Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41kallistus.com109+7.9%96.7%13.4%55.0%17.9%0.058 107
42Miljonim├Ąng109+38.0%98.5%6.9%63.3%8.7%0.0518 724
43flyfisher.ee87-38.7%96.2%52.4%35.6%44.3%0.011 663
44www.rate.ee73+4.3%10.1%48.5%78.1%46.9%0.02276
45EHITUS.GURU62+21.6%73.7%23.7%95.2%53.9%0.02145
46Popseed.ee58+93.3%66.5%16.0%74.1%43.8%0.051 428
47prica.ee41-4.7%61.4%0.0%87.8%79.5%0.0280
48www.eestiforell.eu29+52.6%100.0%64.5%86.2%77.4%0.0272
49Perekool.eu28+40.0%93.3%30.0%100.0%83.3%0.0338
50Euroretke Foorum27+92.9%74.3%25.7%81.5%45.7%0.15140
51Motocross12+140.0%33.3%33.3%91.7%100.0%012
52Androidifoorum.ee12+500.0%25.0%8.3%100.0%25.0%021
53Pistik.net RU7-46.2%71.4%71.4%85.7%85.7%0.068
54Maakogu Asutav kogu6-82.9%80.0%73.3%66.7%93.3%0.0916
55www.limpa.ru5-16.7%0.0%0.0%100.0%25.0%1.79165
56ClickerBuild3+50.0%66.7%0.0%66.7%66.7%0.024
57www.tarkinvestor.ee20.0%0.0%100.0%100.0%0.0%2.4926
58ClickerBuild20.0%100.0%0.0%50.0%20.0%0.4615
59www.ehh.ee10.0%0.0%0.0%0.0%0.0%12.9826
60Freetime foorum10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%39.8324
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗