Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
801royalpetshop.ee users13+44.4%95.8%8.3%30.8%8.3%0.25404
802Maakogu Asutav kogu13+8.3%100.0%12.5%23.1%68.8%0.145
803www.aurelia.ee13-7.1%85.7%7.1%100.0%50.0%0.2126
804T├Álketee O├ť13-79.4%15.4%69.2%100.0%84.6%0.120
805WordPress WebArt12-40.0%25.0%0.0%91.7%100.0%012
806Motocross12+71.4%33.3%8.3%100.0%91.7%013
807Salveesia12-47.8%93.3%0.0%91.7%26.7%0.2566
808Caotica.EE12+33.3%93.8%43.8%91.7%43.8%0.146
809Vaatenurk - Reklaamid, anima...12+71.4%50.0%16.7%91.7%75.0%0.0717
810Talver12-14.3%91.7%0.0%100.0%8.3%0.0733
811GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...12-14.3%91.7%50.0%100.0%25.0%0.0624
812www.majutus.ee12+300.0%92.3%30.8%100.0%100.0%013
813www.jukotec.ee12+200.0%92.3%0.0%91.7%84.6%0.0121
814mridala.blogspot.com12-25.0%83.3%16.7%100.0%83.3%0.1514
815Kohaliku Info Keskus11-35.3%100.0%28.6%63.6%57.1%0.231
816www.cutting.ee11-26.7%91.7%58.3%81.8%50.0%0.133
817iBrokers.ee11+57.1%9.1%9.1%100.0%0.0%0.0230
818Minuveeb11-31.2%72.7%0.0%100.0%72.7%0.0814
819www.balticbusinessnews.com110.0%0.0%50.0%90.9%83.3%0.1421
820nutiseadmed k├╝lastused11-21.4%90.9%18.2%90.9%100.0%011
821Abja Linavabrik11+10.0%85.7%21.4%90.9%78.6%0.3729
822www.stratus.ee11-45.0%80.0%6.7%100.0%53.3%0.0436
823http://www.seep.ee11+83.3%81.8%45.5%100.0%63.6%0.0836
824www.unemaa.ee10+42.9%72.7%45.5%80.0%0.0%0.0468
825www.nissens.ee10+100.0%20.0%20.0%90.0%80.0%012
826kunstitarbed.blogspot.com10-33.3%100.0%10.0%90.0%90.0%0.0415
827Mullihotell10-52.4%80.0%40.0%90.0%80.0%0.1213
828www.puhjapuitdisain.ee10+66.7%100.0%18.2%100.0%63.6%0.0919
829Ex/treme10-23.1%100.0%0.0%100.0%90.0%010
830tempgroup.ee10-50.0%45.5%27.3%90.0%0.0%0.0238
831www.pingviinitiivul.ee10+42.9%80.0%20.0%100.0%90.0%011
832ise.elnet.ee10+42.9%60.0%20.0%100.0%80.0%0.0514
833├Ľpetused10-37.5%90.0%0.0%90.0%90.0%0.0111
834Kortsleht10+11.1%90.0%0.0%90.0%80.0%0.0530
835All Web Site Data9-30.8%88.9%55.6%55.6%66.7%0.1820
836www.pyhaoru.ee9+28.6%100.0%40.0%77.8%30.0%0.2939
837SEPPS90.0%88.9%33.3%77.8%22.2%0.0435
838Automobiletrade249+200.0%80.0%80.0%100.0%90.0%0.0322
839kampaaniad.ee9-25.0%77.8%22.2%100.0%100.0%09
840www.pixmasoft.ee9+125.0%33.3%0.0%100.0%100.0%09
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗