Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.limpa.ru51+1600.0%0.0%0.0%100.0%86.5%059
2kunstitarbed.blogspot.com7+600.0%100.0%0.0%100.0%85.7%0.029
3SCS Profit5+400.0%83.3%16.7%100.0%100.0%06
4Jalgpall22+340.0%4.5%13.6%100.0%100.0%022
5sky-radio.fm4+300.0%80.0%40.0%50.0%0.0%0.1521
6www.nlib.ee8+300.0%0.0%0.0%87.5%12.5%0.0216
7Kiire.ee94+224.1%18.9%41.0%97.9%85.3%0168
8Kolm Põrsakest89+217.9%93.3%42.0%88.8%30.3%0.02290
9Scented Cubes - Austria53+211.8%0.0%52.8%100.0%98.1%056
10All Web Site Data3+200.0%50.0%75.0%100.0%50.0%0.097
11Triathlon Estonia29+190.0%17.2%51.7%100.0%100.0%029
12NovaMama36+176.9%47.2%33.3%91.7%0.0%0.01136
13kalakoht.ee15+150.0%86.7%46.7%100.0%73.3%0.1367
14WPWhoo.com5+150.0%0.0%80.0%100.0%100.0%05
15All Web Site Data3 001+145.4%3.1%54.7%96.7%67.7%05 757
16100 Objects from Finland196+142.0%0.0%51.5%98.5%95.9%0310
17www.wwt.ee12+140.0%83.3%25.0%100.0%66.7%0.0726
18Caotica.EE21+133.3%9.5%42.9%100.0%85.7%0.0127
19kauneushoitolacare.ee31+121.4%6.2%46.9%96.8%6.2%0.02118
20Sporditurg.ee82+115.8%20.2%60.7%96.3%90.5%0132
21vautserid.ee43+115.0%4.7%51.2%100.0%97.7%044
22foorum.veg.ee15+114.3%64.7%76.5%100.0%88.2%0.0124
23Scented Cubes - Original92+109.1%2.1%37.5%97.8%71.9%0.01254
24wew.ee62+100.0%35.1%46.0%96.8%60.8%0.06185
25Caotica.EU18+100.0%8.7%8.7%100.0%69.6%0.0834
26voyag.blogspot.com6+100.0%66.7%0.0%83.3%66.7%0.0312
27Jaano Martin Otsa ajaveeb4+100.0%100.0%0.0%100.0%75.0%0.137
28www.saiku.eu2+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
29Ekaubamaja2454+100.0%16.4%43.6%98.1%98.2%056
30Eduabi OÜ10+100.0%10.0%40.0%100.0%90.0%0.0111
31www.katusepesu.eu15+87.5%66.7%66.7%100.0%53.3%0.1430
32Teine Maailmasõda112+86.7%67.2%53.5%79.5%82.8%0.01170
33Arvutidoktor33+83.3%24.2%51.5%93.9%93.9%035
34Korner44+83.3%27.7%51.1%100.0%68.1%0100
35Wipeco31+82.4%6.5%45.2%96.8%90.3%0.0135
36ClickerBuild9+80.0%0.0%44.4%100.0%100.0%09
37jalax.ee245+73.8%66.2%52.3%88.2%43.6%0832
38Toitumistarkus2 193+73.4%91.4%63.6%88.5%76.6%05 107
39Skatemag.ee12+71.4%8.3%41.7%100.0%100.0%012
40Visa Transport OÜ12+71.4%58.3%41.7%83.3%75.0%0.0221
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »