Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
561www.kummihai.ee179-10.9%92.1%44.8%83.2%62.6%0.01359
562www.ilm.ee55 073-32.2%93.3%44.7%35.3%62.6%0526 557
563www.ehitusfoorum.com16 517+7.1%93.7%43.4%52.3%62.7%067 727
564Pistik.net meelelahutus8 602-55.2%87.0%59.6%62.6%62.9%028 513
565Lepmets & N├Áges Law Firm180+66.7%67.3%26.3%88.9%62.9%0398
566www.reklaamitootja.ee192-14.7%87.0%24.5%92.2%63.0%0.01420
567www.rannahall.ee87+11.5%92.2%53.9%62.1%63.5%0.01219
568Autorahaksi341+11.8%0.3%59.1%93.3%63.5%0.01677
569www.kriso.ee8 904+15.2%49.6%29.0%83.1%63.6%035 085
570www.baltifonolukk.ee32+10.3%81.8%24.2%93.8%63.6%0.0275
571www.lemmikud.ee11-54.2%72.7%54.5%100.0%63.6%0.0128
572EYTK169+13.4%91.7%38.9%89.9%63.7%0.01485
573www.darjatamm.ee/284+16.4%88.0%67.1%89.8%63.8%0659
574www.rmp.ee29 107+17.1%95.2%23.6%52.0%63.9%083 504
575LapseMaailm624+21.6%53.4%57.4%89.1%63.9%01 869
576MAAK├ťTE.INFO Portaal265+1.1%92.7%31.4%94.3%64.1%0.01888
577www.lakiauto.ee528+9.1%94.0%24.4%59.1%64.1%01 219
578www.annaabi.ee60 657+84.6%81.6%43.1%57.3%64.3%0169 046
579Ettev├Átlusportaal www.hakka...92+95.7%81.7%35.6%96.7%64.4%0.02188
580Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...142+40.6%84.9%60.2%85.2%64.5%0.01338
581Avsk.ee3 677+31.4%91.4%37.2%77.6%64.5%010 616
582Reval Kivi O├ť74+60.9%54.4%20.2%95.9%64.6%0.01202
583www.profeld.ee46+76.9%98.0%27.4%89.1%64.7%0.02112
584skpinvest115+202.6%72.3%40.3%96.5%64.7%0.01230
585tervisetrend.ee19 882+31.1%96.0%45.5%60.3%64.8%059 579
586www.okmovers.ee58+7.4%68.3%26.7%89.7%65.0%0.02116
587www.eramets.ee640+47.5%83.1%14.0%71.2%65.1%01 639
588Exitsport92+64.3%83.0%50.9%90.2%65.1%0.02320
589ISKU6 519-25.0%89.0%46.2%71.1%65.2%018 659
590www.digizoo.ee852+38.8%8.9%31.9%86.0%65.3%02 837
591Playin.ee194+4.3%76.3%46.9%84.0%65.4%0.01463
592Kesk-Eesti Metsaomanikud48+60.0%98.2%21.8%79.2%65.5%0.03147
593www.belbin.ee233-59.1%89.6%35.9%83.3%65.6%0.01507
594Rattamees.ee132+40.4%90.8%46.7%86.4%65.8%0.01425
595Plaatimist├Â├Âd146+33.9%92.5%52.8%91.1%66.0%0.01301
596All Web Site Data98+7.7%91.5%40.6%93.9%66.0%0.01209
597Kinnisvaraturg211+52.9%91.9%20.4%96.2%66.1%0.01562
598Mario Mesi Photography27-53.4%93.3%1.3%85.2%66.2%0.06150
599All Web Site Data232-33.3%90.7%46.8%93.5%66.3%0496
600skydive.ee104+2.0%59.3%49.6%92.3%66.4%0.01235
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗