Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
561Proyard Piirdeaiad ja haljas...102+8.5%87.3%30.9%86.3%48.2%0.01234
562visitant.ee101-18.5%84.3%25.0%95.0%0.0%0.01808
563Exitsport100+3.1%70.7%32.7%86.0%46.7%0.03587
564Arvutidoktor100-4.8%73.2%43.5%94.0%77.8%0161
565Companion Dream99+1880.0%97.1%75.0%92.9%76.0%0.01187
566Aiaehitus99-8.3%88.2%23.6%86.9%42.2%0.01342
567Plaatimist├Â├Âd99-15.4%88.0%48.1%90.9%63.0%0.01257
568Andrus Purde ajaveeb99-20.8%36.1%33.3%92.9%80.6%0.01153
569www.kardaanid.ee97+34.7%62.1%23.3%88.7%41.4%0.01323
570www.katusetood.ee97-2.0%83.0%27.4%93.8%51.9%0.02283
571Ferrum Fabrica O├ť96-9.4%80.2%34.5%87.5%45.7%0.01443
572DKHOBBYCARDS94+11.9%70.5%40.3%72.3%30.2%0.041 435
573www.veeohutus.ee94-5.1%83.3%22.2%83.0%57.1%0.05596
574Kehra Kogus94+6.8%97.2%42.6%86.2%83.3%0.01198
575Lahe Kinnisvara92+21.1%26.5%6.1%92.4%64.3%0.01173
576www.haljastus.org92-33.3%92.1%35.6%89.1%82.2%0.01130
577beebiveeb.net92-15.6%88.3%42.7%80.4%65.0%0.02397
578www.kardla-airport.ee90+21.6%76.4%1.9%90.0%55.7%0.02354
579Intellisoft O├ť89+14.1%97.1%17.1%77.5%43.8%0.02257
580All Web Site Data89+41.3%84.4%54.2%97.8%71.9%0.02160
581iSMS89+111.9%56.9%32.4%96.6%41.2%0.03354
582All Web Site Data88-7.4%69.4%39.8%75.0%75.5%0.01148
583flyfisher.ee88-5.4%97.2%55.3%39.8%53.3%0.01899
584tallinn-apartments.goodsonan...88+57.1%18.5%23.9%92.0%79.3%0.01158
585blog.varrak.ee88+17.3%80.4%19.6%96.6%81.5%0119
586www.salalux.ee88+4.8%90.4%21.3%85.2%48.9%0.01233
587Tornim├Ąe P├Áhikool87+16.0%91.1%25.0%69.0%49.1%0.02422
588Spordihai.ee87+42.6%67.7%32.3%95.4%76.3%0.01325
589Muigur e-pood86+17.8%92.9%42.9%86.0%45.9%0.03675
590Reval Kivi O├ť86+17.8%86.2%25.5%80.2%38.3%0.04292
591P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal85+14.9%94.3%51.1%96.5%73.9%0.01154
592vello42.com85-63.0%80.7%44.3%95.3%71.6%0.01181
593www.ehitusala.ee84-8.7%96.6%15.7%97.6%83.1%0.01111
594www.veematkad.ee82+2.5%88.3%33.0%90.2%55.3%0.01326
595www.jutekott.ee81-16.5%25.6%57.8%91.4%72.2%0.02269
596Savimees Osa├╝hing80+60.0%95.4%10.3%85.0%52.9%0.03253
597Miljonim├Ąng80+31.1%84.2%8.7%72.5%12.0%0.0914 046
598www.ehitatargalt.ee79+58.0%72.9%35.3%91.1%55.3%0.02158
599Eziil78+110.8%74.4%24.4%87.2%73.3%0.02107
600Ärikatel77-10.5%86.4%50.6%96.1%77.8%0.01169
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗