mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.presenter.ee6-45.5%16.7%50.0%100.0%100.0%06
2Tahmakeskus.ee11+83.3%18.2%27.3%100.0%90.9%0.1412
31sisustus.ee11-89.4%54.5%27.3%100.0%63.6%0.0321
4kauneushoitolacare.ee11+37.5%30.8%61.5%100.0%23.1%0.0241
5www.rahakott.ee12-40.0%66.7%75.0%100.0%83.3%0.0520
6tuuleenergia.ee12-7.7%75.0%41.7%100.0%91.7%0.0215
7Konstanet Exhibition Space12+20.0%0.0%33.3%100.0%91.7%0.0117
8Silver.pri.ee12+140.0%25.0%0.0%100.0%100.0%012
9Revaltools13-27.8%0.0%46.1%100.0%84.6%0.0217
10DigiArt13-51.9%53.9%38.5%100.0%92.3%0.0113
11Elena Kalju13-31.6%84.6%61.5%100.0%53.8%0.0427
12DJstore.ee DJ tehnika pood14+7.7%64.3%42.9%100.0%100.0%014
13Tallinn Gallery140.0%0.0%14.3%100.0%100.0%014
14www.citystyleapartments.ee15-16.7%40.0%46.7%100.0%73.3%0.0725
15www.ilmaruum.ee15+87.5%25.0%18.8%100.0%87.5%0.02101
16A-Ehitus OÜ11+37.5%9.1%18.2%100.0%100.0%011
17Jaano Martin Otsa ajaveeb11+37.5%0.0%0.0%100.0%100.0%011
18All Web Site Data6+200.0%33.3%66.7%100.0%16.7%0.0713
19www.pingviinitiivul.ee7-36.4%28.6%14.3%100.0%100.0%07
20www.katusepesu.eu7-30.0%50.0%62.5%100.0%62.5%0.1116
21WebShark70.0%0.0%0.0%100.0%100.0%07
22vautserid.ee7-41.7%85.7%42.9%100.0%71.4%0.6113
23Visa Transport OÜ7-22.2%100.0%71.4%100.0%71.4%0.0210
24kunstitarbed.blogspot.com7+40.0%85.7%14.3%100.0%71.4%0.029
25http://www.seep.ee8+14.3%37.5%62.5%100.0%62.5%0.0113
26www.imeedia.ee8-11.1%66.7%11.1%100.0%77.8%0.0113
27Caotica.EE8-46.7%22.2%22.2%100.0%88.9%012
28ajaveeb.keeletoimetajad.ee9+12.5%100.0%77.8%100.0%100.0%09
29Tõlketee OÜ10+25.0%20.0%40.0%100.0%80.0%0.0322
30Kingimaailm10-9.1%40.0%70.0%100.0%80.0%0.0219
31Ekaubamaja2410-33.3%80.0%30.0%100.0%70.0%0.0215
32www.bussireis.com16+23.1%43.8%50.0%100.0%81.2%0.0120
33All Web Site Data16+14.3%73.7%57.9%100.0%68.4%0.1141
34Samara elekter26-25.7%14.8%22.2%100.0%92.6%030
35Caotica.EU28+133.3%6.9%6.9%100.0%82.8%0.0338
36NovaMama28-42.9%32.1%21.4%100.0%0.0%070
37kinnisvaraspetsialist.ee30+66.7%16.1%58.1%100.0%100.0%031
38Triathlon Estonia31-89.4%3.2%71.0%100.0%100.0%031
39All Web Site Data31-63.1%71.9%75.0%100.0%56.2%0.0589
40I.V.A. Leon36-12.2%79.5%25.6%100.0%0.0%0.06196
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »