38.3%96.2%61.7%0.03142
715Puugiinfo.ee52+18.2%98.3%0.0%84.6%30.0%0.04321
716www.aldistoome.com52+116.7%44.4%7.4%94.2%27.8%0.01116
717No1152+2.0%42.9%15.9%84.6%55.6%0.03133
718vegard.ee50+78.6%66.7%20.6%88.0%41.3%0.04264
719Miljonim├Ąng50+8.7%99.3%7.2%56.0%9.4%0.1210 129
720Proyard Piirdeaiad ja haljas...48-47.3%85.7%32.6%91.7%51.0%0.04107
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗