mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
401Scented Cubes - Original37-17.8%0.0%73.7%94.6%34.2%0.05213
402Korner37+48.0%80.5%61.0%91.9%0.0%0.09154
403I.V.A. Leon36-12.2%79.5%25.6%100.0%0.0%0.06196
404www.firmahaldus.ee35+12.9%75.0%30.0%91.4%70.0%0.0162
405Sporditurg.ee34-70.4%47.2%33.3%91.2%83.3%0.0199
406asjad.ee33-2.9%42.9%48.6%93.9%88.6%0.0150
407www.alweiler.eu32+14.3%61.1%61.1%96.9%55.6%0.0275
408All Web Site Data32-11.1%47.2%61.1%93.8%94.4%038
409Kiire.ee32+45.5%64.3%54.8%87.5%69.0%0.0379
410wew.ee32-15.8%43.6%61.5%96.9%48.7%0.0388
411All Web Site Data31-63.1%71.9%75.0%100.0%56.2%0.0589
412WordPress WebArt31-73.7%3.2%61.3%96.8%96.8%032
413Triathlon Estonia31-89.4%3.2%71.0%100.0%100.0%031
414Veeseire31-32.6%79.4%32.4%87.1%23.5%0.0173
415Signatuur.ee30-76.2%77.4%64.5%76.7%64.5%0.0278
416kinnisvaraspetsialist.ee30+66.7%16.1%58.1%100.0%100.0%031
417rolest.ee/30-30.2%78.1%6.2%93.3%31.2%0.02108
418See on see29+45.0%75.9%27.6%89.7%82.8%0.0137
419voucherid.ee29+7.4%90.9%42.4%86.2%72.7%0.0846
420NovaMama28-42.9%32.1%21.4%100.0%0.0%070
421Caotica.EU28+133.3%6.9%6.9%100.0%82.8%0.0338
422Estonian Tour 27-28.9%33.3%48.1%92.6%88.9%030
423Salveesia27+58.8%75.9%24.1%96.3%37.9%0.0792
424www.profeld.ee270.0%75.9%34.5%88.9%72.4%0.1281
425Samara elekter26-25.7%14.8%22.2%100.0%92.6%030
426Ex/treme26+136.4%11.1%40.7%96.2%92.6%030
4272016.07.06 - Alimendid.ee25-69.5%73.3%53.3%96.0%46.7%0.0583
428Jalgpall25-35.9%4.0%8.0%100.0%96.0%027
429BRN Veebilahendused25-7.4%4.0%68.0%96.0%100.0%025
430UusWeb24-17.2%15.4%46.1%95.8%96.2%0.0328
431Perekool.eu24+200.0%37.5%41.7%100.0%91.7%0.0128
432All Web Site Data24-33.3%58.6%34.5%75.0%72.4%0.0443
433All Web Site Data24-22.6%91.7%50.0%95.8%50.0%0.0260
434Scented Cubes - Austria24-4.0%0.0%4.2%100.0%95.8%026
435Herz - Massaaž ja Shiatsu24-7.7%61.3%54.8%91.7%87.1%0.0247
436filmsmusic.blogspot.com/24+14.3%8.3%0.0%100.0%100.0%024
437Elekaalujutud23-42.5%92.9%28.6%82.6%50.0%0.0262
438Optimeeri.ee23-23.3%60.9%69.6%95.7%30.4%023
439FLUX PROJEKT23-11.5%81.8%21.2%87.0%78.8%0.0344
440www.puurits.ee23+64.3%71.9%62.5%91.3%68.8%0.0155
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »