Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1blog.mees.eu1-80.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.882
2kauneushoitolacare.ee9-76.3%11.1%44.4%100.0%0.0%018
3www.sildid.ee55-44.4%93.0%28.1%98.2%0.0%0.02498
4Eziil10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.052
5MIKUMARDI OUTLET10.0%100.0%0.0%0.0%0.0%2.552
6ELIIS12-96.4%100.0%0.0%83.3%0.0%0.1194
7Astra Lastelaulud1-75.0%100.0%0.0%100.0%0.0%02
8All Web Site Data1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%3.42
9NovaMama12-42.9%91.7%41.7%100.0%0.0%0.0978
10aloel.ee3250.0%0.0%50.8%85.5%0.0%0720
11Raamatupidamine nullbilanss.ee2-33.3%100.0%50.0%100.0%0.0%06
12Sushi Koju3350.0%0.0%48.3%50.1%0.0%0720
13Iluexpress200-9.1%95.8%77.3%94.0%0.0%0592
14Все данные по веб-сайту1 862+0.3%91.6%28.9%40.1%0.0%010 534
15Hansashop1 335-27.1%93.5%51.5%80.7%0.2%013 517
16www.stereomeedia.ee444-28.4%46.5%38.2%93.7%0.2%02 357
17Rein Purpuri ajaveeb330+32900.0%0.3%56.0%83.3%0.3%0723
18Antrotsenter events3300.0%0.0%54.4%83.3%0.3%0720
19kodukokad.ee/1 669+0.8%93.7%64.6%82.8%0.4%08 241
20visitant.ee194-14.9%89.9%49.0%93.8%0.5%0.012 128
21Kalastustarvete müük ja rent2 014-7.3%93.3%55.8%71.2%0.5%037 780
22www.blackline.ee972-6.4%91.2%50.1%82.6%0.5%017 998
23Segasumma447-1.8%96.0%74.9%84.3%0.6%02 100
24Rehvipood.eu1 770-27.6%95.2%59.8%79.4%0.6%012 798
25Tervise ABC2 122-5.3%94.8%74.7%84.4%0.7%06 535
26Korner259+25.7%88.7%84.9%37.5%0.8%0968
27Naistesebija ajaveeb333+11000.0%0.3%52.9%82.3%0.8%0721
28revolutsioon.ee3300.0%0.0%51.7%100.0%0.8%0720
29Veeseire362+997.0%7.8%48.6%74.6%1.0%0814
30Triathlon Estonia342+4175.0%1.6%49.0%85.4%1.1%0748
31Kaju Köök3 469-2.2%91.6%73.9%70.7%1.3%015 035
32www.imeedia.ee333+2927.3%0.8%50.1%49.8%1.6%0733
33ajaveeb.keeletoimetajad.ee339+2321.4%2.2%51.6%100.0%1.9%0729
34http://www.seep.ee343+5616.7%0.5%49.6%83.7%2.2%0727
35Pruulmeistrid.ee1 150-14.4%82.6%48.5%67.2%2.3%023 621
36www.netiraadio.net601+180.8%41.1%47.8%79.0%2.4%02 331
37Signatuur.ee346+3744.4%1.9%50.3%82.7%2.7%0744
38trip.ee30 169+39.0%89.8%62.4%57.6%2.8%0299 376
39www.majaehitaja.ee1 236-8.5%91.2%43.3%82.6%2.9%05 318
40minulaps.ee2 633-13.6%91.5%67.5%84.9%3.0%06 266
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »