Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41Mario Mesi Photography31-6.1%80.0%1.3%90.3%64.9%0.08199
42Izmailova119+45.1%81.7%46.6%94.1%67.2%0.01189
43Sten Tamkivi ajaveeb54+42.1%65.0%53.3%98.1%73.3%0.05178
44Bryton110-9.1%0.0%71.4%97.3%68.8%0.01167
45Brenafitness86+2.4%87.0%52.2%93.0%72.8%0.02167
46Andrus Purde ajaveeb820.0%29.9%25.8%89.0%79.4%0.01131
47Piltnik24.ee45-11.8%82.3%41.2%95.6%76.5%0.02120
48Heegeldab59+25.5%40.9%15.2%89.8%80.3%0.0197
49Elekaalujutud30+87.5%100.0%42.9%86.7%37.1%0.0489
50foto.ok.ee10+25.0%100.0%36.4%100.0%54.5%0.1587
51Autoblogi.ee54-3.6%61.0%15.2%88.9%81.4%0.0186
52dn.ee42-22.2%30.2%20.9%92.9%79.1%0.0184
53Silvermuru.ee57+9.6%55.2%24.1%100.0%86.2%060
54www.targotennisberg.com32+68.4%52.9%32.4%87.5%76.5%0.0158
55Tihend.eu44+37.5%89.4%51.1%86.4%85.1%0.0258
56blog.devion.ee36+44.0%83.8%43.2%100.0%78.4%0.0158
57Gobotoru photography26-36.6%26.9%61.5%96.2%50.0%0.0257
58Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb70.0%87.5%62.5%100.0%50.0%0.0438
59www.gerdtarand.eu31+3.3%12.9%25.8%100.0%90.3%036
60gigake.blogspot.com4-20.0%100.0%0.0%100.0%50.0%2.8126
61nonsense.ee14-65.0%35.7%21.4%100.0%78.6%020
62LeiaLaen.ee Kiirlaen14-30.0%53.3%46.7%100.0%80.0%0.0319
63www.soomre.com16-30.4%50.0%37.5%93.8%62.5%0.0319
64ajaveeb.keeletoimetajad.ee140.0%85.7%42.9%100.0%92.9%0.0118
65filmsmusic.blogspot.com/11+175.0%36.4%0.0%100.0%81.8%0.0116
66Video TOP5+66.7%33.3%66.7%100.0%50.0%0.3215
67SEPPS6-79.3%50.0%33.3%100.0%66.7%0.0214
68Things I almost remember6-25.0%62.5%0.0%83.3%87.5%09
69killud.blogspot.com8+100.0%37.5%12.5%87.5%100.0%08
70Jaano Martin Otsa ajaveeb6+500.0%100.0%0.0%100.0%100.0%06
71methodik's blog4+100.0%0.0%80.0%100.0%100.0%05
72Rein Purpuri ajaveeb20.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.213
73Naistesebija ajaveeb3+50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
74Terje P├Ąrliblogi10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.453
75kontorihuumor.blogspot.com20.0%0.0%0.0%50.0%50.0%0.063
76www.seikle.me20.0%100.0%50.0%100.0%100.0%02
77voyag.blogspot.com1-75.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.832
78Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗