Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Londontown2-33.3%100.0%0.0%50.0%0.0%6.126
2Aarne ajaveeb143+5.9%96.0%46.0%97.2%0.0%0374
3EluLife4-99.9%75.0%50.0%75.0%0.0%0.038
4Astra Lastelaulud20.0%100.0%50.0%100.0%0.0%04
5Amesko.ee1-50.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.555
6Eziil10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.122
7Auna20-4.8%70.0%25.0%90.0%0.0%0.0286
8I.V.A. Leon43-10.4%86.4%20.4%93.0%0.0%0.03206
9Hansashop1 225-8.6%91.4%49.9%79.0%0.0%011 030
10Digiturundus / SEO / Google ...2-33.3%0.0%0.0%100.0%0.0%04
11visitant.ee182+8.3%91.0%40.8%94.5%0.0%0.011 736
12Raamatupidamine nullbilanss.ee7+250.0%85.7%0.0%85.7%0.0%0.1475
13www.alkprojekt.eu10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.96
14www.five.ee213+2.9%80.1%32.2%93.0%0.0%01 269
15Energiatalgud1-85.7%100.0%0.0%0.0%0.0%2.885
16Wipeco3-57.1%100.0%66.7%100.0%0.0%0.2614
17NovaMama5-28.6%100.0%100.0%100.0%0.0%0.0426
18Все данные по веб-сайту1 890-9.4%91.3%29.1%40.0%0.1%010 820
19Cinamon14 589+14.4%71.4%68.9%76.3%0.2%0146 551
20Cinamon14 589+14.4%71.4%68.9%76.3%0.2%0146 551
21Pruulmeistrid.ee1 103-0.1%81.8%47.8%65.5%0.2%021 710
22ELIIS33 852+3.0%99.6%46.3%22.7%0.3%02 280 399
23Iluexpress233-13.4%92.4%68.7%94.0%0.4%0982
24Kalastustarvete müük ja rent1 956-33.1%93.6%53.9%68.7%0.5%037 391
25Rehvipood.eu1 606+11.5%96.3%58.5%80.0%0.5%010 034
261 348-2.2%87.3%57.5%82.2%0.6%014 329
27Tervise ABC2 276+6.2%97.0%81.3%85.5%0.9%07 040
28www.unemaa.ee186-7.9%95.6%54.4%89.2%1.0%0.014 016
29www.stereomeedia.ee354-17.1%44.5%36.5%93.8%1.0%01 828
30Segasumma106-3.6%95.0%51.2%92.5%1.7%0.01401
31www.blackline.ee600-40.7%82.2%42.5%83.7%2.1%09 895
32trip.ee19 002-17.1%90.5%58.1%49.0%2.9%0244 052
33minulaps.ee2 910-0.1%93.3%70.7%84.9%2.9%06 987
34www.express.ee648+10.0%72.9%62.9%86.3%3.3%04 294
35Kaju Köök4 430-33.7%88.3%72.3%74.6%3.4%017 963
36Korner112-47.4%82.9%82.2%42.9%3.4%0.01386
37www.sildid.ee66+100.0%93.1%48.6%98.5%4.2%0.02483
38www.bitboard.ee1 358-14.7%90.3%38.7%83.4%4.3%016 315
39Viljandi Kutseõppekeskus1 962-10.7%98.3%66.5%54.2%4.3%011 060
40Sulane940.0%96.1%34.1%53.2%4.9%0.0635 469
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »