mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Astra Lastelaulud20.0%100.0%50.0%50.0%0.0%0.18
2NovaMama23-14.8%21.7%13.0%100.0%0.0%0.0164
3Optimeeri.ee6-33.3%33.3%33.3%100.0%0.0%0.098
4Iluexpress144-22.2%91.1%70.9%93.8%0.0%0378
5Raamatupidamine nullbilanss.ee1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%03
6Our time is gold10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.754
7www.stereomeedia.ee233-3.7%38.6%39.8%94.4%0.0%01 061
8ELIIS10.0%100.0%100.0%100.0%0.0%4.358
9www.divedivedive.org1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%17.575
10Segasumma46+7.0%91.5%54.2%91.3%0.0%0.04218
11Все данные по веб-сайту2 999+20.4%90.7%31.0%64.2%0.1%013 322
12Tervise ABC795-76.9%93.2%78.5%79.5%0.2%02 250
13Korner421-30.9%88.2%92.0%58.9%0.3%01 573
14akud24.ee592+9.6%96.2%43.3%88.2%0.4%05 766
15Rehvipood.eu889+0.5%95.4%61.5%76.4%0.5%05 207
16kodukokad.ee/1 582-28.1%92.4%69.5%80.9%0.7%08 218
17Kaju Köök2 505-29.7%93.5%74.9%77.0%0.8%010 328
18www.majaehitaja.ee842+12.9%90.2%43.9%88.2%0.8%03 528
19www.blackline.ee1 568+5.0%91.1%64.0%83.4%0.8%021 032
20ROI1 258+27.7%88.6%38.7%83.5%1.5%08 635
21trip.ee36 422+28.6%89.5%63.0%53.5%1.7%0566 460
22www.netiraadio.net234-4.9%74.8%37.7%56.0%1.7%01 223
23www.unemaa.ee232+17.8%95.7%59.8%92.7%1.8%0.015 661
24www.bitboard.ee1 861+36.3%92.4%50.8%84.3%2.4%024 991
25Izmailova262-16.6%80.6%35.6%93.5%3.1%01 047
261 071+4.8%84.7%56.3%82.1%3.9%014 258
27kalkulaator.ee214 295+34.2%33.3%59.0%73.6%4.3%0735 933
28Lastega.ee5 546-20.0%94.4%65.2%78.0%4.7%022 894
29www.sildid.ee91+184.4%92.4%57.1%98.9%4.8%0.01637
30Aarne ajaveeb83+10.7%91.7%35.7%96.4%4.8%0218
31minulaps.ee2 377+12.3%94.8%77.8%86.7%4.8%05 723
32ISKU9 084+47.4%95.7%65.1%80.2%5.2%066 329
33Sulane51-7.3%95.1%28.9%49.0%6.0%0.0712 337
34I.V.A. Leon32+18.5%84.8%36.4%96.9%6.1%0.04128
35Auna14+40.0%87.5%31.2%100.0%6.2%0.0593
36epood24.eu2 932+55.4%95.4%85.8%76.8%7.1%039 651
37www.iha.ee77 332+1.9%92.7%71.1%85.1%7.7%010 186 411
38Pandimaja / Kesklinna Lombar...71+12.7%71.8%49.3%97.2%8.5%0.01278
39Õunaturg2 144+11.6%96.0%50.8%76.3%9.0%033 174
40keskraamatukogu51+4.1%96.4%38.2%98.0%12.7%0.01130
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »