mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Economy Hotel10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%47.7243
2NovaMama7-69.6%100.0%85.7%100.0%0.0%0.0934
3Vesiroosi Butiik1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%4.7319
4MIKUMARDI OUTLET2-66.7%100.0%0.0%100.0%0.0%0.326
5Raamatupidamine nullbilanss.ee6+500.0%66.7%66.7%83.3%0.0%0.1557
6Astra Lastelaulud1-50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%02
7Linser Baltic OÜ20.0%100.0%0.0%0.0%0.0%0.3312
8www.unemaa.ee203-12.5%92.0%58.2%93.1%0.8%0.014 913
9Rehvipood.eu965+8.5%94.3%61.1%78.8%0.9%06 494
10akud24.ee637+7.6%93.8%43.2%86.8%1.3%06 695
11www.blackline.ee1 415-9.8%84.8%53.2%83.0%1.5%020 528
12ROI1 241-1.4%87.1%29.3%81.2%1.5%08 826
13www.majaehitaja.ee894+6.2%90.9%44.3%87.1%2.0%03 722
14I.V.A. Leon320.0%69.7%21.2%96.9%3.0%0.0195
15ISKU8 208-9.6%95.0%63.4%75.8%5.2%057 688
16Pandimaja / Kesklinna Lombar...77+8.5%80.2%67.9%97.4%8.6%0.01313
17doc.ellrex.ee312-13.1%95.1%11.3%34.6%14.6%0.0121 389
18Ekaubamaja245-16.7%100.0%0.0%100.0%20.0%0.0347
19Auna19+35.7%75.0%15.0%84.2%20.0%0.0687
20Wipeco4-83.3%100.0%40.0%100.0%20.0%0.0410
21OOT-OOT Design Studio4 382-9.7%55.3%76.8%83.7%21.9%027 266
22Signatuur.ee15-31.8%94.4%50.0%86.7%22.2%0.1100
23www.selver.ee50 226-38.3%93.6%50.5%50.9%22.7%0900 621
24Kindlustused.ee726-6.0%95.8%44.0%82.4%24.2%02 725
25www.antiviirus.ee1 170-27.3%41.2%16.8%90.3%25.2%03 415
26Kolm Põrsakest64+18.5%100.0%53.6%51.6%26.8%0.02202
27russkoeradio.fm2 755-15.0%64.4%77.4%58.4%30.0%011 740
28Get Dressed 1 687-3.9%94.9%76.9%79.1%32.5%014 491
29tellimine.selver.eu2 754-6.1%96.6%93.4%75.3%32.9%044 760
30Transify OÜ - veoteenused Ha...3+200.0%66.7%33.3%66.7%33.3%0.2910
31www.ehitatargalt.ee6+50.0%83.3%0.0%83.3%33.3%0.3317
32Andify veebiagentuur20+11.1%92.3%34.6%90.0%34.6%0.23291
33Apollo Kino53 429-21.9%96.7%71.3%54.1%35.9%0332 148
34www.siidisukk.ee92-12.4%20.4%0.0%96.7%35.9%0.01238
35Premiumkellad816-5.2%95.4%62.1%81.6%39.1%06 644
36Elena Kalju19+46.2%75.0%10.7%78.9%39.3%0.1983
37Aiaehitus57-8.1%90.9%45.5%93.0%40.0%0.04206
38M-Valgus334-21.2%96.2%64.4%83.8%40.8%0.011 492
39Bennetpuit66-13.2%80.3%35.2%84.8%40.8%0.03298
40Teooria.ee4 269+5.5%97.5%59.3%63.5%41.0%037 378
1 | 2 | 3 | 4 | 5

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »