Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
521Pensions.ee90-21.1%50.5%48.5%83.3%80.4%0.01146
522Arvutikaitse90-67.4%90.0%27.0%93.3%82.0%0.01143
523BRN Veebilahendused89+93.5%71.3%40.7%96.6%48.1%0.03290
524www.mltec.ee88-27.9%83.3%56.2%92.0%76.0%0.02131
525Silvermuru.ee88+6.0%84.2%33.7%93.2%78.9%0115
526Teine Maailmas├Áda87+8.8%88.7%32.0%94.3%74.2%0.01316
527iSMS87-14.7%86.7%42.9%90.8%35.2%0.04433
528affliction.ee86-21.1%90.1%56.0%95.3%35.2%0.02673
529All Web Site Data86+4.9%89.3%46.3%87.2%40.5%0.07919
530www.epoporand.ee86-25.2%93.1%41.2%94.2%59.8%0.01214
531Veeseire84-2.3%71.4%12.8%92.9%10.5%0.02496
532Antiikm├Â├Âbel.ee84+2.4%95.5%39.8%86.9%34.1%0.02383
533Kehra Kogus84+37.7%75.6%33.3%92.9%90.0%0.01104
534Hakkan ettev├Átjaks infoport...83-10.8%93.7%35.8%91.6%77.9%0.01146
535Liikluskaamera83+50.9%91.3%32.7%96.4%76.9%0.01153
536Skrivanek Baltic t├Álkeb├╝roo83-17.0%74.8%40.4%96.4%73.7%0.01187
537Stassi tantsustuudio83+88.6%55.9%33.3%96.4%72.0%0.01179
538Rosenvald.com83-32.5%78.0%44.0%83.1%48.4%0.03234
539dn.ee82-38.3%74.4%40.9%69.5%84.8%0228
540teataja.ee81-12.0%88.1%20.2%95.1%83.3%0.01121
541www.katusetood.ee80+12.7%85.9%24.7%91.2%45.9%0.01225
542Miljonim├Ąng79+1.3%98.7%5.5%57.0%8.0%0.0714 857
543remi77+28.3%77.4%6.5%77.9%38.7%0.05593
544Bennetpuit77+10.0%70.1%41.4%89.6%48.3%0.02342
545massaazitool.ee77+16.7%86.7%50.0%89.6%34.4%0.03470
546www.parnu-airport.ee77+10.0%60.7%23.6%92.2%34.8%0.01302
547Savimees Osa├╝hing77+1.3%78.8%41.2%85.7%64.7%0.02201
548www.kylauudis.ee77-14.4%97.0%17.0%72.7%47.0%0.02214
549elvogue.com76+8.6%41.2%43.8%81.6%60.0%0.02199
550I.V.A. Leon76+10.1%76.5%32.1%89.5%74.1%0.01241
551www.homelessbob.ee75-10.7%49.4%31.6%94.7%68.4%0.01140
552www.golfestonia.com75+87.5%23.7%15.8%97.3%89.5%0109
553www.aveod.ee75-60.5%87.8%36.7%70.7%42.2%0.04308
554www.rahakool.ee75-33.0%71.5%17.4%66.7%30.6%0.041 099
555Tornim├Ąe P├Áhikool74+17.5%93.3%35.6%64.9%53.3%0.01214
556www.almaro.ee73-13.1%88.7%35.9%63.0%31.1%0.02427
557Andrus Purde ajaveeb73-14.1%38.4%25.6%93.2%67.4%0.01137
558Planlogi72-8.9%94.3%2.2%26.4%90.9%0253
559www.salalux.ee72-8.9%91.6%24.1%88.9%51.8%0.02225
560Katend O├ť71-4.1%91.1%34.2%88.7%62.0%0.01146
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗