Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601All Web Site Data6-25.0%100.0%50.0%66.7%75.0%0.1118
602Proyard Piirdeaiad ja haljas...6+20.0%100.0%50.0%66.7%66.7%0.0311
603Eduabi OÜ6+500.0%50.0%16.7%100.0%66.7%0.0315
604lordofmagi.blogspot.com6+200.0%66.7%33.3%83.3%83.3%0.0410
605Peeter P. Mõtsküla ajaveeb6-60.0%62.5%62.5%83.3%50.0%0.0820
606kauneushoitolacare.ee5-64.3%16.7%83.3%80.0%16.7%0.0745
607nutiseadmed külastused5+66.7%80.0%20.0%100.0%80.0%0.018
608Revinek5-37.5%60.0%0.0%100.0%60.0%0.1317
609www.wwt.ee5+66.7%40.0%40.0%100.0%100.0%05
610www.saiku.eu5+150.0%0.0%40.0%100.0%100.0%05
611Raamatupidamine nullbilanss.ee4-42.9%85.7%0.0%100.0%0.0%0.4842
612GOODPEAK OÜ4+100.0%75.0%0.0%100.0%75.0%05
613Amesko.ee4+33.3%25.0%0.0%100.0%100.0%04
614navicup.com4-50.0%50.0%50.0%75.0%25.0%0.317
615http://rahagramm.blogspot.com/40.0%50.0%0.0%100.0%50.0%0.686
616kunstitarbed.blogspot.com4-33.3%75.0%0.0%100.0%75.0%0.066
617Esitex-K OÜ40.0%75.0%50.0%100.0%100.0%04
618Antiikmööbel.ee4-97.2%60.0%0.0%75.0%80.0%0.026
619SCS Profit4-20.0%75.0%0.0%100.0%50.0%0.0612
620www.keelestuudio.ee40.0%0.0%0.0%100.0%100.0%04
621tallinn-apartments.goodsonan...4-42.9%25.0%75.0%100.0%100.0%04
622blog.mees.eu4-42.9%100.0%0.0%100.0%75.0%0.415
623Tahmakeskus.ee30.0%0.0%100.0%100.0%100.0%03
624MIKUMARDI OUTLET3+200.0%100.0%0.0%33.3%50.0%0.036
625kehadiagnostika.blogspot.com/3+200.0%66.7%0.0%100.0%66.7%0.024
626Things I almost remember3-25.0%66.7%0.0%100.0%100.0%03
627VICTA3+200.0%66.7%0.0%100.0%100.0%03
628Scented Cubes - Austria30.0%0.0%33.3%100.0%33.3%0.357
629Transify OÜ - veoteenused Ha...3-70.0%50.0%0.0%100.0%100.0%04
630Astra Lastelaulud3-50.0%66.7%33.3%100.0%0.0%1.2820
631Kiften3-40.0%0.0%66.7%100.0%100.0%03
632vautserid.ee3+50.0%33.3%100.0%100.0%66.7%0.676
633pidu.eu30.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
634www.alkprojekt.eu3-40.0%100.0%0.0%100.0%80.0%0.018
635filmsmusic.blogspot.com/3-40.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
636killud.blogspot.com3-40.0%33.3%0.0%100.0%100.0%03
637Peetri album (album.peetri.ee)30.0%0.0%33.3%100.0%100.0%03
638Joosep-Georg Järvemaa ajaveeb3+50.0%50.0%50.0%100.0%25.0%1.5849
639Digiturundus / SEO / Google ...20.0%50.0%0.0%50.0%0.0%04
640ClickerBuild2-33.3%0.0%0.0%100.0%100.0%02
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »