Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
521www.rannahall.ee35+45.8%92.5%52.5%88.6%67.5%0.0265
522Cinamon Tartu Tasku340.0%88.6%45.7%100.0%20.0%0.01114
523keskraamatukogu34+240.0%78.4%48.6%100.0%8.1%077
524mlehis.googlepages.com34+13.3%94.4%66.7%94.1%69.4%0.0456
525Elekaalujutud33+175.0%97.4%63.2%97.0%44.7%0.04101
526Motokross Online33-66.7%97.7%75.0%39.4%45.5%0.0499
527foorum.veg.ee33+6.5%87.9%45.5%100.0%75.8%0.0341
528www.rahakool.ee33+22.2%96.5%14.0%66.7%29.8%0.14497
529www.mltec.ee32+18.5%39.4%54.5%93.8%78.8%0.0247
530Ärikatel31-20.5%71.0%45.2%100.0%87.1%0.0140
531www.siidisukk.ee310.0%97.2%2.8%77.4%44.4%0.06188
532voucherid.ee31+244.4%48.4%12.9%100.0%96.8%032
533kampaaniad.ee31+106.7%19.4%6.5%100.0%100.0%031
534asjad.ee31+106.7%75.0%15.6%90.3%78.1%0.0147
535Lemur Digital O├ť30+233.3%32.3%6.5%93.3%87.1%0.0237
536All Web Site Data30+15.4%85.7%55.1%86.7%89.8%0.0255
537http://veljopalanen.ee/30+15.4%91.7%36.1%93.3%47.2%0.0171
538kalakoht.ee30+36.4%80.7%48.4%96.7%61.3%0.0253
539www.ostakodust.net30+11.1%81.1%46.0%93.3%59.5%0.0389
540Pensions.ee29-32.6%25.0%59.4%89.7%96.9%034
541flyfisher.ee29-60.3%79.0%21.1%72.4%71.1%0.0575
542Sushi Koju29+16.0%87.1%74.2%93.1%77.4%0.0144
543www.jukotec.ee29+383.3%0.0%0.0%100.0%100.0%029
544blog.devion.ee29+11.5%72.4%31.0%100.0%82.8%041
545Triathlon Estonia28-20.0%67.7%29.4%82.1%55.9%0.0168
546ellrex.ee27+17.4%100.0%12.3%33.3%81.5%0.0697
547Strongest Arendus O├ť26+44.4%65.4%38.5%92.3%84.6%0.0430
548modelsshop.eu26-27.8%82.1%39.3%100.0%64.3%0.0552
549muhkinvest26-7.1%92.9%25.0%96.2%64.3%0.0562
550Optimeeri.ee26-7.1%88.5%42.3%100.0%46.2%0.0131
551Mika Tuupola26+73.3%0.0%7.1%100.0%82.1%0.0238
552Cinamon Riga Alfa25+2400.0%0.0%59.4%100.0%56.2%0.0275
553Velomarket25+78.6%76.9%53.9%92.0%88.5%0.0440
554All Web Site Data25+56.2%20.0%4.0%100.0%96.0%0.0129
555M-Valgus24+50.0%58.6%31.0%87.5%51.7%0.12122
556P├Árandak├╝te.ee Infoportaal24+140.0%100.0%52.0%87.5%76.0%0.0244
557Ex/treme24+26.3%30.8%53.9%95.8%96.2%027
558interflux.ee24+9.1%0.0%12.5%95.8%33.3%0.1298
559www.toolshop.ee23+9.5%82.6%34.8%100.0%69.6%0.0939
560www.brightspark.ee23-83.1%60.0%36.7%95.7%70.0%0.0240
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗