Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
8810-Takso O├ť4-20.0%75.0%25.0%100.0%100.0%04
882surmarine-baltic.com4+100.0%83.3%16.7%75.0%50.0%0.9134
883Kiften4+33.3%50.0%25.0%75.0%100.0%04
884LE-Projects elektriprojektid 4+33.3%50.0%50.0%75.0%75.0%0.218
885SCS Profit4+33.3%50.0%0.0%100.0%75.0%1.6413
886eKontor.ee4-66.7%75.0%25.0%100.0%50.0%0.175
887voucherid.ee4-73.3%75.0%25.0%75.0%100.0%04
888www.jukotec.ee4-50.0%75.0%0.0%100.0%50.0%1.0117
889raamatupidamise-abc.ee4-20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%04
890www.pixmasoft.ee4-33.3%0.0%0.0%100.0%100.0%04
891www.alkprojekt.eu40.0%100.0%40.0%100.0%20.0%0.0616
892www.frontpage.ee40.0%0.0%0.0%100.0%100.0%04
893Terje P├Ąrliblogi4+33.3%75.0%25.0%100.0%100.0%04
894www.login.ee40.0%0.0%0.0%100.0%100.0%04
895Pildid v├Ąrvimiseks 3-40.0%100.0%66.7%100.0%100.0%03
896All Web Site Data3+50.0%33.3%33.3%100.0%66.7%0.694
897http://rahagramm.blogspot.com/3-25.0%50.0%0.0%100.0%100.0%04
898VICTA3-50.0%66.7%0.0%100.0%100.0%03
899Automobiletrade243-25.0%66.7%33.3%100.0%100.0%03
900Jalgpall3-62.5%100.0%0.0%100.0%100.0%03
901Pet & Travels30.0%0.0%66.7%100.0%66.7%0.094
902M├Â├Âbliparandus3-62.5%66.7%33.3%100.0%100.0%03
903veebiaken.ee3-82.4%66.7%33.3%100.0%33.3%05
904www.ilmaruum.ee3-72.7%75.0%75.0%66.7%75.0%0.046
905www.majutus.ee3-80.0%100.0%33.3%33.3%100.0%03
906www.sisekaitse.ee3-72.7%100.0%0.0%33.3%33.3%0.015
907feldmann.us30.0%66.7%66.7%66.7%100.0%03
908ATV-sport.net30.0%66.7%33.3%100.0%33.3%2.2710
909Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb3+200.0%100.0%0.0%100.0%75.0%0.028
910Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb30.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
911ClickerBuild20.0%91.7%0.0%50.0%66.7%0.2739
912All Web Site Data2+100.0%100.0%100.0%100.0%100.0%02
913Things I almost remember20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
914www.belbin.ee2-98.1%100.0%25.0%0.0%100.0%04
915annafoto.ee2-33.3%50.0%0.0%100.0%100.0%02
916vanatallinn.eu20.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.034
917All Web Site Data20.0%100.0%0.0%100.0%33.3%0.415
918www.nordlum.fi2+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
919Londontown2-33.3%100.0%0.0%100.0%50.0%0.213
920superale.ee20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗