mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.epoporand.ee33-19.5%72.2%41.7%93.9%58.3%0.0272
2883-13.5%93.5%59.2%62.4%54.3%05 190
32 122+57.7%62.9%60.0%84.9%12.7%015 514
4100 Objects from Finland210-74.9%0.0%80.8%99.0%92.0%0381
5100autot.ee256-16.9%89.6%61.0%62.5%73.2%0725
61kell.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.783
71Paigake.ee146+11.5%93.3%38.1%76.7%31.0%0.031 402
81sisustus.ee6-33.3%42.9%42.9%100.0%100.0%07
94 Kliinik1 196+105.1%39.8%56.6%76.3%53.1%02 316
10A-Ehitus OÜ7+133.3%42.9%28.6%100.0%100.0%07
11Aarne ajaveeb59+1.7%73.8%26.2%96.6%0.0%0152
12ABC Rent863+9.8%78.8%54.3%91.4%74.1%01 694
13Abja Linavabrik4+100.0%80.0%60.0%100.0%20.0%0.2729
14ACE Puhastus55+34.1%89.5%56.1%98.2%57.9%0.03127
15Adaur Grupp2 080-23.8%71.9%39.1%86.6%83.9%03 130
16Aiaehitus172-8.5%93.7%43.9%89.5%42.0%0.01491
17ajaveeb.keeletoimetajad.ee16+14.3%100.0%43.8%93.8%75.0%0.0925
18akud24.ee501-2.9%95.6%40.4%84.4%0.6%04 965
19Al Mare Tervis77-89.8%79.6%41.9%92.2%58.1%0.01207
20Alas-Kuul AS1 7250.0%91.0%27.4%73.4%87.6%010 052
21All Web Site Data23-17.9%95.8%45.8%82.6%91.7%026
22All Web Site Data1 460-17.3%85.4%49.7%82.4%37.0%09 570
23All Web Site Data20.0%50.0%100.0%100.0%100.0%02
24All Web Site Data21+16.7%66.7%33.3%100.0%47.6%0.0662
25All Web Site Data287-18.5%35.0%68.8%95.8%69.1%0543
26All Web Site Data59+7.3%74.6%44.4%98.3%57.1%0.02122
27All Web Site Data9-18.2%72.7%9.1%88.9%63.6%0.0918
28All Web Site Data23+76.9%65.2%30.4%95.7%87.0%0.0126
29All Web Site Data713+14.4%74.6%37.2%80.8%57.6%01 992
30All Web Site Data1 621+10.9%87.9%51.3%80.4%40.2%07 032
31All Web Site Data622-53.3%83.6%48.9%87.5%67.5%02 370
32All Web Site Data194+21.2%83.9%37.3%91.8%64.5%0.01459
33All Web Site Data80-88.0%91.8%44.3%93.8%44.3%0.02266
34All Web Site Data18-28.0%44.4%61.1%100.0%88.9%023
35All Web Site Data1 303+99.2%47.7%61.1%91.2%50.2%02 837
36All Web Site Data209-3.7%64.8%39.5%87.6%56.2%0.01449
37All Web Site Data238+2.1%9.5%50.2%95.0%62.1%0.01557
38All Web Site Data136-85.3%62.2%38.4%65.4%69.5%0.03394
39All Web Site Data73+19.7%94.8%41.6%97.3%75.3%0140
40All Web Site Data373+17.3%85.4%60.5%83.4%84.1%0552
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »