Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb5+150.0%40.0%0.0%100.0%40.0%0.4512
882Viljandimaa50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
883Segasumma40.0%75.0%25.0%50.0%0.0%0.5114
884www.unemaa.ee4-50.0%100.0%60.0%50.0%0.0%0.0830
885ClickerBuild40.0%25.0%0.0%100.0%100.0%04
886royalpetshop.ee users40.0%100.0%0.0%25.0%0.0%0.3140
887Tallinn Gallery4+300.0%40.0%20.0%100.0%80.0%0.047
888Abja Linavabrik4-20.0%75.0%25.0%100.0%100.0%04
889www.ad.ee4+33.3%0.0%0.0%100.0%100.0%04
890utro.ee4-66.7%96.0%8.0%25.0%0.0%0.44467
891Kuu Turismitalu4+300.0%100.0%50.0%100.0%50.0%0.2327
892www.jukotec.ee4-66.7%75.0%25.0%100.0%75.0%0.0912
893http://www.seep.ee4-42.9%50.0%25.0%100.0%75.0%0.068
894www.alkprojekt.eu4+100.0%75.0%0.0%100.0%75.0%1.515
8951. kasutatud.net4+33.3%100.0%0.0%100.0%75.0%0.017
896www.frontpage.ee40.0%0.0%25.0%100.0%100.0%04
897koosolek.ee4-50.0%100.0%0.0%50.0%100.0%04
898voyag.blogspot.com4-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%04
899See on see3-50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
900Planlogi Blogi3-25.0%66.7%0.0%100.0%66.7%0.075
901Mullihotell30.0%66.7%66.7%66.7%100.0%03
902A-Ehitus O├ť3-50.0%100.0%33.3%100.0%100.0%03
903Oksapurustaja3-62.5%66.7%33.3%66.7%66.7%2.755
904annafoto.ee3-25.0%100.0%66.7%100.0%100.0%03
905GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...30.0%66.7%33.3%100.0%0.0%0.117
906www.tikkurilagroup.com - Est...3-78.6%66.7%66.7%66.7%66.7%0.039
907superale.ee3-40.0%33.3%0.0%100.0%100.0%03
908wew.ee30.0%100.0%16.7%66.7%83.3%0.1411
909www.turuplats.ee30.0%100.0%33.3%100.0%100.0%03
910Meistrimees.com3-25.0%100.0%0.0%66.7%33.3%0.098
911filmsmusic.blogspot.com/3-70.0%0.0%0.0%66.7%66.7%0.4216
912www.saiku.eu30.0%66.7%0.0%100.0%100.0%03
913kontorihuumor.blogspot.com3+200.0%100.0%0.0%100.0%50.0%2.5420
914Rein Purpuri ajaveeb3+50.0%100.0%33.3%100.0%66.7%0.054
915Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb3+200.0%100.0%33.3%100.0%100.0%03
916Pildid v├Ąrvimiseks 20.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
917Anneli Ustav Photography2-33.3%0.0%50.0%100.0%50.0%0.086
918All Web Site Data2+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
919Artsicar2-33.3%50.0%0.0%50.0%50.0%11.9921
920Jalgpall2-75.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗