Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
441enesekaitse.com223-1.3%96.9%61.3%90.1%73.0%0.01510
442antiigistuudio222-10.1%89.0%35.0%77.5%37.4%0.011 847
443decowood221+10.0%87.4%44.3%84.6%67.5%0467
444Economy Hotel221+16.9%41.9%41.1%90.0%51.9%0.01651
445www.orangetime.ee219+2.3%86.4%33.9%87.2%51.7%0.01626
446www.dragon.ee218-8.4%89.8%41.8%96.3%80.7%0.01558
447Lepmets & N├Áges Law Firm214-11.9%76.0%53.3%94.4%76.0%0392
448skpinvest213+19.7%73.7%10.5%95.3%77.2%0372
449www.siidisukk.ee211-15.6%92.8%3.6%77.3%34.5%0.011 302
450Osalusveeb210+7.7%83.0%24.9%94.8%84.3%0422
451www.retrorate.ee209+7.2%97.6%66.3%58.4%28.9%0.013 917
452Teleskooplaadur203+9.7%82.8%51.3%87.7%69.0%0451
453www.estemploy.eu203-10.2%17.7%53.9%82.8%28.4%0.01554
454www.ecodecor.ee201+1.5%95.7%28.7%66.7%31.9%0.01846
455Mereblog201-6.9%65.2%26.2%91.0%75.7%0294
456Kinnisvaraturg200-30.6%92.7%23.4%99.0%75.1%0425
457Iluexpress198-2.0%88.8%56.2%80.8%0.0%01 029
458www.reklaamitootja.ee198-48.0%80.8%30.8%91.9%62.8%0562
459Stilist.ee197-7.5%88.3%47.6%97.0%80.1%0292
460Puitkatused192+28.9%54.1%51.2%90.1%76.1%0.01365
461Rosenvald.com191-9.0%89.3%35.1%82.7%54.1%0.01638
462Aarne ajaveeb191+13.7%95.1%48.8%96.3%83.9%0243
463J├Áel├Ąhtme Singel187-65.2%95.1%46.4%28.9%79.2%0551
464All Web Site Data186-30.6%91.7%36.3%89.8%64.8%0390
465Laadad.ee183+1.1%89.7%36.1%69.4%54.1%0.01485
466All Web Site Data183-11.2%90.1%35.4%94.0%52.1%0.01749
467tursekeskus.ee183-11.6%93.1%42.4%85.8%53.9%0.01909
468www.smspoint.ee182+2.2%29.2%12.2%87.4%55.3%0.01558
469Kivitom181-7.7%94.1%39.1%92.8%60.9%0.01632
470www.sandauto.ee181-24.3%65.7%43.7%89.0%43.2%0.01658
471Reisisell.ee178-83.4%90.7%27.0%97.8%58.4%0.021 630
472elvogue.com176+26.6%35.5%47.0%79.5%61.0%0.01494
473villapuistaja.ee174-2.2%90.7%34.2%86.8%42.0%0.01653
474klassileht.ee174+10.8%77.9%32.5%86.8%60.8%0.01388
475Dondella173+18.5%85.0%45.3%80.3%44.9%0.021 368
476www.bflsecurity.ee171-23.3%84.2%34.4%86.0%55.8%0.01628
477Eesti Reisibussid170-10.1%97.2%20.2%90.0%43.2%0.02920
478www.rehvigrupp.ee167-47.6%91.3%32.3%81.4%29.2%0.01679
479Tartu Kolgata baptistikogudu...166+7.8%93.8%25.6%64.5%55.9%0.01616
480HomeStyle165+25.0%75.3%36.0%97.0%59.6%0.01444
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗