Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Jaano Martin Otsa ajaveeb1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%0.32
2Retro FM10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%03
3Eviva1-91.7%100.0%100.0%0.0%100.0%01
4Pet & Travels3+50.0%0.0%100.0%100.0%33.3%1.788
5Sel aastal teen j├Áulukingid...354+6.3%80.8%98.8%87.0%73.5%0978
6Luisa Solvub14-36.4%100.0%93.3%85.7%93.3%016
7tellimine.selver.eu1 819-0.3%96.8%93.3%71.1%27.7%029 269
8KuMa Wood O├ť626+153.4%92.1%88.8%89.1%79.6%01 071
9EluLife12 566+332.4%86.9%87.0%79.8%95.5%017 878
10armastusesaal.org22 627-31.2%88.1%85.8%32.7%70.5%065 502
11NovaMama42+133.3%93.3%83.3%83.3%0.0%0.01265
12Gloss.ee12 708+12.5%84.4%82.4%44.2%82.7%025 293
13Heelstop743+252.1%92.9%81.7%84.0%43.4%03 387
14Al Mare Tervis12-45.5%86.7%80.0%91.7%60.0%0.0636
15Mallukas.com52 824+34.6%89.3%79.8%39.2%1.0%0492 913
16poputi.ee551-16.9%93.5%79.6%52.5%27.6%04 388
17www.muusikud.ee24-35.1%93.5%79.2%91.7%59.7%0.05296
18Tervise ABC4 240+9.2%94.3%78.7%83.1%1.9%011 245
19Perefoorum6 762+2.7%93.3%78.3%50.4%51.0%058 181
20Unen├Ągu9 201+2.7%88.1%78.0%46.9%11.5%058 258
21eestimamki.ee1 178+8.7%88.0%77.5%72.6%38.4%015 195
22http://armastan.ee7 947-19.5%90.0%77.3%51.3%84.9%014 655
23meeldib.ee41 864-1.4%89.1%75.5%33.9%82.3%0106 204
24Nupsu.ee4 356-5.8%93.1%75.0%52.9%75.1%09 614
25www.saarebussijaam.ee1 778-3.6%97.2%73.5%41.0%27.4%09 647
26Dr. Funny Gifts43-4.4%65.4%73.1%83.7%59.6%0.03201
27Fashion Zone - Epood1 236+31.9%86.9%73.0%78.4%42.7%09 383
28www.retrorate.ee231+5.5%92.9%73.0%67.1%30.1%0.013 241
29Sushi Koju113+10.8%93.2%72.7%95.6%80.3%0.01249
30Cinamon Balle Liepaja5 001+23.7%0.1%71.6%46.2%72.0%09 690
31www.soojus.ee10-52.4%50.0%71.4%90.0%78.6%0.0418
32T├Álketee O├ť61+7.0%82.5%71.4%96.7%84.1%095
33baby-journal1 037+93.8%49.8%71.4%86.1%78.5%01 645
34Sits&Sats moet├Ąika571+49.5%95.7%71.4%83.0%31.1%04 426
35Cinamon Kaunas Mega21 403-4.9%0.1%71.4%53.5%65.2%044 770
36www.darjatamm.ee/234+23.2%82.6%71.3%94.0%71.3%0494
37Autopood.ee484-12.6%60.3%70.7%82.4%29.8%0.013 139
38Nami-nami75 449+9.8%91.0%70.7%31.4%75.2%0186 916
39www.tpilet.ee96 685+3.8%95.8%70.0%33.8%27.2%0899 524
40Fitlap.ee28 360+23.9%93.1%70.0%43.4%4.2%0161 703
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗