Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
481kehatrimmi.ee102-8.1%84.0%58.8%96.1%89.1%0168
482DRKD Arvutiparandus1010.0%95.0%45.4%92.1%29.4%0.01332
483Metroprint100-2.0%77.6%29.3%77.0%45.7%0.01382
484www.jutekott.ee100-64.0%43.5%55.6%92.0%70.4%0.01247
485Ecodrive Eesti99+30.3%90.9%58.2%92.9%73.6%0.02214
486www.riided24.ee98+8.9%85.9%49.5%96.9%83.8%0128
487Bustrip bussireisid97+86.5%86.0%63.2%83.5%79.8%0.01145
488HELK95+14.5%89.4%44.2%87.4%50.4%0.02473
489All Web Site Data95-3.1%87.3%57.1%84.2%36.5%0.02365
490vello42.com95+10.5%68.9%35.0%93.7%75.7%0176
491Planlogi94-6.0%96.3%3.0%29.8%89.9%0300
492Tornim├Ąe P├Áhikool93+25.7%96.1%32.6%64.5%33.3%0.02480
493paadilaenutus.eu92-25.8%90.7%49.1%87.0%45.4%0.01275
494www.parnu-airport.ee92-37.0%61.4%19.8%92.4%36.6%0.02343
495www.ehituskaubandus.ee910.0%91.0%38.0%86.8%54.0%0.02269
496www.tarmohaud.ee91+82.0%87.8%27.6%96.7%65.3%0.01505
497teataja.ee91+12.3%91.3%18.5%95.6%80.4%0.01176
498KuMa Wood O├ť90-24.4%93.5%33.3%84.4%40.7%0.02335
499kallistus.com90+1.1%95.7%12.5%57.8%17.2%0.056 247
500Modulton89-11.0%89.8%49.0%79.8%36.7%0.02348
501Minest88-36.2%81.8%33.6%80.7%59.1%0.02369
502See on fakt88+252.0%51.7%27.0%97.7%95.5%0100
503Spordihai.ee88+39.7%78.0%40.7%98.9%81.3%0.01142
504Izmailova87+2.4%84.8%32.3%88.5%65.7%0.02171
505Muigur e-pood87-13.0%93.9%58.6%92.0%49.5%0.02387
506ezma.ee86-10.4%76.9%41.4%91.9%80.8%0.01189
507V├Ąrvitud voodrilaud86-1.1%95.6%45.6%95.3%71.1%0.01162
508Reval Kivi O├ť86+1.2%91.5%43.4%88.4%39.6%0.04438
509Lemur Digital O├ť85+9.0%79.8%46.8%97.6%47.9%0.02217
510top-kiirlaenud.ee85+18.1%84.0%5.0%91.8%83.0%0.01139
511www.ehitatargalt.ee85-32.0%92.6%36.8%91.8%40.0%0.03207
512Salong Puukoi840.0%87.5%42.7%83.3%45.8%0.03278
513Sushi Koju84+23.5%89.7%52.9%95.2%87.4%0111
514www.trabiflex.com84-8.7%72.4%33.3%89.3%54.0%0.01224
5152016.07.06 - Alimendid.ee83+16.9%83.9%42.5%95.2%69.0%0.02163
516Sits&Sats moet├Ąika82-2.4%84.9%61.6%85.4%41.9%0.01341
517F├╝sioterapeut Priit Teniste820.0%80.0%41.8%90.2%61.5%0.01167
518Ferrum Fabrica O├ť82+2.5%89.9%52.8%86.6%39.3%0.01288
519www.voodipood.ee80+900.0%98.4%40.5%95.0%34.1%0.04666
520All Web Site Data80-91.9%76.8%66.7%61.3%48.6%0.02590
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗