Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
561Strongest Arendus O├ť19+11.8%85.7%23.8%89.5%90.5%023
562www.toolshop.ee19-29.6%89.5%36.8%94.7%78.9%0.0935
563www.puurits.ee19+5.6%75.0%45.8%94.7%41.7%0.177
564kalakoht.ee19+72.7%85.0%50.0%78.9%50.0%0.0645
565Rists├Ána vastused18+20.0%100.0%82.6%94.4%73.9%0.2445
566Motokross Online18-90.7%90.6%50.0%44.4%67.7%0.0247
567Visa Transport O├ť18-18.2%79.0%31.6%94.4%78.9%0.1135
568ajaveeb.keeletoimetajad.ee180.0%72.2%33.3%100.0%94.4%019
569beebiveeb.net18-30.8%61.1%33.3%100.0%61.1%0.0392
570Lemur Digital O├ť17-26.1%61.1%16.7%94.1%83.3%0.0626
571Silver.pri.ee17+183.3%38.9%44.4%88.2%88.9%0.0325
572Kirjak T├╝pograafiseminar17+30.8%11.8%5.9%94.1%82.4%0.0120
573Emol17+112.5%17.6%52.9%94.1%100.0%017
574Taivo Aarna Photos17-15.0%38.9%72.2%82.4%55.6%0.0746
575NovaMama17-34.6%81.8%68.2%88.2%0.0%0.0584
576Vesiroosi Butiik17-5.6%52.9%17.6%94.1%82.4%0.0134
577veebiaken.ee17+41.7%11.8%35.3%100.0%58.8%024
578All Web Site Data17-43.3%79.0%42.1%82.4%94.7%020
579www.pixmasoft.ee17+183.3%11.8%82.3%100.0%100.0%017
580www.rahakott.ee17+88.9%70.6%41.2%88.2%70.6%0.0329
581www.citystyleapartments.ee170.0%47.1%35.3%100.0%82.4%0.0125
582www.login.ee17+30.8%26.3%10.5%76.5%89.5%0.0822
583kauneushoitolacare.ee16-46.7%29.4%52.9%100.0%0.0%0.0366
584muhkinvest16-38.5%85.7%23.8%81.2%61.9%0.0643
585MH massaa┼ż16-15.8%40.0%45.0%100.0%90.0%024
586MultiMeedium16-5.9%62.5%6.2%100.0%93.8%0.123
587Kingimaailm15+36.4%53.3%20.0%100.0%60.0%0.0682
588Gobotoru photography15-51.6%0.0%40.0%93.3%66.7%0.0230
589Uusveeb uued veebilingid15+66.7%100.0%0.0%86.7%50.0%0.1366
590T├Álketee O├ť15+36.4%43.8%37.5%100.0%75.0%0.0124
591foto.ok.ee150.0%68.8%31.2%100.0%68.8%0.0131
592Planlogi Blogi14-39.1%80.0%6.7%85.7%73.3%0.1125
593Ideelabor14-17.6%35.7%28.6%100.0%92.9%015
594www.ross.ee13-13.3%46.1%38.5%100.0%46.2%0.0925
595www.aurelia.ee13+44.4%57.1%28.6%92.3%71.4%0.0429
596Autotuba.ee13-7.1%100.0%13.3%84.6%73.3%0.18129
597www.imeedia.ee13-27.8%46.1%0.0%100.0%84.6%016
598meediapank.ee12-14.3%61.5%7.7%91.7%7.7%027
599DigiArt12-89.6%50.0%8.3%83.3%83.3%014
600Scented Cubes - Austria12+20.0%0.0%16.7%100.0%75.0%0.0124
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗