Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
681www.torudeabi24.ee27+35.0%82.1%67.9%92.6%64.3%0.0857
682top-kiirlaenud.ee260.0%85.2%11.1%100.0%81.5%0.0633
683Scented Cubes - Austria26+136.4%3.9%7.7%100.0%92.3%0.0235
684loodusehitus.ee26-18.8%75.8%24.2%88.5%42.4%0.0585
685ohtujuht.ee26-39.5%96.3%37.0%92.3%74.1%0.0138
686inf.ee26-3.7%100.0%3.9%100.0%100.0%026
687Europabus25-30.6%47.5%10.2%92.0%47.5%0.03214
688www.bussireis.com25+8.7%80.0%13.3%100.0%63.3%0.0158
689www.soomre.com25-3.8%76.0%24.0%92.0%48.0%0.0130
690DJstore.ee DJ tehnika pood25+78.6%64.0%28.0%100.0%64.0%042
691Kuressaare Linnahotell24-41.5%76.0%24.0%87.5%24.0%0.0380
692All Web Site Data24+20.0%83.9%32.3%95.8%58.1%0.08103
693prica.ee24-4.0%70.8%0.0%95.8%70.8%0.0337
694sadulsepp.pri.ee24+33.3%95.8%37.5%91.7%91.7%028
695Mario Mesi Photography23-28.1%94.3%2.9%91.3%50.7%0.08119
696Santehnik.ee23+21.1%88.0%52.0%100.0%80.0%0.0243
697Vannisalong23+91.7%38.5%15.4%100.0%65.4%0.0344
698Optimeeri.ee23-20.7%73.1%34.6%95.7%65.4%0.0533
699BRN Veebilahendused23+53.3%64.0%16.0%87.0%60.0%0.0359
700vegard.ee23-11.5%89.7%10.3%91.3%27.6%0.07151
701www.session.ee23-11.5%32.0%56.0%100.0%72.0%0.1146
702krav maga22-70.3%100.0%48.3%63.6%55.2%0.0885
703Rehpol aknatehas22+120.0%91.3%43.5%90.9%78.3%0.0347
704www.katusepesu.eu22-46.3%83.3%58.3%90.9%58.3%0.0547
705Autotuba.ee21-16.0%91.7%50.0%95.2%83.3%0.0232
706mlehis.googlepages.com21-19.2%91.7%41.7%90.5%70.8%0.0434
707Mi ART20-41.2%82.6%30.4%80.0%69.6%0.0237
708Proyard Piirdeaiad ja haljas...20+100.0%90.5%28.6%85.0%33.3%0.0945
709www.alweiler.eu20+53.8%71.4%66.7%85.0%66.7%0.0354
710modelsshop.eu20-31.0%85.0%20.0%100.0%75.0%0.0243
711Vesiroosi Butiik20+25.0%100.0%65.0%100.0%40.0%0.0253
712Auna20+122.2%97.0%48.5%95.0%0.0%0.06192
713Arvutidoktor20-9.1%70.0%25.0%90.0%75.0%028
714Lasteriieteladu20-13.0%90.0%55.0%100.0%45.0%0.0362
715Swimitation19-70.8%20.0%65.0%94.7%70.0%0.0228
716Tohvri turismitalu19+11.8%100.0%3.9%84.2%23.1%0.0683
717www.ross.ee19+46.2%52.6%47.4%84.2%68.4%0.0425
718www.ametikool.ee19+35.7%95.0%40.0%100.0%70.0%0.0653
719Tartu Romuralli18+80.0%70.0%40.0%94.4%60.0%0.0435
720All Web Site Data18-53.8%96.3%37.0%94.4%40.7%0.0661
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗