Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
561Pistik.net meelelahutus8 602-55.2%87.0%59.6%62.6%62.9%028 513
562Lepmets & N├Áges Law Firm180+66.7%67.3%26.3%88.9%62.9%0398
563www.reklaamitootja.ee192-14.7%87.0%24.5%92.2%63.0%0.01420
564www.rannahall.ee87+11.5%92.2%53.9%62.1%63.5%0.01219
565Autorahaksi341+11.8%0.3%59.1%93.3%63.5%0.01677
566www.kriso.ee8 904+15.2%49.6%29.0%83.1%63.6%035 085
567www.baltifonolukk.ee32+10.3%81.8%24.2%93.8%63.6%0.0275
568www.lemmikud.ee11-54.2%72.7%54.5%100.0%63.6%0.0128
569EYTK169+13.4%91.7%38.9%89.9%63.7%0.01485
570www.darjatamm.ee/284+16.4%88.0%67.1%89.8%63.8%0659
571www.rmp.ee29 107+17.1%95.2%23.6%52.0%63.9%083 504
572LapseMaailm624+21.6%53.4%57.4%89.1%63.9%01 869
573MAAK├ťTE.INFO Portaal265+1.1%92.7%31.4%94.3%64.1%0.01888
574www.lakiauto.ee528+9.1%94.0%24.4%59.1%64.1%01 219
575www.annaabi.ee60 657+84.6%81.6%43.1%57.3%64.3%0169 046
576Ettev├Átlusportaal www.hakka...92+95.7%81.7%35.6%96.7%64.4%0.02188
577Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...142+40.6%84.9%60.2%85.2%64.5%0.01338
578Avsk.ee3 677+31.4%91.4%37.2%77.6%64.5%010 616
579Reval Kivi O├ť74+60.9%54.4%20.2%95.9%64.6%0.01202
580skpinvest115+202.6%72.3%40.3%96.5%64.7%0.01230
581www.profeld.ee46+76.9%98.0%27.4%89.1%64.7%0.02112
582tervisetrend.ee19 882+31.1%96.0%45.5%60.3%64.8%059 579
583www.okmovers.ee58+7.4%68.3%26.7%89.7%65.0%0.02116
584Bryton251+7.7%0.4%53.2%96.4%65.1%0.01481
585www.eramets.ee640+47.5%83.1%14.0%71.2%65.1%01 639
586Exitsport92+64.3%83.0%50.9%90.2%65.1%0.02320
587ISKU6 519-25.0%89.0%46.2%71.1%65.2%018 659
588www.digizoo.ee852+38.8%8.9%31.9%86.0%65.3%02 837
589Playin.ee194+4.3%76.3%46.9%84.0%65.4%0.01463
590Kesk-Eesti Metsaomanikud48+60.0%98.2%21.8%79.2%65.5%0.03147
591www.belbin.ee233-59.1%89.6%35.9%83.3%65.6%0.01507
592Rattamees.ee132+40.4%90.8%46.7%86.4%65.8%0.01425
593All Web Site Data98+7.7%91.5%40.6%93.9%66.0%0.01209
594Plaatimist├Â├Âd146+33.9%92.5%52.8%91.1%66.0%0.01301
595Kinnisvaraturg211+52.9%91.9%20.4%96.2%66.1%0.01562
596Mario Mesi Photography27-53.4%93.3%1.3%85.2%66.2%0.06150
597All Web Site Data232-33.3%90.7%46.8%93.5%66.3%0496
598skydive.ee104+2.0%59.3%49.6%92.3%66.4%0.01235
599Antrotsenter events486+91.3%83.5%44.3%77.2%66.4%01 406
600www.omanikujarelevalve.com/264+17.3%92.5%27.3%89.0%66.6%0.01577
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗