Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881Talver13+8.3%87.5%6.2%84.6%0.0%0.263
882nonsense.ee13-45.8%23.1%23.1%100.0%84.6%015
883www.sisekaitse.ee13+30.0%93.3%6.7%61.5%40.0%0.0628
884www.bosal.ee12+33.3%100.0%16.7%83.3%50.0%0.1320
885All Web Site Data12-45.5%84.6%38.5%83.3%0.0%0.38157
886modelsshop.eu12-68.4%78.6%28.6%91.7%64.3%0.2228
887Uusveeb12+71.4%100.0%14.3%83.3%64.3%0.0224
888www.proxmaster.ee12+20.0%66.7%33.3%83.3%75.0%0.0230
889Ex/treme12-50.0%50.0%33.3%91.7%75.0%0.0324
890ALIQ12+50.0%83.3%2.8%83.3%11.1%1.25661
891kunstitarbed.blogspot.com11+175.0%100.0%18.2%100.0%72.7%0.635
892Oksapurustaja11+57.1%64.3%28.6%90.9%42.9%0.1238
893fotoprintimine.ee11-26.7%90.9%27.3%100.0%45.5%0.1734
894Caotica.EU11-77.6%45.5%18.2%100.0%81.8%0.4936
895www.sildid.ee10-75.0%80.0%50.0%90.0%0.0%0.277
896test.kalastusinfo.ee10-66.7%91.7%25.0%90.0%75.0%0.0517
897Auna10-16.7%90.0%0.0%90.0%0.0%0.1152
898Tiiu Kaju Nahat├Â├Âd10-23.1%90.0%20.0%100.0%60.0%0.0216
899www.golfestonia.com10-58.3%10.0%20.0%90.0%60.0%0.0422
900filmsmusic.blogspot.com/100.0%63.6%0.0%100.0%81.8%014
901www.fixusmustamae.ee10-86.7%81.8%9.1%60.0%100.0%011
9021sisustus.ee9-43.8%55.6%11.1%100.0%77.8%0.0112
903www.nissens.ee9+12.5%22.2%33.3%88.9%88.9%0.0311
904Minuveeb90.0%88.9%33.3%100.0%77.8%0.0711
905Scented Cubes - Austria9+28.6%0.0%44.4%88.9%33.3%0.6371
906Automobiletrade249+50.0%77.8%44.4%100.0%88.9%0.0111
907Jalgpall9+350.0%50.0%70.0%88.9%100.0%010
908Caotica.EE9-81.6%66.7%22.2%100.0%100.0%09
909M├Â├Âbliparandus9+80.0%88.9%33.3%100.0%11.1%0.1644
910SCS Logistika9+125.0%90.0%40.0%66.7%70.0%0.0823
911utro.ee90.0%95.8%12.5%88.9%0.0%0.42507
912pinu.ee9-30.8%88.9%11.1%100.0%88.9%010
913Pildid v├Ąrvimiseks 8-11.1%100.0%0.0%100.0%62.5%0.1723
914Planlogi Blogi8-33.3%91.7%33.3%87.5%58.3%0.0424
915Kingimaailm8+33.3%87.5%37.5%100.0%62.5%0.0717
916headisu.ee8+700.0%0.0%0.0%100.0%87.5%0.019
917Astra Lastelaulud8+14.3%88.9%22.2%100.0%0.0%0.1230
918ise.elnet.ee8+60.0%62.5%0.0%100.0%75.0%0.0913
919├Ľpetused8-11.1%100.0%0.0%100.0%87.5%0.019
920Kortsleht8-11.1%100.0%12.5%87.5%100.0%08
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗