mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
11 163-28.5%89.8%60.6%77.1%48.2%010 352
2www.epoporand.ee72+18.0%89.2%56.6%88.9%67.5%0.01250
31 022-18.8%85.0%59.2%83.1%4.3%012 496
4100 Objects from Finland62-59.2%36.5%46.0%93.5%81.0%0.03118
5100autot.ee518-75.6%83.8%61.8%63.7%61.5%01 693
61Paigake.ee117+25.8%92.5%33.2%76.1%27.3%0.04991
71sisustus.ee60.0%50.0%50.0%100.0%83.3%0.029
82016.07.06 - Alimendid.ee60+81.8%50.0%70.0%91.7%66.7%0.03131
94 Kliinik748-0.3%87.3%76.2%91.4%73.8%01 405
10A-Ehitus OÜ100.0%10.0%10.0%100.0%100.0%010
11Aarne ajaveeb75+10.3%84.4%49.4%94.7%1.3%0.01201
12ABC Rent582-4.0%81.4%58.4%92.6%79.7%0983
13Abja Linavabrik3-50.0%66.7%66.7%100.0%100.0%03
14ACE Puhastus510+181.8%89.0%80.9%98.6%88.5%0738
15Adaur Grupp1 659+47.1%65.0%36.8%85.8%86.9%02 285
16Aiaehitus38+35.7%89.5%47.4%92.1%52.6%0.03107
17Ajakiri Lasteaed775+31.1%60.3%42.8%80.0%86.9%01 204
18ajaveeb.keeletoimetajad.ee3-25.0%100.0%66.7%100.0%100.0%03
19akud24.ee540-3.6%95.2%41.9%87.2%0.7%05 334
20Al Mare Tervis75+17.2%85.5%51.8%93.3%55.4%0.04231
21Alas-Kuul AS1 131-10.6%85.9%31.9%75.6%89.0%06 986
22All Web Site Data237-2.5%78.5%63.8%84.0%85.3%0439
23All Web Site Data629-4.3%15.9%30.1%85.4%52.8%02 306
24All Web Site Data21+133.3%47.6%66.7%100.0%95.2%0.0122
25All Web Site Data56-59.1%75.8%27.4%96.4%85.5%0.0186
26All Web Site Data987-19.6%88.8%56.2%79.8%41.6%04 329
27All Web Site Data85+107.3%91.9%74.8%91.8%58.6%0.01204
28All Web Site Data680.0%78.9%54.4%92.6%64.4%0.02221
29All Web Site Data487+7.0%94.4%65.8%87.5%64.7%01 104
30All Web Site Data743+20.0%85.6%39.6%76.0%49.5%02 050
31All Web Site Data8-27.3%66.7%33.3%87.5%66.7%0.0518
32All Web Site Data221-48.1%63.6%36.4%94.1%79.2%0370
33All Web Site Data45-35.7%52.2%37.0%95.6%93.5%0.0155
34All Web Site Data602-1.5%92.2%60.7%85.5%64.3%02 738
35All Web Site Data31-8.8%60.6%36.4%96.8%69.7%0.0176
36All Web Site Data176-38.7%40.4%77.0%98.3%72.7%0.01317
37All Web Site Data93+78.8%77.5%59.1%79.6%48.6%0.01266
38All Web Site Data29+163.6%89.2%70.3%100.0%73.0%0.0373
39All Web Site Data157+26.6%2.9%49.7%94.9%65.5%0.01342
40All Web Site Data1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%0.334
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »