Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.ehh.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%5.275
2Freetime foorum10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%3.077
3ATV-sport.net30.0%66.7%33.3%100.0%33.3%2.2710
4Naistesebija ajaveeb1-80.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.925
5SCS Profit4+33.3%50.0%0.0%100.0%75.0%1.6413
6ALIQ5-50.0%76.3%0.0%80.0%10.5%1.3953
7All Web Site Data4+33.3%83.3%16.7%75.0%83.3%1.2710
8www.jukotec.ee4-50.0%75.0%0.0%100.0%50.0%1.0117
9surmarine-baltic.com4+100.0%83.3%16.7%75.0%50.0%0.9134
10Revinek7-30.0%87.5%12.5%71.4%37.5%0.7348
11lordofmagi.blogspot.com2-60.0%100.0%100.0%50.0%50.0%0.714
12All Web Site Data3+50.0%33.3%33.3%100.0%66.7%0.694
13avatudvalitsemine6-40.0%85.7%0.0%83.3%42.9%0.6453
14ise.elnet.ee7-30.0%85.7%0.0%100.0%57.1%0.5818
15www.haljastus.org9-89.9%100.0%22.2%88.9%55.6%0.5622
16All Web Site Data20.0%100.0%0.0%100.0%33.3%0.415
17utro.ee6-14.3%92.3%7.7%83.3%0.0%0.39388
18gigake.blogspot.com7+75.0%100.0%14.3%100.0%71.4%0.3815
19Baltic Steelarc O├ť - Metall...12-55.6%0.0%7.1%91.7%64.3%0.3558
20Caotica.EU14+16.7%0.0%14.3%100.0%57.1%0.3452
21puistevill.org40.0%100.0%50.0%100.0%75.0%0.327
22Sulane32-8.6%98.1%28.3%56.2%6.3%0.39 224
23www.primera.ee8+60.0%33.3%33.3%87.5%88.9%0.2810
24online broneering56+24.4%96.0%40.0%83.9%38.7%0.28608
25ClickerBuild20.0%91.7%0.0%50.0%66.7%0.2739
26fotoprintimine.ee16-42.9%100.0%56.0%81.2%28.0%0.2799
27voyag.blogspot.com10+66.7%75.0%8.3%80.0%66.7%0.2729
28Maakogu Asutav kogu12-29.4%88.2%11.8%25.0%23.5%0.2593
29All Web Site Data13-23.5%57.1%35.7%76.9%35.7%0.25103
30Rein Purpuri ajaveeb10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.232
31www.proxmaster.ee12+20.0%66.7%8.3%91.7%66.7%0.2221
32www.snake.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.222
33LE-Projects elektriprojektid 4+33.3%50.0%50.0%75.0%75.0%0.218
34Londontown2-33.3%100.0%0.0%100.0%50.0%0.213
35Kingimaailm5+25.0%100.0%60.0%100.0%0.0%0.229
36www.soomre.com20+25.0%86.4%45.5%95.0%22.7%0.19838
37Esitex-K O├ť5+150.0%80.0%20.0%80.0%40.0%0.1920
38akkru.ee20+66.7%84.4%0.0%85.0%53.1%0.17442
39eKontor.ee4-66.7%75.0%25.0%100.0%50.0%0.175
40All Web Site Data10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.171
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗